با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. او در طول راه با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود نداشت – اما صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که صدای گرگ ها را در شب می شنود ، سردی بر ستون فقرات او جاری می شود. او 21 گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی را با بچه های خود مشاهده کرده است. در حوضچه ای در وایومینگ به گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، بیست یارد دورتر متوقف شد ، پاهایش را محکم زد و به او خروپف کرد. سپس کل گله چرخید و در سرتاسر دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو حرکت کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بیاورد. سپس او با مقادیر زیادی آب سرد و یخ زده در کوههای کلرادو نوازش شد. وقتی به حوضه بزرگ وایومینگ رسید ، دوباره در مخازن گاو بود. غذای در راه شامل وعده های غذایی کم آبی کوله پشتی است. جیمز می گوید در راه نمی تواند غذای کافی با خود بیاورد ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز یکبار به یک شهر می رسد ، آنچه می تواند می خورد. جیمز یک بار آنقدر غذا در یک رستوران در گرند لیکس ، CO سفارش داد که دو پیشخدمت طول کشید تا همه آنها را به میز خود برسانند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه استراحت کند تا نتواند مسیر را در آن سال به پایان برساند. در آن سال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY پیاده روی کرد ، جایی که برای انتظار در زمستان سرد توقف کرد. او 1،915 مایل پیاده روی کرد و مسیر را در بهار آغاز می کند تا 1،185 مایل نهایی ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید فرصتی برای ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای تا از هدفش حمایت کند

ضبط سریع

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا جیمز تا به حال شش جفت کفش در مسیر دنبال کرده است. او می تواند حدود 400 مایل از یک جفت قبل از نیاز به زوج دیگر حرکت کند.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با برف پوشیده و به آسمان شلیک کردم. “

غذای مورد علاقه در مسیر: Mountain House Beef Stroganoff و ظروف خشک شده با مرغ و پیراشکی. “من خیلی خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت