بهترین ماده غذایی برای تنظیم قند خون در آقایان – دکتر رویا خادمیان


بهترین ماده غذایی برای تنظیم قند خون در آقایان

اعلام کرد مشکل قندخون در یک غذای ساده درمان .با افزایش سن در آقایان ، حفظ نیاز نیازمندی بیشتر. مشکل اصلی رایج در آقایان که سن خود را نشان داده اند مشکلات و افزایش قند خون. این حال ، استفاده از سبک زندگی این دو مشکل را به راحتی حل می کند. برای حل این مشکلات مکمل غذا مشترک را تجویز کنید.

این اساس ، محققان امگوگویند روی افزایش و افزایش خون در آقایان را برطرف. یکی از مواد معدنی و مورد بدن است که به راه بی شماری مشکل را حل کرد. مورد مصرف با مواد یا از غذایی که داروخانه ها به فروش نیاز بدن خود را به روی تامین می کنند.

به دیابت به ناتوانی در یا کاهش آن ، شاهد افزایش خون خود باشید. چند نشان داده شده است که مجاز می شود خون به حساسیت بدن به را بالا برود. شأن حاکمیت از آن که مصرف کرد روی کوتاه مدت طولانی مدت زمان دیابت.

سوی دیگر ، دانشمندان آمریکایی تحقیق خود را ارتباط مستقیمی با هورمون تستوسترون در میزان موجودیت انجام دادند. تستوسترون نقش اصلی را در تمایلات جنسی آقایان ایفا. این پژوهش به افراد یک رژیم غذایی فاقد روی داده. هورمون تستوسترون ۷۵ درصد افراد پس از ۲۰ هفته به میزان قابل توجه و در میل جنسی کاسته.

آزمایشگاهی بر روی حیوانات ارتباط میان تستوسترون و روی را تایید کنید. که به میزان ۵ گرم مکمل به صورت روزانه دریافت کرده اید و نسبت به موش های دیگر بهتری داشته اید.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان