برنامه No BS Weightlossing باز است


آیا برای کاهش وزن آماده هستید؟ برنامه های رژیم محدود کننده و دیوانه کننده را کنار بگذارید و … همانطور که زندگی می کنید وزن خود را کاهش دهید.

اگر مدتی است به پادکست گوش می دهید ، می دانید که من دوره No BS Weightloss و No BS Women Community را برای کمک به کسانی که در کاهش وزن کمک بیشتری می خواهند ، شروع کردم. ما فقط چند بار در سال برنامه را برای عضویت باز می کنیم و در حال حاضر برای ثبت نام تا 7 اوت ساعت 11:59 بعد از ظهر مرکزی باز هستیم. برای ثبت نام هم اکنون به JoinNoBS.com بروید.

هنگام پیوستن به برنامه No BS Weightlossing من دسترسی فوری خواهید داشت. این برنامه به پرخوری و خودزنی خود پایان می دهد و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد ، بنابراین هرگز نگران این نباشید که نتوانید وزن خود را دوباره حفظ کنید.

هر هفته با من تماس مستقیم مربیگری و پرسش و پاسخ با من دریافت می کنید. PLUS ، شما 24 ساعت شبانه روز دسترسی دارید تا از مربیان No BS من کمک ، راهنمایی و ایده بخواهید.

همچنین می توانید به انجمن فیس بوک No BS Women دسترسی داشته باشید ، جایی که می توانید با زنان دیگری که در سفر مشابه شما هستند ارتباط برقرار کنید. از آنجایی که واقعیت را می پذیریم ، کاهش وزن زمانی که تنها هستید سخت تر است.

اگر می خواهید کنترل غذای خود را در دست داشته باشید ، مطمئن باشید که وزن برای همیشه کاهش می یابد ، پس با من همراه شوید.

برنامه No BS فقط تا شنبه 7 اوت 11:59 بعد از ظهر CST باز است. درها تا مارس 2022 بسته می شوند و دیگر برای شما باز نمی شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به JoinNoBS.com بروید.

دوره رایگان را از اینجا دریافت کنید:

JoinNoBS.com