با افزایش شمار کشته شدگان در زندان نیویورک ، هوچول متعهد می شود که قانون عزل را بازبینی کند


در پی موج مرگ و میر در جزایر رایکرز در هفته های اخیر ، کتی هوچول ، فرماندار نیویورک وعده داد لایحه ای را بررسی کند که اعزام افراد به زندان را به دلیل نقض آزادی مشروط فنی ، مانند ممنوعیت منع رفت و آمد یا استفاده از ماری جوانا متوقف می کند. قانونگذار در ماه ژوئن قانون “کمتر است بیشتر” را تصویب کرد و طرفداران اصلاحات عدالت کیفری امیدوارند مجری جدید ایالت آن را امضا کند.

“من قطعاً به طور جدی به آن نگاه می کنم. هوچول روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد سوالی در مورد پیش نویس قانون گفت: من بدون شک بسیار نگران آنچه در زندانهای شهر ما می گذرد هستم. شرایط غیر انسانی ، پست و غیرقابل قبول در ایالت نیویورک است. »

قول هوچول در پی سه مورد مرگ از ماه آگوست در جزیره رایکرز و تحقیقات اخیر WNYC / Gothamist و The City است که نشان می دهد میزان خودزنی در زندان های شهر در طول سال گذشته با افزایش جمعیت زندانیان و زندانیان با کاهش خدمات و مبارزه با بدتر شدن افزایش یافته است. شرایط

این طرح توسط برایان بنیامین ، سناتور سابق ایالت که صبح پنجشنبه به عنوان ستوان فرماندار انتخاب شده هوچول سوگند یاد کرد ، حمایت شد. این قانون همچنین در صورتی که متهمان به نقض شرایط آزادی خود متهم شوند و برای کسانی که از قوانین پیروی می کنند ، دوره آزمایشی را کوتاه می کند ، به آنها کمک حقوقی می کند.

این قانون تا مارس 2022 اجرایی نمی شود. در همین حال ، برخی از قانونگذاران دموکرات از هوچول می خواهند که به منظور کاهش شمار روزافزون زندان ها در شهرها ، به خدمات اصلاحی دستور دهد تا نقض کنندگان فن مشروط را به تشخیص خود آزاد کنند.

سناتور ایالت الکساندرا بیاگی ، نماینده برانکس و وستچستر ، گفت: “ما نتوانستیم امنیت همه زندانیان را تضمین کنیم و بی تحرکی دیگر یک گزینه نیست.” ایالت نیویورک و شهر باید با هم همکاری کنند تا فوراً تعداد افرادی که در جزیره ریکرز بازداشت شده اند کاهش یابد و اطمینان حاصل شود که هیچ فردی مجبور به زندگی در شرایط فعلی نیست. ”

دونا هیلتون ، رئیس و بنیانگذار گروه Little Piece of Light ، گروهی که برای قانون مبارزه می کند ، می گوید: “بگذارید واضح باشیم ، جزیره رایکرز یکی از خشن ترین بازداشتگاه ها در کشور ما است.” “چرا باید اجازه دهیم مردم آنجا بنشینند در حالی که مجبور نیستند؟”

از سال 2019 ، تخلفات مشروط فنی درصد قابل توجهی از پذیرش های جدید در زندان های ایالت را تشکیل می داد. اما تعداد افرادی که در زندان های نیویورک به دلیل چنین تخلفاتی نگهداری می شوند بسیار اندک است و کمتر از 5 درصد از حدود 6000 زندانی این سیستم را تشکیل می دهند.

داده های جمع آوری شده توسط موسسه ورا نشان می دهد که بیشتر افراد زندان های شهر به دلیل اتهامات جنایی در دادگاه نگهداری می شوند.

“افرادی که می توانند فوراً تغییر کنند ، بازیگران دادگاه کیفری هستند. استیو زیدمن ، استاد حقوق در دانشگاه سیتی نیویورک می گوید: “این دادستان و قضات هستند.” “شما باید فکر کنید ،” چرا ما حتی وثیقه تعیین می کنیم؟ چگونه می توان آن را در حال حاضر توجیه کرد؟ “” وی با اشاره به بحران در زندانهای شهر ادامه داد. “

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه ، وینسنت شیرالدی ، کمیساریای امور تعزیرات ، اشاره کرد که او با قضات اداری و دادستان ها تماس می گیرد تا پرونده ها را برای رسیدگی به ازدحام بیش از حد در زندان ها تسریع کند.

بر اساس گردآوری داده های شهر توسط موسسه ورا ، نزدیک به 60 درصد از افرادی که در زندانهای شهر زندانی هستند سیاه پوست هستند. تقریبا نیمی از زندانیان از مشکلات روانی رنج می برند.

گوئین هوگان پوشش این داستان را ارائه کرد.