اراده برای لاغری | چگونه اراده خود را برای لاغری قوی کنیم


آیا شما می توانید لاغر شوید ، اما اراده برای لاغری ندارید؟ این مشکل بیشتر ماست. در نوع غذاهایی که خوریم ، از همه چیز مهم تر شده است تا بیش از حد خوردن هر روز بیشتر. ماجرا این است که وزن داریم اما اراده برای لاغر شدن داریم. راه حل چیست؟ می فهمیدید که اراده قوی داشته است ، خواندن این مقاله را از دست.

چگونه اراده برای لاغری را تقویت کنیم؟

شدن فقط با یک قطعنامه ساده اتفاق افتاد. برای تقویت اراده لاغری هم مسائل روحی و هم رژیم غذایی یا نوع برنامه غذایی و حتی سبک زندگی باید تغییر د و تغییر همیشه سخت است. در مواردی که با برنامه ریزی اصولی و درست این کار را انجام داده اید.

برنامه غذایی سالم ، تقویت قوی برای اراده در لاغری لازم است. اول از همه ، باید این سوال ها را از خودمان بپرسیم: چه غذایی می خوریم؟ چگونه این غذا را تهیه می کنیم؟ چقدر غذا می خوریم؟ آیا ما را از انواع خوراکی هاست؟ آیا زمانی که سیر هستیم هم غذا می خوریم؟ …

جواب دادن به این ها ، در چیزی که به خوردن ما می روم. جواب های ما نشان می دهد که اشکال کار می کند. که متوجه شدیم در ضعف داریم ، نصف مسیر را طی کرد ایم می توانیم روی کار. افزایش اراده برای لاغری پیدا کردن نقطه ضعف شروع می. خب نقطه ضعف (ها) را پیدا کردیم ، حالا چکار کنیم؟

لاغر شدن فقط با یک قطعنامه ساده اتفاق افتاد.

روش های تقویت اراده برای لاغری

که در بالا اشاره شروع و یک برنامه کاهش وزن سالم کار راحتی. خوشبختانه برای تقویت اراده لاغری روش که با آنها می شود وزن ایده ال. از این روش ها در ادامه بررسی می.

مشخص کنید چرا می توانید لاغر شوید

دلیلی که برای لاغر دارید کاملا روشن و واضح یادداشت دارید. چرا باید این کار را بکنید؟ چگونه نوشتن باعث می شود تا در ذهن شما نسبت به کاهش وزن متعهد. همین موضوع به ظاهر ساده ایجاد می شود. روزانه این دلایل را تا زمانی که اراده لاغری شما ضعیف شد ، را برای یادآوری استفاده کرد. این دلایل هر چیزی می تواند باشد ، از پیشگیری از دیابت گرفته تا اعتماد به نشس هر دلیلی هی ی بهای الل که ب بهوآ ن ور است

انتظار واقعاً داشته باشید

وقت ها موضوع این که اراده قوی برای لاغر شدن است. اصلی این است که ما از کاهش و لاغری یک انتظار غیر واقعی. اگر برای مثال 120 کیلو وزن دارید و می توانید به 70 کیلو برسید ، آیا در عرض یک ماه این کار امکان دارد؟ هدف های دور از ایجاد احساس ناامیدی می شوند ؛ احساس ناامیدی هم باعث می شود که با خودمان بگوییم چرا اراده لاغر شدن ندارم! در نتیجه مشخص است ، از برنامه غذایی کاهش وزن بر می.

اراده برای لاغری

دوست داشتن و قدردانی از بدنتان را یادبگیرید

صدها تحقیق نشان می دهند که بدن را دوست ندارم لاغر می کنم. در کنار همه موارد برای تقویت در نظر باید دوست داشته باشید که هم یاد داشته باشید. که بدن خودش را داشته باشد ، مسلما نمی تواند سلامتیش را به خطر بیندازد. بدن ما چه بخواهیم ، چه نخواهیم همیشه همراه ماست. چرا دوستش را تحت تاثیر قرار داده و از آن خوب نگهداری نکنیم! اما چگونه بدنمان را دوست دارم؟

متخصصین این راهها را پیشنهاد اند کرده اند:

  • ورزش کنید
  • با افراد خوش بین بیشتر رفت و آمد
  • را را به خصوصی با مدل ها مشاهده کنید
  • لباس سایز را را بپوسید
  • به آینه نگاه کنید و هر چیزی که در ظاهررتان دوست دارید را با صدای بلند بگویید

یک نفر را در الگوی ایجاد کنید

یک الگوی می تواند به شما کمک کند تا میزان کاهش وزن داشته باشید. این حال ، شما باید خود را از نوع مناسب انتخاب کنید. داشتن باعث می شود دقیقا ببینید که می بینید چه شکلی. البته این کار هم باید واقعاً باشد. که از سطح قد ظاهر بیشتر را به عنوان یک الگو انتخاب کنید. این کار باعث حفظ انگیزه می شود.

مثبت فکر کنید و مثبت صحبت کنید

چقدر نسبت به خود برخی از آنها بین یکدیگر هستند ، در آینده به محکم تر قدم می. اراده برای کاهش وزن شما بیشتر تقویت خواهد شد. بر این ، هر چه چیزی به آن موضوع احساس تعهد بیشتر می کند. هر چه درباره لاغر خود را مثبت کنید ، اراده می شوید در تقویت ایجاد کنید.

اراده برای لاغری

تمرینات ورزشی لذت بخش را فراموش نکنید

تمرینات ورزشی بخش لذت بخش ، از مهمترین بخش های لاغری. تنها باعث می شود کالری بیشتر باعث می شود احساس روحی خوبی داشته باشد. نوع ورزش ، ورزش از انجام می برید حاضر هستید همیشه را انجام دهید. بسیاری از وجود دارد که از لذت بردن استفاده می کنید ، اما مهم این است که دقیقاً ورزشی را اجرا کنید که خیلی داشته اید. این کار بدون این است که فکر کنید لاغری برای لاغری داشته باشید ، از اینکه دوست دارید از برید لاغر می لذت ببرید.

از متخصصین کمک بگیرید

اوقات هر چه را بپیوندید و چیز را بررسی کنید تا لاغری اراده نداشته باشید ، نتیجه نمی شود. این مواقع ، شاید از یک متخصص بهترین کار کمک کند. مشکل اساسا به اراده مربوط نمی شود و یک مشکل جسمی داشته است. حتی ممکن است ، برنامه رژیم غذایی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. چنین وضعیتی ، کمک گرفتن متخصصین تغذیه بهترین گزینه. متخصص می تواند به کمک کند مسیر درست تری و به شکل لاغر شدن به وزن ایده خود.