“بازی ماهی مرکب” می تواند به “بزرگترین نمایش تمام دوران Netflix” تبدیل شود


نتفلیکس می تواند ضربه دیگری در دست داشته باشد. سریال جدید بازی کره ای “Squid Game” این سرویس استریم قرار است “بزرگترین” نمایش این شرکت در تمام دوران باشد.

تد ساراندوس ، مدیرعامل Netflix در کنفرانس سالانه Code روز دوشنبه اظهار داشت که “Squid Game” قطعا “بزرگترین سریال غیر انگلیسی پخش کننده خواهد بود.

“[There’s] او یک شانس بسیار خوب است که این بزرگترین نمایش ما باشد. “

در توضیحات این برنامه آمده است: “صدها گیمر با نقدینگی یک دعوت عجیب را برای شرکت در بازی های کودکان قبول می کنند.” “در داخل یک قیمت وسوسه انگیز وجود دارد – با سهام بالا کشنده.”

به گفته Rotten Tomatoes ، این نمایش دارای 100٪ امتیاز منتقد بر اساس هفت مرور است ، در حالی که 87٪ رتبه مخاطب بر اساس 540 رتبه بندی کاربران دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=oqxAJKy0ii4

برای اینکه “Squid Game” داغترین سریال Netflix تا به حال باشد ، باید سریال اسپانیایی “Monist Heist” را شکست داد. فصل چهارم این درام در حال حاضر ششمین اولین پخش بزرگ نتفلیکس است که در 28 روز اول پس از نمایش 65 میلیون بیننده داشت.

صدها گیمر با نقدینگی دعوت عجیب را برای شرکت در بازی های کودکان قبول می کنند. “
نتفلیکس

علاوه بر این ، مجموعه عاشقانه شوندا ریمز “Bridgerton” ، بزرگترین مجموعه Netflix تا به امروز وجود دارد. تقریباً 82 میلیون خانوار در اولین ماه از اولین نمایش خود ، نمایش سکسی دوران Regency انگلستان را تماشا کردند.

تمام چشم های تماشای جوانان در حال انجام رابطه جنسی با کرست در حالی که یک مقاله نویس شایعه در حال افشای اسرار آنها است باعث شده است که این سریال داغ تمدید فصل دوم شود.

بازی ماهی مرکب
“بازی ماهی مرکب” قیمت “وسوسه انگیزی” را به رقبا ارائه می دهد ، اما با “سهام بالا مرگبار” همراه است.
نتفلیکس