جراحی کاهش وزن – برای شکستن ترازو زمانی که وزن شما کمتر از 100 پوند است ، تقلب کنید

شما چندان وزن جادویی ندارید که پزشک شما حتی شما را برای جراحی کاهش وزن در نظر بگیرد ، اما شما آن را می خواهید و دیروز آن را می خواهید. چه کاری می توانی انجام بدهی؟

بیایید یک دقیقه با هم کنار بیاییم ، جراحی کاهش وزن معروف به عمل جراحی بای پس معده ، گیره معده یا روشهای کاهش وزن کمتر مکرر نیاز به معیارهای بسیار بیشتری نسبت به اضافه وزن ناراحت کننده دارد تا پزشک شما آن را تأیید کند و شما باید هزینه ای را برای شرکت بیمه بپردازید. این چیزی نیست که به آن بی اهمیت نگاه شود یا به خاطر 20 پوند اضافی غرور. هرگونه عمل جراحی خطری است که می تواند منجر به عفونت و حتی مرگ شود. درصد بالایی از افرادی که این روش را انجام داده اند معمولاً حداقل دو سال را صرف فکر کردن و تحقیق در مورد جوانب مثبت و منفی قبل از تصمیم نهایی کرده اند – این هوشمندانه است! به طور کلی اینطور عمل می کند – اگر تمام تحقیقات را انجام داده اید و مزایا و معایب آن را می دانید و آنها را با دیگران مورد بحث قرار داده اید و 100٪ می دانید که این مسئله ای است که می خواهید مشکل وزن خود را حل کنید – شما “می خواستم آن دیروز! من آن را تضمین می کنم زیرا آن را زندگی کردم!

یک نکته خوب در مورد جراحی کاهش وزن برای شما این است که این روش بسیار ایمن تر از سالهای قبل است که برای اولین بار انجام شد. دوباره به من گوش دهید – در حال حاضر ایمن تر است ، ایمن نیست ، همانطور که گفتم ، هر عملی خطرات دارد. افراد زیادی جان خود را از طریق آزمایش و خطا از دست دادند و راه را برای ما هموار کردند.

بنابراین شما قبلاً تحقیق خود را انجام داده اید و می دانید که آن را می خواهید ، و می خواهید من آنچه را که در مورد شکستن آن مقیاس که می گوید وزن کافی برای پذیرش ندارید ، به شما بگویم ، درست است؟ مگر اینکه شما آنقدر خوش شانس باشید که استخوان های سنگینی دارید و مقیاس مدرن جدید پزشک شما می تواند وزن ، ماهیچه ها و آب را اندازه گیری کند تا حمل این وزنه های مچ پا در حین وزن کار نکند (باور کنید ، برخی از افراد این کار را کردند) به من گفتند در گذشته و برای آنها کار می کرد) سپس باید بدانید چه باید بکنید … ابتدا این مقاله را بیش از یک بار بخوانید و بین خطوط بخوانید تا یک لامپ خاموش شود. دوم ، شما باید بدانید که شرکت بیمه از شما چه انتظاری دارد. سوم ، پزشکی را بیابید که به این روش اعتقاد دارد … اگر پزشک شما به هر حال مخالف است ، شما در یک نبرد سخت خواهید بود. برخی فعالیت های بدنی را برنامه ریزی کنید و لیستی از همه چیزهایی که بر وزن اضافی شما تأثیر می گذارد تهیه کنید.

سوالات زیر را از خود بپرسید ؛ چگونه بر روحیه ، شیوه زندگی ، زندگی جنسی ، احساسات ، روابط و غیره من تأثیر می گذارد؟ آیا من سوزش سر دل زیادی دارم ، آیا کمردرد دارم (البته شما هم دارید ، همه کمردرد و سوزش سر دل دارند ، درست است)؟ سعی کنید به هر چیزی که فکر می کنید وزن شما باعث آن می شود فکر کنید! خوب بخوابید؟ تقریباً همه افرادی که اضافه وزن دارند ، تا حدی دچار آپنه خواب می شوند ، و شما نیز ، بنابراین آزمایش آن را انجام دهید ، و حتی اگر بیقرار هستید و زیاد رکاب می زنید و شب آزمایش خیلی خوب تنفس نمی کنید ، این خوب است برای شما در صورت تشخیص آپنه خواب ، درمان را بپذیرید و آن را امتحان کنید ، معمولاً دستگاه C-pap است … به درمان جایگزین نیاز دارید زیرا آپنه خواب می تواند مشکلات سلامتی زیادی ایجاد کند که شرکت بیمه نمی خواهد بعداً هزینه آن را بپردازد.

در حالی که منتظر نوبت پزشک خود هستید ، به Weight-Watchers یا یک برنامه کاهش وزن مشابه بپیوندید و سوابق خود را ثبت کنید. شما باید اثبات وزن ماهانه را ارائه دهید. آیا این صدا بلند و واضح بود؟ و حدود 6 ماه طول می کشد تا نشان دهید که سعی کرده اید در یک برنامه شکست بخورید. من مطمئن هستم که شما دوستی دارید که تعدادی کارت قدیمی از WW دارد که می توانید اطلاعات خود را در آنها وارد کنید ، یا می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کرده و بلافاصله شروع به کار کنید. اما این مقاله نحوه بدست آوردن آن زودتر نیست ، اگرچه من می خواهم این قطعه را به عنوان یک افزودنی اضافه کنم.

به طور خلاصه ، اگر شما به دلیل وزن خود مشکلات سلامتی بالقوه جدی دارید و نشان داده اید که سعی کرده اید وزن خود را کاهش دهید و پزشک شما نیز با شما موافق است ، اغلب شرکت بیمه جراحی را تأیید می کند. متأسفانه ، همه آنها این کار را نمی کنند – برخی از شرکت های بیمه تسلیم نمی شوند حتی اگر واجد شرایط باشید … پیگیر باشید و تسلیم نشوید.