دیمی دوقلو در زمستان نیاز به تعدیل در زندگی روزمره دارد


آمریکا در حال آماده شدن برای رویارویی با شمشیر دو لبه در زمستان امسال است. زیرا موج کووید -19 فاصله زیادی با عقب نشینی ندارد و فصل آنفلوآنزا نزدیک می شود. به گفته مقامات بهداشتی ، آمریکا باید زندگی خود را تطبیق دهد. آنفولانزای زمستانی و کووید 19 ، که بیشتر شبیه یک ویروس فصلی به نظر می رسد ، می تواند برای عموم مردم قریب به اتفاق باشد. افراد باید با توجه به شرایط زندگی خود را تغییر دهند.

دیمی دوقلو در زمستان نیاز به تعدیل در زندگی روزمره دارد

نوع دلتا فشار است که باعث افزایش فعلی عفونت ها می شود. حتی در آن زمان ، برخی از کارشناسان معتقدند که این آخرین صعود خواهد بود. اما این بستگی به تصمیم کل جامعه دارد. کل کشور باید واکسن بزند. اما حتی 60 درصد مردم واکسینه نشده اند.

طبق CDC ، 55.8 of از جمعیت ایالات متحده به طور کامل واکسینه شده اند. اگر می خواهیم همه گیری را مهار کنیم ، اکثریت قریب به اتفاق مردم باید واکسینه شوند. با این حال ، درصد دقیق رسیدن به این نقطه از ایمنی گله فرار می کند. در چنین حالتی ، تنها راه نجات این است که تا حد امکان افراد بیشتری را واکسینه کنند. کارشناسان توصیه می کنند این چیزی است که مردم امروز باید روی آن تمرکز کنند. هیچ کس این عدد جادویی را برای دستیابی به مصونیت گله نمی داند.

برخی مدارس ، ادارات دیگر و موسسات تجاری واکسن صادر می کنند. آنها این کار را به امید جلوگیری از شیوع بیماری انجام می دهند. به گفته CDC ، چنین دستوراتی باعث می شود افراد بیشتری واکسینه شوند.

عموم مردم نسبت به چنین دستورات عمومی واکنش های متفاوتی داشتند. با این حال ، اکثریت مردم از چنین دستوراتی برای کارمندان دولت ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، معلمان و جوانان حمایت می کنند ، یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد.

COVID 19 به آرامی به یک بیماری همه گیر فصلی تبدیل می شود. و کارشناسان توصیه های متعددی برای کمک به کشور در مقابله با ویروس دارند.

آمریکا باید کیفیت هوای بیرون را بهبود بخشد. بسیاری از مردم از ماسک استفاده می کنند. دفاتر مجبورند فضاهای کار را در زمستان خالی کنند تا احتمال شیوع بیماری به حداقل برسد. شرکت ها باید کنفرانس های خاصی را تا پاییز به تعویق بیندازند.

در تمام این سالها ایالات متحده از نظر زمستان ماند بیماری های تنفسی. با توجه به تهدید دوگانه ، آنفولانزا و بیماری COVID 19 ، این امتیاز به مدت طولانی از بین رفته است.

در همین حال ، مقامات بهداشتی گفتند هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد واکسن برای کودکان ارائه نشده است. عفونت در کودکان در حال حاضر بخش عمده ای از موارد جدید COVID-19 را تشکیل می دهد و کارشناسان خوش بین هستند که به زودی واکسنی برای کودکان ایجاد خواهد شد. آکادمی اطفال آمریکا در هفته منتهی به 23 سپتامبر 206،864 عفونت جدید را در کودکان ثبت کرد. در همین حال ، Pfizer و BioNTech روز سه شنبه اعلام کردند که اطلاعات مربوط به واکسن های کودکان 5 تا 11 ساله را به FDA ارائه کرده اند. اما این یک ارزیابی اولیه است. این شرکت هنوز باید برای مجوز اضطراری برای این امر درخواست دهد.

این در یک سناریوی کلی اتفاق می افتد.

داده ها به محض در دسترس بودن منتقل می شوند و به محض تکمیل انتقال ، شرکت برای EEA درخواست می کند. به گفته این شرکت ، این امر به زودی اتفاق می افتد.

در صورت تأیید FDA ، کشور واکسن زدن به کودکان را آغاز می کند. اما کشور باید منتظر بماند و ببیند آیا والدین فرزندان خود را واکسینه خواهند کرد یا خیر. نظرسنجی اخیر در این زمینه نشان می دهد که والدین در این مورد اختلاف نظر دارند. تا 44 درصد والدین مایل به انجام این کار هستند. 42 درصد آنها مخالف چنین اقدامی هستند.

مقامات بهداشتی همچنین احتمال گسترش معیارهای واجد شرایط بودن برای واکسیناسیون تقویت کننده را بررسی می کنند.