Yerba Mate ، Guarana و Damiana برای کاهش وزن

با انواع مختلفی از محصولات کاهش وزن بدون نسخه ، گاهی اوقات دشوار است که بدانید کدام مواد برای ایمن و طبیعی کالری و چربی بیشتر سوزانده می شوند. Yerba Mate ، Guarana و Damiana سه ماده هستند که دارای خواص مفید برای کاهش وزن هستند. همه این مکمل ها گیاهی هستند و چندین سال است که به عنوان مکمل های غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

یربا همسر

یربا ماته ، یک نوشیدنی آمریکای جنوبی که به عنوان یک محرک طبیعی عمل می کند ، از ساقه و برگ درخت جنگل های بارانی تهیه شده در آرژانتین ، برزیل و پاراگوئه تهیه شده است. همسر یربا قرن ها جزء اصلی رژیم غذایی بومیان آمریکای جنوبی بوده است ، به عنوان یک نوشیدنی که انرژی بیشتر ، وضوح ذهنی و مزایای مختلف سلامتی را فراهم می کند. یربا ماته یک ماده طبیعی کافئین دار است که حاوی آنتی اکسیدان ها ، 15 اسید آمینه و در مجموع 24 ویتامین و مواد معدنی است.

یربا مات به عنوان ماده ای در فرمول های کنترل وزن استفاده می شود زیرا متابولیسم را تحریک می کند ، به بدن کمک می کند کالری اضافی را بسوزاند و اشتها را سرکوب می کند. این ماده همچنین روند تخلیه معده را کند می کند تا احساس سیری بیشتر طول بکشد.

گوارانا

گوارانا که از ترکیبات محبوب نوشیدنی های انرژی زا و قرص های کاهش وزن است ، از درختچه ای خزنده با میوه های قرمز کوچک در جنگل های بارانی برزیل و ونزوئلا تهیه شده است. به عنوان محرک با غلظت بالای کافئین ، گوارانا برای تقویت استقامت بدنی و تقویت تمرکز ذهنی مصرف می شود. دانه های گوارانا منبع اصلی آلکالوئیدهای زانتین و تانن هستند.

گوارانا به عنوان یک ماده مفید در مکمل های کنترل وزن در نظر گرفته می شود زیرا محتوای کافئین آن باعث کاهش چربی می شود و به طور طبیعی اشتها را مهار می کند.

دامیانا

بوته دامیانا که از نظر تاریخی توسط آمریکای لاتین به عنوان محرک جنسی استفاده می شد ، معمولاً در تگزاس ، مکزیک و کالیفرنیا یافت می شود. در طی چند سال گذشته ، دامیانا در درمان طیف وسیعی از مشکلات سلامتی از جمله افسردگی ، سردرد ، سرماخوردگی و خستگی مثر بوده است. برگ دامیانا محرکی است که سرشار از روغن های معطر و بتا سیتوسترول است.

دامیانا دارای خواص متعددی است که کاهش وزن را آسان تر می کند. به عنوان یک ملین موثر است که یبوست را برطرف کرده و مواد زائد را از بدن خارج می کند. همچنین دامیانا به طور طبیعی متابولیسم بدن را افزایش داده و سطح انرژی را افزایش می دهد.

هنگامی که با هم استفاده می شوند ، یربا مات ، گوارانا و دامیانا (YSD) یک محلول گیاهی تشکیل می دهند که از نظر علمی ثابت شده است که باعث کاهش وزن در افراد دارای اضافه وزن می شود. در حالی که مکمل های زیادی وجود دارد که به طور مستقل حاوی این مواد هستند ، تعداد کمی از آنها حاوی هر سه مورد هستند ، مانند: ب. زوتریم.