دوز کراتین

“چقدر باید کراتین مصرف کنم؟” می رود سوال

و رایج ترین پاسخی که خودتان از دستورالعمل های موجود در محصول دریافت می کنید این است که …

“5 گرم در روز خوب است.”

در حالی که این به طور کلی برای اکثر مردم لایحه است ، اما روش بسیار بهتری برای تعیین میزان مصرف روزانه کراتین برای اثربخشی مطلوب بر اساس مطالعات تحقیقی وجود دارد. در اینجا می توانید نحوه تعیین دوز شخصی کراتین خود را به طور خاص برای وزن بدن خود بیابید.

برای محاسبه دوز کراتین خود طبق تحقیقات اولیه ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که وزن بدن خود را به کیلوگرم تبدیل کنید. هیچ مدرک ریاضی برای این مورد مورد نیاز نیست. اگر چنین است ، من نمی توانم آن را پست کنم یا توضیح دهم!

به سادگی وزن بدن فعلی خود را برحسب پوند بر 2.2 تقسیم کنید تا وزن شما به کیلوگرم برسد. به عنوان مثال ، اگر 190 پوند وزن دارید ، وزن کیلوگرم شما 86 کیلوگرم (86 / 2.2 = 190) است.

سپس ، وزن خود را بر حسب کیلوگرم برای دوز مناسب ضرب کنید.

دوز بارگیری:

دوز بارگیری توصیه شده 0.3 گرم در هر کیلوگرم وزن بدن است.

دوز نگهداری:

مرحله نگهداری حتی کمتر از 0.03 گرم کراتین در هر کیلوگرم وزن بدن است.

مثال: یک فرد 86 کیلویی که مرحله بارگیری را شروع می کند ، به مدت 5 روز به 25.8 گرم کراتین در روز نیاز دارد که در طول روز به 4 قسمت مساوی تقسیم می شود. مرحله نگهداری برای فردی با وزن 86 کیلوگرم 2.58 گرم کراتین در روز خواهد بود.

ماشین حساب دوز کراتین شخصی شما:

مرحله 1: وزن بدن شما بر حسب پوند است

مرحله 2: وزن بدن بر حسب کیلوگرم

وزن بدن بر حسب پوند تقسیم بر 2.2

مرحله 3: دوز بارگیری خود را پیدا کنید

وزن بدن در کیلوگرم ضرب در 0.3

تقسیم به 4 قسمت مساوی ؛ هر 4 ساعت 1 قسمت مصرف کنید

مرحله 4: دوز نگهدارنده خود را پیدا کنید

وزن بدن در کیلوگرم ضرب در 0.03

به نظر می رسد که مرحله بارگذاری ذخایر ماهیچه های شما را سریعتر با کراتین اشباع می کند ، اما تفاوت چندانی در این نیست که آیا فرد مرحله بارگذاری را پشت سر می گذارد یا خیر. مگر اینکه مدت زمان بیشتری طول بکشد تا به اشباع کامل عضلات برسید. بسیاری از منابع امروزه (2008) مرحله بارگیری را غیر ضروری یا غیر ضروری گزارش می کنند.

ممکن است مرحله بارگیری انجام شود یا نباشد ، در نتیجه نهایی هیچ تفاوتی وجود ندارد.

مراحل نگهداری عمومی کراتین مونوهیدرات بین 3-5 گرم است ، منابع فوق به شما نسبت به توصیه های مبتنی بر افراد معمولی ، رویکرد شخصی تری به میزان مصرف کراتین شما می دهد.

برای استفاده بیشتر از مکمل کراتین مبتنی بر تحقیق ، دوز شخصی خود را بر اساس این مطالعات بهینه کنید. ماشین حساب دوز کراتین بالا می تواند به شما کمک کند مقدار مناسب کراتین خود را برای بهینه سازی نتایج پیدا کنید. شما نمی خواهید خیلی کم و مطمئناً زیاد مصرف نکنید. در حالی که 5g می تواند بیشتر ما را پوشش دهد ، شما می توانید دقیقاً ببینید که چقدر به شما نزدیک می شود و دوز خاص خود را دریافت کنید.

به یاد داشته باشید ، در حالی که نشان داده شده است که مکمل کراتین بی خطر است ، شما می خواهید به اندازه کافی هیدراته شوید تا نتایج را بهینه کنید. کراتین برای کار به بدن هیدراته نیاز دارد. بنابراین ، اگر آمادگی هیدراته کردن و حفظ تعادل مایعات خود را ندارید ، کراتین ممکن است برای شما مناسب نباشد.