برای کمک به غلبه بر فلات کاهش وزن ، روده بزرگ خود را تمیز کنید

بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، پس از یک دوره زمانی و کاهش وزن ، یک فلات را تجربه می کنند. به نظر می رسد هیچ کاری که انجام می دهید باعث کاهش وزن بیشتر شما نمی شود. شما سعی می کنید بیشتر رژیم بگیرید و ورزش کنید ، اما فایده ای نداشت. فقط مقدار محدودی کالری وجود دارد که می توانید قبل از اینکه چیزی نخورید کاهش دهید و این یک گزینه مناسب برای کاهش وزن یا زندگی نیست.

شاید این توقف کنونی در کاهش وزن ربطی به برنامه غذایی شما نداشته باشد؟ اگر مشکل در روده بزرگ شما باشد چه؟ بدیهی است که تمام غذای شما از روده بزرگ عبور می کند ، اما وقتی مسدود شود ، غذا به دیواره ها می چسبد. بدن شما بستگی به وزن دارد. در عین حال ، مواد مغذی جذب بدن نمی شوند. این باعث می شود احساس گرسنگی کنید و تمایل به خوردن بیشتر داشته باشید. خوب ، اگر بیشتر بخورید ، نه تنها وزن کم نمی کنید ، بلکه چیزی نیز به دست خواهید آورد. در واقع آن چیزی نیست که شما می خواهید باشد. این می تواند با مصرف غذاهای فرآوری شده که باعث هضم روده بزرگ می شود و بدن شما به آرامی مواد مغذی را جذب می کند ، بدتر شود.

جواب چیست؟ پاکسازی روده بزرگ و محصولاتی برای آن وجود دارد. پس از از بین رفتن انسداد پس از پاکسازی روده بزرگ ، دیگر هیچ غذایی به دیوارها نمی چسبد. در عوض ، هضم شده و از بدن شما دفع می شود. مواد مغذی موجود در غذا جذب بدن شما می شوند بنابراین بدن شما مجبور نیست گرسنه باشد و به غذای بیشتری احتیاج دارد. دیگر نخواهی خورد. در عوض ، شما باید کمتر غذا بخورید.

اما فقط تمیز کردن روده بزرگ کافی نیست. این کار باید با سایر استراتژی های کاهش وزن انجام شود. شما باید درست غذا بخورید و قبل از تصمیم گیری برای پاکسازی روده بزرگ ورزش کنید. در اینجا نکاتی برای ترکیب همه این روش های کاهش وزن وجود دارد.

در آماده سازی برای پاکسازی ، شما باید نیمی از وزن بدن خود را در اونس آب مصرف کنید. تمیز کردن آب بیشتری را از سیستم شما خارج می کند ، بنابراین باید آن را جبران کنید. اگر وزن شما 200 پوند است ، باید قبل و در طول تمیز کردن 100 اونس آب بنوشید.

روده بزرگ شما از پروبیوتیک ها برای تجزیه غذا استفاده می کند. پاکسازی روده بزرگ آنها را از بین می برد. مهم این است که آنها را بعد از تمیز کردن مصرف کنید تا آنچه را که شسته اید دوباره پر کنید.

خوردن رژیم غذایی سالم ، به ویژه سبزیجات برگ دار ، ضروری است. پاکسازی روده بزرگ معجزه نمی کند ، بنابراین دلیلی وجود ندارد که از رژیم غذایی سالم صرف نظر کنیم.

ثابت ماندن و تکمیل نظافت ، احتمال م theثر بودن نظافت را افزایش می دهد. نظافت باعث می شود که بیشتر به دستشویی بروید ، اما اجازه ندهید این کار شما را به تعویق بیاندازد. این یک نشانه واضح و روشن است که پاکسازی کار می کند.

اکنون متوجه شوید که اگر موارد بالا را انجام دهید ، وزن خود را کاهش می دهید ، اما این دلیلی برای صرف زمان صرف غذا نیست. آماده باشید تا بعد از تمیز کردن رژیم خود را از سر بگیرید.

با تمیز کردن روده بزرگ و رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش ، بر سطح کاهش وزن خود غلبه خواهید کرد. تا اینجا پیش رفتی اکنون نیازی به توقف نیست.