تردمیل کاهش وزن پروفورم 620 – آیا تردمیل پروفورم وزن 620 واقعاً خوب است؟

تردمیل Proform Weight Loss 620 احتمالاً یکی از بهترین تردمیل های پروفورم است. قبل از اینکه در مورد تردمیل Proform XP Weight Loss 620 صحبت کنم ، به طور مختصر در مورد شرکت Proform خواهم نوشت. تردمیل های پروفرم توسط بزرگترین تولید کننده و بازاریاب تجهیزات ورزشی و تناسب اندام ، Icon Health and Fitness ساخته شده است. Icon در حال حاضر شناخته شده ترین شرکت فروش تردمیل است.

ابتدا اصول اولیه: موتور تردمیل Proform Weight Loss 620 یک موتور 1.75 CHP QuietTech است. تردمیل خوب است – اندازه کامل 20 اینچ در 55 اینچ. هر تردمیل خوب در حالت ایده آل نباید کمتر از 18 اینچ باشد ، بنابراین تردمیل این مدل مطمئناً تجربه تردمیل شما را راحت تر می کند. سرعت این مدل 10 مایل در ساعت (مایل در ساعت) است و دارای شیب خوبی است – تا 10. محدودیت وزن این تردمیل پروفورم 300 پوند است. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه تردمیل Proform Weight Loss 620 این است که بسیار راحت تا می شود. این شامل یک طراحی منحصر به فرد SpaceSaver است ، بنابراین هنگامی که هیچ تمرینی انجام نمی دهید واقعاً می تواند در فضا صرفه جویی کند.

تردمیل Proform Weight Loss 620 دارای موارد اضافی است که واقعاً از آنها لذت خواهید برد. می دانم موارد اضافی دقیقاً همین است ، اما این زنگ ها و سوت ها تجربه تردمیل را بسیار لذت بخش تر می کند. همه می دانیم که اگر روی تردمیل نرویم و ورزش نکنیم ، تردمیل (حتی اگر واقعا گران بود) ارزش چندانی ندارد. این فقط فضا را اشغال می کند و هر زمان که به آن نگاه می کنیم حال ما را بد می کند: در زیر ویژگی های اضافی تردمیل Proform Weight Loss 620 آمده است که امیدواریم تمرین شما را لذت بخش تر کند … به طوری که شما واقعاً هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

تردمیل دارای 8 برنامه آموزشی iFIT است که می تواند سرعت متفاوتی را به شما ارائه دهد تا بتوانید در این برهه از زمان ایده آل را برای خود انتخاب کنید. این برنامه های آموزشی توسط Proform Certified Professionals ایجاد شده است. تردمیل مجهز به مرکز کاهش وزن سفارشی است که متناسب با نیازهای خاص شما طراحی شده است. آنها وزن فعلی شما ، تعداد کالری هایی که می خواهید بسوزانید و زمان جلسه مورد انتظار ورزش را ذکر می کنند. دستگاه بر اساس اطلاعات شخصی که به تازگی وارد کرده اید ، برنامه ای را برای شما تنظیم می کند.

برای اطمینان از حداکثر راحتی شما ، تردمیل Proform Weight Loss 620 دارای بالشتک AirTech است. برای افزودن سرگرمی بیشتر ، تردمیل دارای یک iPod Dock Universal Interplay است که می تواند موسیقی دلخواه شما را پخش کند. همچنین دارای رتبه گرافیک است که در آن می توانید شخص متحرکی را ببینید که در کنار شما راه می رود. اوه ، و همه آمار به وضوح و واضح بر روی صفحه ClearView نشان داده می شود.

بنابراین اگر می خواهید وزن کم کنید و کمی ورزش کنید و مجبور باشید ماهیچه های خود را حرکت دهید ، این تردمیل Proform Weight Loss 620 برای شما مناسب است. همچنین در کیف پول شما عالی است زیرا این مدل در مورد تردمیل بسیار مقرون به صرفه است. اگر شما یک دونده جدی هستید ، پیشنهاد می کنم یک تردمیل با اسب بخار بیشتر و معمولاً قوی تر تهیه کنید. بدیهی است که چنین تردمیل قوی تری هزینه بیشتری دارد. اما برای بقیه ما ، این تردمیل Proform Weight Loss 620 بسیار مناسب است.