خاطرات قفل – پیدا کردن شادی

خاطرات قفل – پیدا کردن شادی

خاطرات قفل – پیدا کردن شادی | غذا بهتر است ، خوب باشید

مدتها به آن فکر کردم و فهرستی از چیزهایی تهیه کردم که این روزها برایم خوشبختی ایجاد می کند. در واقع ، یک رپ بدون سانسور و خسته کننده به سبک امینم در این زمان طبیعی تر به نظر می رسد. از آنجایی که ما باید کار درست را انجام دهیم ، حتی اگر سخت تر باشد ، و از آنجا که من نمی توانم رپ (حتی در سطح پسران خشن ، هرچه که بود) انجام دهم ، بهترین کاری را که انجام می دهم انجام می دهم. من یک پست خواهم نوشت من سعی می کنم ایمان را حفظ کنم ، درست مثل همه شما. من فکر می کنم همه چیز بهتر خواهد شد. امیدوارم این به شما کمک کند در شادی های کوچک زندگی خود فکر کنید.

  • این روزها یکی از لذت بخش ترین چیزها در زندگی روزمره من خوردن یک ناهار گرم مستقیم از اجاق گاز است ، اضافه کردن آن با یک قاشق بزرگ قهوه ای و ذوب کردن آن در دال و برنج ، عطر بالا می رود و سعی می کنم آن را با برنج مخلوط کنم ، اما انگشت من را بسوزانید ، به انگشتانم ضربه بزنید و انگشتانم را ضربه بزنید تا وقتی داغ است با هم مخلوط شوند.

دالی ، کاری برنج و گوشت گوسفندی

  • خواربارفروشی محله که ذخیره بی نهایت چیپس سیب زمینی را فقط به این دلیل که من عاشق چیپس سیب زمینی هستم ذخیره می کند ، چیزی است که من می خواهم تصور کنم هفته به هفته دوباره پر می کنم تا هرگز تمام نشود.
  • یک سوپر مارکت جدید تقریباً در مجاورت آن زمان باز شد و همه چیز وجود دارد ، منظور من همه چیز است – کارا بوندی ، میکس ، موروکو …
  • وقتی یووی 15 دقیقه از او التماس می کنم ، یووی از پاهای من بالا و پایین می رود و به من 5 دقیقه ماساژ می دهد.
  • حسینی در حالی که من در گوشه کوچکم کار می کنم مدل مو را روی موهایم تمرین می کند. بسیار آرامش بخش است که کسی موهای شما را برس بکشد و روی آن کار کند. فقط به یاد داشته باشید که بعداً به برس مو نگاه نکنید زیرا با دیدن تمام موهای آن دچار حمله قلبی می شوم.

  • ظاهراً جگان مکالمه گر خوبی است. او PJ های ضعیف دردناک را می شکند (شوخی های موکا) که برخی از آنها واقعا مرا می خنداند. من آن را در زمان قرنطینه کشف کردم. من این احتمال را رد نمی کنم که این مورد مربوط به سندرم استکهلم باشد. نیاز مادر همه اختراعات است. Lockdown مادر (** متأسفم ، فراموش کردم این آهنگ رپ نیست) همه لذت های بشریت است – بیرون رفتن ، بازی کردن ، دوست بودن ، اعتماد به یکدیگر ، خوردن پیتزا. همانطور که در Munaa Ragam ، Jagan با من رشد کرده است. ما در ابتدای قرنطینه با هم دعوا کردیم و به دلخواه خود بحث کردیم. ما در حال حاضر از الگوهای رفتاری واتس اپ و کاراکترهای فیس بوک به عنوان شروع کننده گفتگو استفاده می کنیم و درباره احمقانه ترین چیزها بحث می کنیم. ما هنوز نمی توانیم موافقت کنیم. او دیگر نمی تواند از دست من عصبانی باشد زیرا تماسش را از دست داده است. من در اتاقی روبروی سالن هستم.
  • بدون تشکر بدون ذکر خدمتکار من کامل است. شما می دانید که در عشق اولیه عصبانی هستید و از دست همه عصبانی هستید زیرا آن روز با دوست پسر / دوست دختر خود صحبت نکرده اید. در مورد من و خدمتکارم دقیقا همینطور است. روزی که او به مرخصی می رود ، من بدترین شخص خود هستم – عصبانی و تلخ و حال بدی دارم. قبل از اینکه هریک از شما مرا به شرکت گزارش دهید ، باید بدانید که همه اینها متقابلاً توافق شده است.
  • من از معلمانی تشکر می کنم که 3-4 ساعت صبح هاسینیس و یوویس را هر روز می گذرانند و سعی می کنند به این اجنه وحشی – موگلیس و دختران وحشی (آموزش دهند) البته در داستان های ما شخصیت های دختر وحشی وجود ندارد.
  • ‘Ennai vaazhavaikkum Deivangal aana’ Netflix و آمازون – نمی توانم به شما بگویم که چقدر برای من اهمیت دارید. شما در این زمان سخت که سینما تعطیل است از من حمایت می کنید. نگاه کردن به داستانها ، انتقال به سرزمینهای دور ، احساس برای کسی ، گریه و خنده برای انسانها مانند هر چیز دیگری اساسی است. یکی از معدود کارهایی که هنوز می توانیم انجام دهیم این است که بازگشت “اجتماعی” در ما وجود داشته باشد.
  • برای مدتی کوتاه وقتی چنای در Lockdown 1 و Lockdown 5 بود و ما در سرخوشی مبهمی در مورد امکان راه رفتن بدون جریمه بودیم ، من یک حلقه حلقه سفارش دادم. من از 4 می خواستم چرخاندن حلقه حلقهNS کلاس در مدرسه در زمان بازی زمانی که برخی از همکلاسی های من به طرز ماهرانه ای توانستند برای چند دقیقه بچرخند. من خیلی خجالتی بودم که سعی نکنم خودم را شرمنده نکنم. من واقعاً خوشحالم که می گویم یاد گرفتم هولاهوپ را در یک روز بچرخانم و بسیار سرگرم کننده است. من برنامه های بزرگی دارم. این یک پست جداگانه به تنهایی است.

در زمانی که اتفاقات بد و وحشتناکی در اطراف ما رخ می دهد ، زنده ماندن تنها یک دستاورد است. حتی بهتر است این کار را با لبخند انجام دهید و اطرافیانتان را شاد کنید. خوشحال می شوم شادی های کوچکی را در زندگی روزمره شما بشنوم. لطفاً در نظرات به اشتراک بگذارید. امیدوار باشید. درود بر همه!

چاپ دوستانه ، PDF و ایمیل

این پست تحت عنوان Kindness، Brooding ثبت شده است و دارای برچسب #foodbetterbegood ، داستانهای روزمره ، یافتن شادی ، خاطرات قفل ، تفکر است.اشتراک در!


dietition administrator

پاسخی بگذارید