“خانه داران واقعی بورلی هیلز” بهترین نمایش تلویزیونی است


درام های معتبر خود را ، “Sopranos” که دوباره اجرا می شود و جریانات اسنوبی را پخش کنید ، از من دریغ نکنید. بهترین چیز در تلویزیون در حال حاضر “زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” است.

برای کسانی که می خندیدند ، شما از دست می دهید. اوه چقدر چیزی رو از دست دادی این بزرگترین قطعه اخلاقی مدرن از زمان بریکینگ بد است ، با این تفاوت که همه چیز واقعی است.

تمرکز این فصل اریکا ژیراردی ، نام هنری اریکا جین است. شوهر 82 ساله او ، وکیل افسانه ای تام ژیراردی ، توسط مقامات متهم به اختلاس میلیونی مشتریان شده است.

اریکا ، 49 ساله Mob Moll wannabe که هرگز چیزهای زیادی از زندگی خود فاش نکرده است ، ناگهان داستانهای زیادی برای گفتن دارد.

اریکا ادعا می کند که تام ناگهان دچار زوال عقل شد. او گفت که این تنها راهی بود که می توانست چنین طرح پیچیده پونزی را انجام دهد.

به طور طبیعی!

با این حال ، اریکا همچنین گفت که زوال عقل ناگهانی تام در واقع برای سالها پخته شده بود ، از جمله زمانی که او از صخره رانندگی کرد ، مچ پایش شکست و با وجود بیهوشی 12 ساعته ، از او کمک خواست.

او گفت هیچ کس از آن خبر ندارد ، هرچند که خبرساز بود.

مدتی بعد و اخیراً ، اما اریکا نمی داند چه زمانی – زیرا آنها در حال جدایی هستند و هر روز به غیر از تام به او زنگ نمی زنند – تام ، که او نیز نابینا است ، با یک فرد مزاحم مبارزه کرد و سرانجام هنگام جراحی به چشم نیاز داشت. پسر بزرگسال ، که با LAPD است ، هنگام رانندگی در برف کالیفرنیا ، ماشین خود را پنج بار واژگون کرد.

تام ژیراردی
اریکا جین ادعا می کند شوهرش تام ژیراردی به دلیل زوال عقل میلیون ها دلار اختلاس کرده است.
Shutterstock

اریکا اخیراً در یک قسمت گفت: “بنابراین بله.” “استرس زیادی دارم”

این یکی از بزرگترین دیالوگ های تمام دوران است. همچنین تماشای سایر زنان خانه دار در تصمیم گیری برای دفاع از اریکا یا حواس پرتی از دروغهای او و زمان تسلیم شدن یکی از بزرگترین درگیری های همه دوران است. تضاد سطح پایین امنیت شغلی است ، که ممکن است برخی از زنان خانه دار ناامید (روبرو شما ، لیزا رینا) از آن دور شوند.

تضاد در سطح بالا این است که آیا باید با ستارگان نمایش مخالفت کرد و صداقت واقعی را نشان داد. این برای مهاجمان کم درآمد ، Sutton Stracke و Garcelle Beauvais ، سودآور بوده است.

اریکا جین
اریکا جین به همه درام ارزشمند و پرمعنا در خانه داران واقعی بورلی هیلز دامن می زند.
گتی ایماژ

“زنان خانه دار” از بسیاری جهات “بازمانده” هستند. هیچ کس غذا نمی خورد ، اما تنظیمات جذاب تر است.

در نمایشی که تقلب در آن پیش فرض است ، ثروت ناپسند و مادی گرایی بیش از هر چیز ارزشمند است و جراحی پلاستیک بسیاری از این زنان را به معنای واقعی کلمه و استعاره دو چهره می گذارد ، “صاحب آن باشید!” و “فقط صادق باشید!” مانترا هستند این شگفت انگیزه. گفتگوی اریکا نمی تواند نوشته شود زیرا هیچ کس باور نمی کند. برای نقل قول از RHONY MVP Bethenny Frankel ، نمی توانید همزمان باهوش و احمق بازی کنید. اریکا یک کارگر خودخوانده است که به اندازه کافی باهوش است که بدون تحصیل در رشته حقوقی از دیوار عبور کند.

پس آن چیست؟ آیا شوهر 22 ساله شما مدام به شما خیانت می کرد؟ یا طلاق می گیرید تا دارایی خود را پنهان کنید در حالی که به او کمک می کنید تا از دخالت در زندان جلوگیری کند؟

مطمئناً دیگر زنان خانه دار متهم به تقلب شده اند و یکی در واقع محکومیت خود را سپری کرده است ، اما ما هرگز موردی به این بزرگی یا چنین خانه دار جامعه ای را ندیده ایم – و این چیزی می گوید. اختلالات شخصیتی ، به ویژه ضداجتماعی ، عملاً یک نیاز حرفه ای است. کلاهبرداران و کلاهبرداران به طور نامتناسبی به این نمایش کشانده می شوند و من معتقدم که FBI یک گروه مخفی برای زنان خانه دار واقعی دارد. در زندگی بعدی من دوست دارم آنجا باشم.

آنچه در اینجا مورد مناقشه نیست این است که تام ژیراردی ، مشهور به دلیل برنده شدن در دعوای اعتراضی کلاس 333 میلیون دلاری معروف به پرونده ارین بروکوویچ ، به مشتریان مانند یک جوان قربانی آتش سوزی و اعضای خانواده بازمانده هواپیمای Lion Air- Stole تصادف 2018 داد. به

بتنی فرانکل ، بازیگر
بتنی فرانکل ، فارغ التحصیلان نیویورک واقع در خانه پادشاهی ، اخیرا با پادکست خود “Just B” با اظهارات “ترنس هراسی” مورد انتقاد قرار گرفت.
WireImage

آسیب پذیرترین افراد قابل تصور بودند ، و وقتی آنها پولشان را دزدید و 20 میلیون دلار برای حرفه بیهودگی جنون آمیز همسرش به عنوان خواننده میانسال بمب های جنسی ، با برچسب “Pat the puss” ریخت ، آنها را مجذوب خود کرد.

جای تعجب نیست که به نظر می رسد تام پشیمان نیست. او یک دزد و دروغگو است که سرانجام گرفتار شد.

اما اریکا – اریکا واقعاً پشیمان نیست. او حتی وانمود نمی کند که پشیمان است. چگونه یک موجود مرداب هالیوودی بهتر نمی داند؟ کریس جنر فقط یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. این راز ماندگار فصل است.

سرپیچی در متاآیات زنان خانه دار خوب اجرا می شود تا زمانی که اینطور نباشد. خط داستانی اریکا از طریق رسانه های اجتماعی ، صفحه ششم ، خلاصه ها و پادکست های بی پایان ، و موضوعات Reddit ، مستندی از ABC News در مورد Hulu ، بیان شده است در لوس آنجلس تایمز که یک خانم خانه دار اعلام کرد بسیار طولانی اما کاملاً تکان دهنده است و تعداد زیادی انجمن دیگر را پاره کرده است. به

هیچکس اریکا جین را باور نمی کند ، به جز اندی کوهن ، که فقط به رتبه بندی مخاطبان و ارتباط فرهنگ پاپ اهمیت می دهد. اما تهیه کنندگان و سردبیران ناباوری مطلق خود را نشان می دهند و به اریکا اجازه می دهند خود را در توصیفات بیشماری حلق آویز کند – موها و آرایش او از زمان 40 داستان مورد تمسخر شوهران ، جبران شده است.

سپس می دانید که قسمت پایینی تغییر کرده است: شوهرها وارد حلقه می شوند.

در مجله نیویورک ، صدها مفسر بعد از هر قسمت گرد هم می آیند تا داستانهای اریکا را از بین ببرند و برایان مویلان ، خواننده و وفادار EJ را مورد آزار و اذیت قرار می دهند. این نوعی خشم اخلاقی است که واترگیت را همراهی می کرد.

اندی کوهن مجری برنامه گفتگو با اریکا جین.
اندی کوهن ، مجری برنامه گفتگو می خواهد تا آنجا که ممکن است محبوبیت خانه دارهای واقعی بورلی هیلز را شیرده کند.
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

اما اریکا اتاق را نمی خواند.

پس از فاش شدن رسوایی ، او یک تصویر کارتونی از خود منتشر کرد که تقریباً برهنه بود ، روی صلیب سوخت و گوشواره هایی روی آن نوشته شده بود که روی آنها نوشته شده بود “بیوه ها” و “یتیمان” – اشاره ای به قربانیان شیر شیر. اخیراً ، او تقریباً برهنه در اینستاگرام منتشر کرده است در حالی که فالوورهای خود را “ساده لوح” خوانده است. ریحانا ، یک سوپرفان بدنام RHOBH که اریکا را به عنوان سفیر Savage X Fenty استخدام کرد ، به سرعت او را کنار گذاشت.

ریحانا
ریحانا ، ستاره پاپ ، از طرفداران بزرگ “زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” بود.
گتی ایماژ برای Savage X Fenty

ممکن است هرگز ندانیم که اریکا همدست است یا خیر. اما او از ازدواج با یک هیولا وحشت ندارد. و او قطعا عمداً ریمل ضد آب ضد آب را جلوی دوربین گذاشت تا اشکهایش چشمگیرتر جلوه کند – جنایتی علیه تلویزیون واقعیت.

“به زندگی من نگاه کن!” این نوحه مورد علاقه اریکه روی آنتن است.

اوه ، وای: شما مجبور شدید “Lambo” (گگ) را رها کنید. او مجبور است با رنجروور رانندگی کند. او در حال حاضر در یک خانه کوچک به مساحت 10 هزار فوت مربع در پارک هنکوک زندگی می کند. او نمی تواند استخر خود را گرم کند.

اریکا جین به یک چیز رسید: هدف مادام العمر خود برای مشهور شدن به هر قیمتی-چه این بدان معناست که پسر 3 ساله اش را برای شکار پدران قندی و شهرت در لس آنجلس ترک کند یا پس از خرید در Target ، خود گاز را ترک کند.

و بنابراین ما بدبین ترین شخصیت آمریکایی را از زمان برنی مدوف داریم: تصویری گروتسک از قلمروهای دوران COVID که نمی فهمند در حالی که بقیه ما سعی می کنیم همه چیز را بفهمیم.

پاداش ما بعد از فینال عصر چهارشنبه ، یک گردهمایی بی سابقه چهار قسمتی است. اریکا ، اگر نمی دانستید ، مسئول آن است.