US Open آماده استقبال از هواداران واکسینه شده با ظرفیت کامل است


واکسیناسیون ، کسی؟

شروع تنیس روز دوشنبه ساعت 11 صبح در یو اس اوپن بدون راجر فدرر ، بدون رافائل نادال ، بدون سرنا ویلیامز و بدون هواداران واکسینه نشده آغاز می شود.

یو اس اوپن اولین مسابقات تنیس است که از زمان همه گیری کامل با ظرفیت کامل برگزار می شود ، اما طی هفته گذشته این مسابقات آمارهای طرفداران COVID-19 خود را تقویت کرد.

روز جمعه ، USTA اعلام کرد که فقط طرفداران واکسینه شده با شناسنامه اجازه ورود به Flushing Meadows را خواهند داشت ، اگرچه فروش بلیط بدون محدودیت از دو ماه پیش آغاز شد.

روز شنبه ، تصمیم اولیه USTA توسط دفتر شهردار لغو شد و ورزشگاه آرتور آش در صورت نصب سقف به عنوان مکان سرپوشیده اعلام شد ، این بدان معناست که ماسک باید پوشیده شود.

شهردار بیل دی بلاسیو همچنین فرمان داد که فقط هواداران واکسینه شده اجازه ورود به ورزشگاه اصلی را دارند ، اما USTA سپس یک قدم جلوتر رفت و ممنوعیت را به کل سایت گسترش داد تا در ورودی های مختلف باعث سردرگمی عمومی نشود.

در ماه ژوئن ، USTA در ابتدا تصمیم گرفت که سیستم تصفیه هوا در Ashe به اندازه کافی خوب است که هنوز آن را به عنوان یک مکان بیرونی در نظر می گیرد. USTA روز چهارشنبه یک نشست خبری یک ساعته برگزار کرد تا بر اعتقاد خود به Ashe به عنوان یک فضای باز تأکید کند. خیلی از این بابت

ورزشگاه آرتور آش
برای اولین بار از سال 2019 ، طرفداران به مرکز ملی تنیس بیلی ژان کینگ خوش آمدید.
آنتونی J. Causi

در همین حال ، سقف در طول بازی های بارانی بسته می شود ، اما پس از بسته شدن آن حتی برای زمانی که باران فروکش می کند برای کل نقشه ثابت می ماند.

بنابراین یک ماسک اضافی همراه داشته باشید و کارت واکسیناسیون خود را فراموش نکنید. USTA جمعه شب اعلام کرد که Ticketmaster در صورت عدم تمایل به فروش بلیط به طرفداران واکسینه نشده ، آنها را بازپرداخت می کند ، اما طرفداران هنوز 20 ساعت پس از اعلام هیچ پیام بازپرداختی در وب سایت دریافت نمی کنند.

سخنگوی USTA گفت Ticketmaster در تغییر پیام تاخیر داشته و اکنون پاسخ های بازپرداخت ظاهر می شود. فروش بلیط به دلیل عدم وجود گردشگران بین المللی که معمولاً در Flushing for Open شرکت می کنند ، کاهش یافته است.

حداقل بر روی صندلی ها بدنه ای وجود خواهد داشت – بر خلاف اوپن 2020 افسرده کننده.

کریس ویدمایر ، سخنگوی USTA گفت: “ما همه جهان را دیدیم که هنوز با COVID-19 سر و کار داشت و همه چیز در حال تغییر بود.” “با انتشار فرمان اجرایی شهردار در هفته گذشته ، ما و سایر افراد در شهر نیویورک جزئیات بیشتری در مورد نحوه شناسایی فضاهای عمومی داخلی دریافت کردیم. از آن زمان شروع به تنظیمات کردیم. در چند روز گذشته یا بیشتر ، پیشرفت آنچه به طور خاص به عنوان فضای داخلی شناخته می شود آشکار شده است ، بنابراین ما مجبور شدیم پروتکل های خود را بیشتر تطبیق دهیم. “مسلما [it] قصد ما این نبود که برای کسی که بلیط خرید کرده ناراحتی ایجاد کنیم ، اما COVID-19 و نوع دلتا هنوز مشکلات و موانعی را برای همه ما ایجاد می کند و US Open تمام دستورالعمل های ایالتی را دنبال خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای محدود کردن ناراحتی ها انجام می دهد. به طرفداران ما “

دفتر شهردار اظهار داشت که متس و یانکی ها نیازی به مدرک واکسیناسیون برای هواداران ندارند زیرا هر دو ورزشگاه کاملاً در فضای باز هستند. این که USTA یک اقدام اضافی برای ممنوعیت طرفداران واکسینه نشده از کل سایت انجام داد ، مورد استقبال دفتر شهردار قرار گرفت.

سخنگوی شهردار به The Post گفت: “US Open این تصمیم را گرفت ، اما ما کاملاً از آن حمایت می کنیم.” “تفاوت قابل توجه: ورزشگاه یانکی و سیتی فیلد سقف ندارند. آنها مانند ورزشگاه های US Open ساختمانهای بسته نیستند. “

طنز از دست نمی رود که حدود 50 درصد از بازیکنان ATP و WTA واکسینه نشده اند. استفانوس سیتسیپاس ، نفر سوم ، دو هفته پیش هنگام گرم شدن در سینسیناتی در مورد وضعیت واکسینه نشده خود لاف زد.

پدیده یونانی روز دوشنبه با اندی موری ، قهرمان سابق باز ، در اولین دور دور اول در ورزشگاه آش دیدار می کند. موری معتقد است موضوع قماربازان واکسینه شده در مقابل واکسینه نشده اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

موری روز یکشنبه گفت: “به احتمال زیاد اوضاع در چند ماه آینده کمی تغییر خواهد کرد.” وی گفت: “من صحبت های مربوط به مسابقات آزاد استرالیا را می دانم و چیزی در حال رخ دادن است. این مکالمات بسیار طولانی و سخت خواهد بود. حتی در نیویورک شرایطی وجود دارد که بدنسازی باید واکسینه شود. در رستوران ها غذا بخورید دلیل واکسینه شدن همه ما توجه به عموم مردم است. ما به عنوان بازیکنانی که به سراسر جهان سفر می کنیم ، وظیفه داریم از دیگران مراقبت کنیم. “

ملیسا کلاین به این گزارش کمک کرد