ادای احترام به کسانی که از سفر ما حمایت می کنند – پزشک رژیم


دکتر-تونی-همتون

عکس: اسپنسر بیبس

دکتر. تونی همپتون پزشک خانواده در ناحیه جنوبی شیکاگو است. او یک ستون ماهانه برای دکتر رژیم می نویسد. این نهمین ستون اوست.

چه کسی از شما الهام گرفته است؟ چه کسی یادگیری و پیشرفت شما را ترویج می کند؟ چه کسی به شما این احساس را می دهد که بخشی از جامعه ای هستید که به شما کمک می کند بهترین نتیجه را از خودتان بگیرید؟

من به اهمیت چنین افرادی در زندگی ما فکر کرده ام – مخصوصاً اگر می خواهیم سالم تر باشیم. همه ما برای یادگیری ، رشد و موفقیت به این نوع روابط حمایتی و تأثیرگذار نیاز داریم.

در این ستون من می خواهم شما را با برخی از این حمایت ها در زندگی آشنا کنم زیرا من یک پزشک کم کربوهیدرات هستم که همیشه می خواهم یاد بگیرم و رشد کنم. من از افراد یا سازمانهای کلیدی در جهان با کربوهیدرات پایین الهام گرفتم و اساساً تغییر کردم.

دلسوز ، شایسته و متعارف

با نگاهی به حرفه 23 ساله ام به عنوان پزشک عمومی ، قبل از اینکه در مورد رژیم های کم کربوهیدرات و کتوژنیک برای دیابت اطلاعاتی کسب کنم ، یک پزشک دلسوز ، وظیفه شناس و آگاه بودم.

من طبق دستورالعمل های پزشکی متداول عمل کردم و همانطور که به من آموزش داده شد ، پزشکی را انجام دادم. من وضعیت بیمارانم را مدیریت کرده ام و به خوبی به بیماران خود خدمت کرده ام.

اما من در انتخاب رژیم غذایی و شیوه زندگی که می تواند بیماریهای مزمن آنها را برطرف کند ، به ویژه دیابت نوع 2 و مشکلات متابولیک ، به آنها کمک نکردم. در واقع ، من حتی نمی دانستم که امکان برگشت بیماری مزمن وجود دارد.

سپس ، در اکتبر 2011 ، همه چیز تغییر کرد. همسرم (کارون) به دیابت نوع 1 مبتلا شد. از آنجا که او یک داروساز است ، این ویران کننده تر بود زیرا او تأثیر تأثیر تشخیص را بر زندگی او کاملاً درک کرده بود.

او به معنای واقعی کلمه می دانست که از آن روز به بعد به عنوان یک بالشتک خواهد بود. او احساس اضطراب ، افسردگی ، عصبانیت و احساس از دست دادن داشت.

مخصوصاً یادم می آید که او درباره همه غذاهای مورد علاقه اش صحبت می کرد و احساس می کرد دیگر نمی تواند بخورد. این حکم حکم حبس ابد بدون آزادی مشروط بود. او فقط می تواند بر آنچه باید از رژیم غذایی خود حذف کند تمرکز کند ، بر خلاف آنچه می تواند داشته باشد.

این باعث شد من به دنبال راه هایی باشم که بتواند بدون تکیه بر داروها قند خون خود را کاهش دهد و به خوردن غذاهایی که دوست داشت ادامه دهد. آنجا بود که دنیای کم کربوهیدرات را کشف کردم. من متخصصان مختلف کم کربوهیدرات را دیدم که داستانهای حدیثی خود را در توییتر و یوتیوب به اشتراک می گذارند-و البته بسیاری از روشهای خوشمزه برای تهیه غذاهای کم کربوهیدرات.

به عنوان یک پزشک متخصص ، من پر از انرژی و الهام بودم تا این روش جدید و قدرتمند شفا را بیاموزم. من کربوهیدرات کم را با خودم ، خانواده و در نهایت با بیمارانم آزمایش کردم.

من دکتر بهتری شدم من کتابی نوشتم (رژیم خود را اصلاح کنید ، دیابت خود را اصلاح کنید) ؛ شروع به نوشتن وبلاگ و توییت کردم. من عبارت مهم “محافظت از NEST خود را که مخفف تغذیه ، ورزش ، خواب / استرس ، افکار / ضربه است ، ایجاد کردم و پادکست خود را با عنوان” حفاظت از NEST خود “شروع کردم.

اجتماع ، ارتباط و اجماع

وقتی به تنهایی کار می کنیم ، منزوی می شویم. در ابتدا احساس کردم تنها در یک جزیره ایستاده ام. اما در قلب خود احساس کردم که با همکاری تیمی با دیگران ، می توانم به افراد بیشتری کمک کنم و تفاوت بزرگتری ایجاد کنم.

علاوه بر مخفف NEST ، به بیماران یک مخفف ROPE نیز می دهم که مخفف روابط ، ارگانیسم ها ، آلاینده ها و احساسات است. (من در ستون های آینده در مورد این نقاط SEIL بحث خواهم کرد.)

همسرم متوجه شد که یک طناب نه تنها مخفف خوب است بلکه یک استعاره خوب برای فکر کردن به همه افرادی است که از ما الهام می گیرند. همه ما دور هم جمع می شویم – گویی یک طناب را بر چالش های تفکر متعارف کشیده ایم. ما ملزم به یک ماموریت مشترک برای بهبود سلامت بیماران از طریق رژیم غذایی و شیوه زندگی آنها هستیم.

تماس با جامعه ای از پزشکان و محققانی که مانند من معتقد به معکوس کردن بیماری های متابولیک هستند ، یادگیری و فرصت های من را تسریع کرده است. با هم ، ما در حال ایجاد یک اجماع گسترده تر هستیم که باعث می شود پزشکان بیشتری رژیم کم کربوهیدرات را به بیماران خود توصیه کنند.

ما مقالات تحقیقاتی را به اشتراک می گذاریم و در کنفرانس های سالانه ملاقات می کنیم تا اطلاعات ، ابزارها و منابع مبتنی بر شواهد را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهیم. ما به یکدیگر الهام می دهیم. ما دامنه خود را فراتر از اجتماعات کوچک بیمار خود گسترش می دهیم. ما به یافتن همکارانی همفکر برای بیماران در سراسر جهان کمک می کنیم.

جامعه کم کربوهیدرات را تحسین کنید

من می توانم بسیاری از افرادی را که در این سفر از من الهام گرفته و تحت تأثیر قرار داده اند نام ببرم ، از جمله تقریباً 60 نفری که اکنون برای پادکست خود با آنها مصاحبه کرده ام.

اما من می خواهم چند فرد و سازمان کلیدی را برجسته کنم. اگر آنها را نمی شناسید ، آنها را بررسی کنید.

 • پم دیوین و داگ رینولدز ، LowCarbUSA : Devine و Reynolds از بنیانگذاران LowCarbUSA هستند که در سال 2015 تاسیس کردند. آنها آموزش پزشکی و تغذیه ارائه می دهند ، کنفرانس های علمی منظمی برگزار می کنند ، مربیگری آنلاین ارائه می دهند و یک کتابخانه جامع از مقالات علمی را نگهداری می کنند.

  کنفرانس سالانه LowCarbUSA آنها در سن دیه گو از 26 تا 29 آگوست برگزار می شود و یکی از برجسته ترین تقویم ها است. (من امسال تعدیل کننده هستم و امیدوارم شما را در آنجا ببینم. از کد NEST برای دریافت تخفیف ویژه در همایش آنلاین و حضوری استفاده کنید.)

  یکی از فعالیتهای کلیدی Low Carb USA ، با هماهنگی رژیم درمانی آدل هیت ، دکترای رژیم غذایی ، ایجاد دستورالعمل های بالینی برای کاهش کربوهیدرات درمانی بود. این یک سند مهم است که باعث می شود پزشکان کم کربوهیدرات کمتر احساس انزوا و تنهایی کنند.

 • انجمن پزشکان متابولیک: این سازمان همچنین توسط رینولدز تأسیس شد و هیئت مدیره آن شامل چهره های کم کربوهیدرات مانند Dr. اریک وستمن ، دکتر مارک کوکوزلا ، دکتر رابرت کیوس و دکتر ترو کالایجیان.

  این انجمن نماینده همه محققان و پزشکانی است که در سراسر جهان برای بهبود سلامت متابولیک از طریق آموزش ، آموزش و حمایت از رویکردهای تغذیه ای مبتنی بر شواهد فعالیت می کنند.

 • دکتر. تیم نوآکس و شبکه تغذیه: نوآکس مدت ها قهرمان من بوده است ، به ویژه از زمانی که او آنچه را که پزشکان از آن می ترسند متحمل شده (و پیروز شده است): مجوز وی برای انجام فعالیت های پزشکی به دلیل حمایت کم کربوهیدراتش تهدید می شود.

  شبکه تغذیه توسط بنیاد Noakes ایجاد شد تا آموزش ، پشتیبانی و جامعه تغذیه مبتنی بر شواهد را برای پزشکان در سراسر جهان ارائه دهد.

 • پزشک رژیم: چگونه می توانم از دکتر رژیم فوق العاده نام نبرم؟ این بستر را برای من فراهم می کند تا ستون های خود را به اشتراک بگذارم و به من این امکان را می دهد که به عنوان یک پزشک آمریکایی آفریقایی تبار ، بسیار بیشتر از جامعه خود در ضلع جنوبی شیکاگو پیش بروم.

  علاوه بر این ، اطلاعات ، نسخه ها ، اطلاعات و پشتیبانی به روز شده و مبتنی بر شواهد را در اختیار بیماران و افراد من در همه جا قرار می دهد. من می دانم که بیمارانم را به منبع معتبری ارسال می کنم.

  دکتر. Andreas Eenfeldt یکی دیگر از قهرمانان من است ، همانطور که مدیر پزشکی دکتر Dr. برت شر. من بسیار مفتخرم که در حال حاضر بخشی از تیم پزشک رژیم هستم.

 • ضرب متابولیسم: تصور کنید شما در جامعه کم کربوهیدرات تازه کار هستید و به طور غیر منتظره فردی که بینایی او با دیدگاه شما هماهنگ است به طرز جادویی ظاهر می شود. این اتفاق افتاد وقتی که سسیل ست بنیانگذار Metabolic Multiplier در سال 2020 با من تماس گرفت و پرسید: “آیا می توانم برای حمایت از کار شما کاری انجام دهم؟”

  سازمان مردمی داوطلبانه آنها برای حمایت از پزشکانی مانند من که معتقد به کمک به دیگران در دستیابی به سلامت متابولیک هستند ، ایجاد شد. این سازمان پیوندهای مبتنی بر شواهد را “انتخاب” می کند و دانش تحقیقات را به بسیاری از پزشکان و بیمارانی که می توانند از آن بهره مند شوند ، منتشر می کند.

  به عنوان مثال ، او به من کمک کرد تا مهمان پادکست خود را پیدا کنم ، و همچنین مرا به رهبران سیاه پوست که برای ارتقاء سلامت متابولیک مرتبط با فرهنگ کار می کنند ، برد.

 • چارلز متوکس: این نامی است که شاید هنوز نمی دانید! اما Mattocks یک نیروی رو به افزایش در رژیم های کم کربوهیدرات ، به ویژه دیابت نوع 2 ، در جامعه آمریکایی های آفریقایی تبار است.

  او بازیگر ، سرآشپز ، نویسنده ، مستندساز ، پدر و غیره است. (واقعیت جالب: او همچنین برادرزاده خواننده رگی باب مارلی است!) شما می توانید داستان او را در قسمت شماره 55 پادکست من در حفاظت از آشیانه خود بشنوید. ماتوکس در آن می گوید که چگونه تشخیص خود در مورد دیابت نوع 2 او را به تحقیق در مورد رژیم های کم کربوهیدرات و تغییر شیوه زندگی سوق داد.

  در پاییز 2021 مستندهای جدیدی از Mattocks ، معکوس شد، در تلویزیون و خدمات پخش پخش می شود. این مقاله پنج فرد مبتلا به دیابت نوع 2 را نشان می دهد که نشان می دهد وضعیت سلامتی آنها چگونه بهبود می یابد و رژیم های کم کربوهیدرات دیابت را در حال بهبودی قرار می دهد.

  مطمئناً این بازی تغییر می کند ، مخصوصاً برای افراد رنگین پوست که اغلب پیام غذاهای کم کربوهیدرات را نمی شنوند یا خود را در این داستان ها نشان می دهند.

اینها تنها تعدادی از افراد مهمی هستند که به رشد و یادگیری من کمک کرده اند و به من کمک می کنند تا طناب را بکشم تا اجماع و حمایت پزشکی بیشتری را ارائه دهم. اینها روابط حرفه ای بسیار مهمی برای من – و کار من به عنوان پزشک است.

در ستون بعدی من ، در مورد “R” (که به عنوان جنبه رابطه ای نیز شناخته می شود) کلمه اختصاری ROPE صحبت می کنم. به طور خاص ، من بر روابط نزدیک و شخصی که با شرکا ، خانواده و دوستان داریم تمرکز می کنم. این روابط می تواند از ما حمایت کند – یا متأسفانه حتی خرابکارانه – در حالی که برای سالم تر شدن کار می کنیم.

در این بین ، به ارتباطات و روابط حرفه ای تر جامعه خود فکر کنید. آیا افراد و سازمانهایی در اطراف خود دارید که از شما الهام می گیرند و از شما حمایت می کنند؟

تا دفعه بعد ، به یاد داشته باشید که از NEST خود محافظت کنید!

/ دکتر. تونی همپتون