اضطراب ، یائسگی و فیبرومیالژیا از جمله پنج مشکل اصلی سلامتی هستند


علائم اضطراب ، یائسگی و فیبرومیالژیا به عنوان پنج مشکل اصلی سلامتی توسط ساکنان انگلستان در ماه آگاهی از درد انگلستان شناخته شد.

بالاترین جستجوی سرانه در انگلستان برای “علائم اضطراب” (165.04 در 100000 نفر) ، “علائم یائسگی” (135.78) و “علائم افسردگی” (111.03) بود زیرا تأثیرات واقعی بیماری همه گیر COVID-19 بر انگلیس بسیار مثر است. افکار ساکنان

در سراسر انگلستان ، در مجموع 104،600 مورد یائسگی برای عبارت “علائم یائسگی” ، “علائم یائسگی” ، “کمک به یائسگی” و “حمایت از یائسگی” انجام شد. وارینگتون بالاترین سرانه جستجو را با 185.31 نفر در هر 100.000 نفر داشته است که پیتربورو (978.97) و بولتون (177.65) در رتبه های دوم و سوم این فهرست قرار دارند.

فیبرومیالژیا ، وضعیتی که با درد گسترده اسکلتی عضلانی ، خستگی ، خواب ، حافظه و مشکلات خلقی همراه است ، در رتبه چهارم لیست قرار گرفت. 40.500 جستجو برای “علائم فیبرومیالژیا” انجام شد که 114.2 نفر در هر 100000 نفر در بلفاست به دنبال پاسخ به شکایات خود بودند. گلاسکو (98.45) و وارینگتون (98.45) دومین و سومین حجم جستجوی بیشتر برای این بیماری را داشتند که می تواند باعث درد در سراسر بدن شود.

با کاهش محدودیت ها در تابستان و بازگشت افراد به پزشک عمومی ، تعداد افرادی که سعی در تشخیص خود به صورت آنلاین دارند 31 درصد از 52 هزار و 566 مورد جستجو در ماه جولای به 36 هزار و 276 مورد در ماه اوت کاهش یافت.

این مطالعه توسط لیزر B-Cure Good Energies تدوین شده است ، که مسائل بهداشتی را که در سال 2021 بر ترافیک جستجوی گوگل غالب خواهد بود ، آشکار کرد.

Good Energies دستگاه مسکن خانگی خود را که با لیزر کار می کند در اوایل سال جاری در انگلستان راه اندازی کرد و بیش از 70 اصطلاح کلیدی را پوشش می داد که هم مسائل روحی و هم جسمانی را در بر می گرفت. در 12 ماه گذشته ، بیش از 760،000 جستجو در مورد آرتریت ، فیبرومیالژیا و یائسگی و اضطراب ، افسردگی ، اختلالات خوردن و اوتیسم انجام شد.

ایتای آونی ، مدیر بریتانیایی ، گفت: “با توجه به اینکه ماه سپتامبر ماه درک درد است ، ما می خواهیم مشکلات سلامتی کشور را درک کنیم. با بررسی نگرانی های مردم ، چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی ، ما مناطق واضحی از نگرانی ساکنان انگلستان را مشخص کرده ایم.

“تعجب آور نخواهد بود که پس از 18 ماه چالش برانگیز برای جامعه ما ، مردم به دنبال حمایت با علائم اضطراب و افسردگی هستند. از آنجا که مردم از ترس ابتلا به COVID-19 از دیدن پزشک عمومی خود می ترسند ، بسیاری از مردم برای تشخیص خود به اینترنت مراجعه کرده اند.

“در حالی که اینترنت دارای دستورالعمل های مفید بسیاری در مورد سلامتی و تناسب اندام طولانی مدت است ، توصیه می کنیم هر کسی که نگران سلامتی خود است با یک متخصص مشورت کند.”

در اوایل سال جاری ، تیم لیزر B-Cure نتایج یک نظرسنجی از درد بزرگسالان در بریتانیا را اعلام کرد که نشان می دهد انتظار می رود جمعیت انگلستان 1.14 میلیارد پوند (1،140،633،600 پوند) هر ماه برای درمان درد هزینه کند.

در حالی که 75 of از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از روش های درمانی درد فعلی خود راضی هستند ، 25 said گفتند که یا ناراضی هستند یا هیچ درمانی ندارند. در مجموع 54 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از داروهای مسکن برای درمان علائم خود استفاده می کنند (34 درصد با مسکن های بدون نسخه و 20 درصد با مسکن های تجویز شده) ، در حالی که 10 درصد و 7 درصد گفته اند که از الکل یا داروهای تفریحی استفاده کرده اند. تا شرایط آنها تسکین یابد.

این نظرسنجی نشان داد که بیش از یک چهارم بریتانیایی ها (26 درصد) حداقل یک بار در ماه دچار درد می شوند ، از هر پنج نفر یک نفر به دلیل درد دچار مشکل خواب شده است.

بلفاست (38)) به عنوان شهری که بیشتر مردم در بیشتر روزها در آن درد داشتند ، ذکر شد ، در حالی که ساکنان لیورپودل به احتمال زیاد (17)) فکر می کردند که درد مانع از کار آنها می شود.

کمردرد ، که 40 درصد از درد انگلستان را تشکیل می دهد ، بیشتر در سوانسی رایج بود ، جایی که 64 درصد از ساکنان مشکل داشتند ، در حالی که شهر ووستر شدیدترین درد را گزارش کرد ، جایی که 27 درصد مردم واقعاً با آن دست و پنجه نرم می کردند – این درد وقتی می شنوید که ساکنان ورستر به طور متوسط ​​98.59 پوند در ماه برای تسکین درد هزینه می کنند ، درد واقعاً افزایش می یابد.

معلوم شد که جمعیت ولورهمپتون از این چهار کشور انعطاف پذیرتر است و 32 درصد آنها گفته اند که هرگز از درد رنج نمی برند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزرهای B-Cure ، به www.bcurelaser.co.uk مراجعه کنید