Yankees ، Red Sox راه خود را به فصل حماسی بعدی هموار کرده اند


آخرین زمین بازی نیک پیوتا در واشنگتن زشت بود و خوان سوتو جایی که بود یخ زد. Red Sox یک لحظه قبل از این که فیلدن کالبریت بازوی خود را بالا بکشد و به طور رسمی هم برنده 7-5 Red Sox شود و هم شروع خوبی برای پلی آف MLB 2021 باشد ، شروع به پریدن از دوگوت خود در Nationals Park کرد.

یانکی ها ساکس پارک فن وی سه شنبه شب.

پیروز شوید و در آن خواهید ماند.

چهل و سه سال بعد ما می توانیم این کار را دوباره انجام دهیم. شاید شرایط کمی متفاوت باشد – هر دو تیم این بار رسماً تیم های پلی آف هستند ، در حالی که بازنده در سال 1978 می خواست پول دوم را به خانه ببرد. اما احساس یکسان خواهد بود. روحیه یکسان خواهد بود.

پیروز شوید و در آن بمانید. باخت و زمستان خیلی زودتر از هر کس آرزو می کند.

کامل. عالیه.

الکس کورا ، سرمربی Red Sox وقتی تیمش مقابل ناتس با روحیه 7 بر 5 به پیروزی رسید ، آنها بعد از اینکه ساکس با یانکی ها برای بستن افراد فقیر توطئه کرد ، پیروزی 7 بر 5 را به پایان رساند. بلو جیس ، برنده 91 بازی در یک سال ، زمانی که برای رسیدن به مسابقات 92 طول کشید.

آرون بون تقریبا یک ساعت قبل از اینکه یانکی ها از دستکش وحشتناک خود جان سالم به در بردند و قطعه خود را در اکتبر پس از زنده ماندن پس از پیروزی یک بر صفر مقابل تیم تمپا بی ریز که بازی صفر داشت ، به دست آورد ، گفت: “به هیچ وجه آسان نبود.” آن آخر هفته و هنوز موفق شد تشنج های یانکی را به همراه داشته باشد.

MLB
سه شنبه یانکی ها و رد ساکس در بازی wildcard AL با یکدیگر روبرو می شوند.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ ، AP

اولین واکنش این است که می گویند هیچ کس بخشی از مدافع عنوان قهرمانی لیگ آمریکا را نمی خواهد ، و ذهنیت انکار ری ها آخرین چیزی است که در ماه اکتبر باید با آن کنار آمد. اما حقیقت این است که اشعه در حال حاضر بلیط طلایی است. برنده خصومت های روز سه شنبه با خوشحالی پرواز چهارشنبه صبح را به خیابان تمپا می رساند. پیت

اما اول از همه چیز

Aaron Judge of the Yankees ، که تک نفره وی در رتبه 9 قرار دارد ، گفت: “این یک بازی سرگرم کننده خواهد بود.” آنها بازی “A” خود را می آورند و ما بازی “A” خود را می آوریم. ما بی صبرانه منتظر آن هستیم. “

بهترین قسمت در مورد نحوه سه شنبه این است که در نهایت مشخص شد که هیچ یک از تیم ها به مسابقه نرسیدند. تا سال 1978 ، مشخص شد که یانکی ها پس از 14 بازی برگشتند تا ساکس را تا اواسط سپتامبر پشت سر بگذارند ، اما ساکس مجبور شد در هشت بازی گذشته خود در سال گذشته پیروز شود تا بتواند به مرحله پلی آف بازگردد.

هر بازی – هر زمین بازی – استرس داشت. و هر دو تیم باید به برد ادامه می دادند.

اینجا هم همین اتفاق افتاد. پس از سفر در بالتیمور ، ساکس مجبور شد Nats را جارو کند ، و آنها این کار را کردند. پس از سقوط 5-1 در روز یکشنبه ، آنها باید راهی برای بازگشت پیدا کنند و این کار را کردند. یانکی ها؟ امتناع Rays از سفر بدون معنا (برای آنها) در آخر هفته گذشته ، کار را دشوارتر کرد ، اما آنها آخر هفته را با ریپ سوزاننده 5-1 از طریق Sox and Jays (دور متوالی که واقعاً هشت از 9 تمدید شد) پیش گرفتند. )

و در حالی که آنها واقعاً برای فصل خود در روز یکشنبه بازی نمی کردند – حتی اگر شکست خورده بودند ، آنها دوشنبه جی را در یک بازی برای بازی در بازی حاضر می کردند – قطعاً چنین احساسی داشت. دوشنبه به این معنی بود که گریت کول را یک روز زودتر از زمان مطلوب راه اندازی کنید. دوشنبه به معنای یک تقلب برای یک بازی برای پیشبرد یک تقلب دیگر بود. آنها هیچ بخشی از دوشنبه را نمی خواستند.

جوراب قرمز
رافائل دیورز روز یکشنبه بازی دو تیمش مقابل ملی پوشان را جشن می گیرد.
گتی ایماژ

در عوض ، آنها سه شنبه را دریافت می کنند. آنها Sox را دریافت می کنند و Sox آنها را دریافت می کند و دوباره ، همانطور که اغلب مبارزان بزرگ ، برای قهرمانی در برابر یکدیگر مبارزه می کنند ، داستانی در حال انجام که به 1949 برمی گردد ، داستانی که قبلاً متعلق به یانکی ها بود. یکی که ساکس اخیراً در Fenway نگه داشته است.

هر دو تیم های ناقصی هستند که قسمت اعظم این فصل را شبیه باشگاه های چهارم و همچنین تیم های پلی آف کرده اند – اما هر دو در زمان مناسب به اوج خود رسیدند.

کورا می گوید: “ما هر روز جنگیدیم.” “هر بازی.”

بون گفت: “ما آماده استفاده از فرصت خود هستیم.” “ما می دانیم که می توانیم هر کسی را در بهترین حالت خود شکست دهیم.”

این عکس سه شنبه شب ، Fenway Park ، فصل دیگری از داستان بیسبال بی پایان و بی انتها ، Yanks مقابل Sox ، نیویورک در مقابل بوستون است. یک بازی برای فصل. بازی برای پرواز به فلوریدا. یک بازی. و ، مرد ، چه بازی است.