آیا کاشت سینه برای شما مناسب است؟

ایمپلنت های سینه با بزرگ کردن سینه می توانند حالت بدن منحنی و اعتماد به نفس را به شما بدهند ، اما بسیاری از زنانی که ایمپلنت سینه را در نظر می گیرند ، تعجب می کنند که “آیا کاشت سینه برای من مناسب است؟”

دکتر. اوتول ، جراح پلاستیک در پاسادنا ، کالیفرنیا ، می گوید: “قبل از اینکه یک زن تصمیم به کاشت سینه بگیرد ، باید سینه های خود را معاینه کند ، تعیین کند که چه جنبه هایی را می خواهد تغییر دهد و چه اندازه سینه می خواهد.” . “

کاشت سینه به صدها هزار زن قد و اندازه سینه ای را می دهد که هر سال به دنبال آن بوده اند. از بین این زنان ، بیش از 90 so آنقدر از نتایج خود راضی هستند که به زنان دیگر پیشنهاد می دهند که از ایمپلنت سینه نیز استفاده کنند.

اگرچه بسیاری از خانم ها ایمپلنت سینه را انتخاب کرده اند و از نتایج جراحی کاشت سینه خود بسیار راضی هستند ، اما ایمپلنت سینه لزوماً برای هر زنی مناسب نیست. نامزد ایده آل برای کاشت سینه یک زن با موارد زیر است:

* سینه هایی که از آنها ناراضی است

* سلامت عمومی خوب

* انتظارات واقع بینانه

* بدون بیماری سینه

* افتادگی سینه ها

* افتادگی سینه ها

* پوست الاستیک

* بافت اضافی پوست یا سینه

* سینه های کاملاً توسعه یافته

* سینه های نامتقارن

* سینه هایی که بعد از بلوغ رشد نکرده اند

* سینه هایی که بعد از کاهش وزن یا بارداری حجم خود را از دست داده اند

* تغییر شکل سینه ها

کاشت سینه می تواند افزودنی های فوق العاده ای برای بدن شما باشد ، اما بدن ، سینه ها و پوست هر زن متفاوت است. این بدان معناست که هر عمل کاشت سینه متفاوت است و نتایج متفاوتی به همراه دارد.

دکتر ایمپلنت سینه می گوید: “ایمپلنت های سینه در اشکال ، اندازه ها و بافت های مختلفی وجود دارند.” اوتول ، “قبل از عمل جراحی کاشت سینه ، باید با جراح پلاستیک خود کار کنید تا دقیقاً مشخص کنید چه نتایجی را می خواهید ببینید.”

بهترین راه برای اینکه بدانید ایمپلنت سینه برای شما مناسب است یا نه ، این است که با یک جراح پلاستیک مجرب تماس بگیرید و مشاوره اولیه را ترتیب دهید. در اولین مشاوره ایمپلنت سینه ، جراح شما با شما همکاری می کند تا تشخیص دهد آیا ایمپلنت سینه برای شما مناسب است و چه گزینه هایی دارید.