Weight Watchers در مقابل Jenny Craig در مقابل Herbalife در برابر Isagenix

صنعت کاهش وزن یک تجارت بزرگ است و با وجود رکود اقتصادی ، بزرگتر و بزرگتر می شود. یک مطالعه اخیر نشان داد که جنبه مالی این صنعت چقدر بزرگ است. براساس نتایج یازدهمین دوره Marketdata در مطالعه بازار کاهش وزن و رژیم غذایی ایالات متحده ، صنعت کاهش وزن 61 میلیارد دلار در سال 2010 ، محدوده قیمتی ، ارزش گذاری شد. بیایید چهار مورد را با ذهن باز ارزیابی کنیم. دو مورد که به طور گسترده در تلویزیون تبلیغ می شوند ، Weight Watchers و Jenny Craig ، در حالی که دو مورد دیگر از طریق بازاریابی شبکه ای ، Herbalife و Isagenix به بازار عرضه می شوند.

WEIGHT WATCHERS

ماکارونی ، استیک ، پنیر ، بستنی … شما می توانید آنچه را که می خواهید در Weight Watchers بخورید. در حالی که برنامه محبوب کاهش وزن دوباره طراحی شده است ، دلیل منطقی خوردن آنچه دوست دارید همچنان پابرجاست – اگرچه این برنامه با سیستم نمره دهی شما را به سمت غذاهای سالم تر سوق می دهد. تناسب اندام همچنین نقش بزرگتری در برنامه جدید او فراتر از مقیاس دارد. شما تشویق می شوید که هر روز ورزش کنید.

Weight Watchers یک رژیم غذایی کمتر از برنامه تغییر سبک زندگی است. این می تواند به شما در رژیم غذایی سالم و ورزش کمک کند تا بتوانید به طور دائم وزن خود را کاهش دهید. می توانید برنامه را خودتان به صورت آنلاین دنبال کنید. شما می توانید انتخاب ها و فعالیت های غذایی خود را دنبال کنید ، پیشرفت خود را ردیابی کرده و وعده های غذایی و تمرینات خود را بیابید. اگر ترجیح می دهید از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک مشاوره فردی را ترجیح دهید ، گزینه مربیگری وجود دارد. می توانید به جلسات گروهی بروید که در آن خود را وزن می کنید. آ. گزارشات مصرف کننده نظرسنجی نشان داد افرادی که در جلسات شرکت می کردند نسبت به افرادی که فقط بصورت آنلاین شرکت می کردند از برنامه رضایت بیشتری داشتند و وزن بیشتری کاهش می دادند. در حالی که Weight Watchers مواد غذایی خود را در فروشگاه های مواد غذایی می فروشد ، این برنامه به اعضا می آموزد که غذای خود را با استفاده از سیستم امتیاز انتخاب کنند. در حالی که این روش مثر است ، ممکن است در این مورد که مقادیر نقطه ای را به غذاها اختصاص می دهید و تعداد مشخصی از نقاط را در هر روز مجاز می کنید ، دارای ضعف باشد. در حالی که این روش در محدود کردن میزان کالری م effectiveثر است ، لزوماً روش خوبی برای آموزش تغذیه سالم نیست. هزینه ماهیانه برای شرکت در جلسات نامحدود 39.95 دلار در ماه است و برنامه مشاوره آنلاین 47.90 دلار برای ماه اول به اضافه 17.95 دلار برای هر ماه بعد ، با توجه به هزینه سایر برنامه های مکمل کاهش وزن واقعاً مناسب است.

جنی کریگ

جنی کریگ یک بسته جامع کاهش وزن دارد که بیش از یک غذا نیست. برنامه آنها شامل غذاهای بسته بندی شده کم کالری ، مشاور برای کمک تلفنی به شما ، ابزارهای آنلاین برای برنامه ریزی و پیگیری وعده های غذایی و برنامه ورزشی است. هیچ غذای ممنوعه ، “سم زدایی” یا منوهای پر از غذاهای عجیب و غریب وجود ندارد.

ابتدا ، منوهای جنی کریگ را با 70 وعده غذایی بسته بندی شده حدود 1200 کالری می خورید. اگر وزن برخاست شما به خصوص زیاد باشد ، ممکن است متفاوت باشد. در یک مطالعه ، مشتریان جنی کریگ به طور متوسط ​​10 درصد وزن اولیه خود را در اولین سال برنامه از دست دادند. جنی کریگ میوه ها و سبزیجات تازه و همچنین محصولات لبنی کم چرب را ممکن می سازد. فلسفه جامد جنی کریگ شامل غذاهای کم چرب و سرشار از آب ، فیبر و پروتئین است که به شما احساس سیری می دهد ، همراه با سبزیجات بدون نشاسته.

برنامه جنی کریگ بسیار م effectiveثر و از نظر تغذیه سالم است. با این حال ، جنی کریگ بسیار گران قیمت است و حدود 100 دلار در هفته دارد.

گیاه علفی

Herbalife یک شرکت مکمل غذایی است که بر کاهش وزن و سلامت کلی تمرکز دارد. اکثر محصولات آنها حاوی پروتئین ، فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی و گاهی کافئین هستند. برنامه شروع سریع شامل چهار جزء است: فرمول 1 ، 2 و 3 و کنسانتره چای گیاهی. برای بهترین نتیجه ، شما باید هر چهار را مصرف کنید. Herbalife در دهه 1980 به عنوان یک شرکت بازاریابی شبکه ای محبوب شد ، به این معنی که می توانید محصولات را از خرده فروشی مستقل یا وب سایت آنها سفارش دهید. در حال حاضر Herbalife دارای رتبه BBB مثبت است.

محصول شاخص Herbalife شیک جایگزین غذا است. به گفته وب سایت Diet Spotlight ، “استفاده از شیک های جایگزین غذا برای کاهش وزن یک گزینه م effectiveثر است.” مشکل این است که شما بیش از 92-95 دلار در هر ماه هزینه خواهید کرد و این فقط بسته اولیه است. یک ماه فقط برای تکان دادن بسیار گران است.

شکایاتی در مورد طعم و مزه آن وجود دارد ، اما من گمان می کنم افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند ، عموماً هوس غذاهای با طعم شیرین می کنند ، و هر چیزی غیر از این ، حداقل در ابتدا بی مزه است. در مورد نتایج ، Herbalife نظرات بسیار خوبی دارد.

ISAGENIX

Isagenix یک شرکت مکمل غذایی است که از سال 2002 راه حل های کاهش وزن را ارائه می دهد. محصولات شما از طریق بازاریابی شبکه ای از طریق توزیع کنندگان مستقل به فروش می رسند. معروف ترین محصولات آنها شیک های جایگزین غذا ، پاک کننده ها برای دفع سموم از بدن و تقویت کننده انرژی هستند. آنها مطالعات بالینی دارند که م theثر بودن مواد تشکیل دهنده در اکثر محصولات آنها را اثبات می کند.

یک مشکل قیمت است. محصولات Isagenix قطعاً در سطح بالای طیف مکمل قرار دارند و 350 دلار برای برنامه کاهش وزن 30 روزه هزینه دارند. همچنین شکایات قابل توجهی در مورد طعم و مزه وجود دارد ، که من به نوبه خود من آن را به مشتریان نسبت می دهم. در حالی که مردم در رژیم رژیم غذایی شکایت می کنند ، افراد در دنیای تناسب اندام احتمالاً از تفاوت در جوانه های چشایی خود شکایت نمی کنند.

در حالی که هیچ شواهدی از مطالعات بالینی در وب سایت آنها وجود ندارد ، اما علم استفاده از پروتئین و فیبر برای مهار اشتها و استفاده از فلفل قرمز و چای سبز برای افزایش متابولیسم کاملاً محکم است.

اینها تنها چهار مورد از معروف ترین سیستم های کاهش وزن موجود در بازار امروز هستند. بسیاری دیگر وجود دارد. اگر وقت بگذارید و تحقیق کنید ، راه حلی وجود دارد که شما را به وزن مورد نظر می رساند ، نحوه غذا خوردن را به شما آموزش می دهد و به کیف پول شما آسیب چندانی نمی رساند.