راهنمای بهترین دمبل های قابل تنظیم

پس از نام آنها ، دمبل های قابل تنظیم واحدهایی هستند که به شما امکان می دهند وزنه ها را به راحتی تنظیم کنید. برای تغییر وزن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چرخش یقه را برداشته و در وزنه های جدید لغزید.

مزایای دمبل های قابل تنظیم

این دستگاهها علاوه بر سهولت تنظیم ، مزایای بسیار دیگری نیز دارند ، از جمله:

پیشنهاد تمرین: با استفاده از این دستگاه ها می توانید طیف وسیعی از تمرینات را بدون نیاز به تغییر دستگاه های آموزشی خود انجام دهید. به لطف دمبل می توانید از ضربات سه سر به عضلات دوسر بازویی تغییر دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موقعیت بدن خود را تغییر دهید. می توانید وزن خود را اضافه یا حفظ کنید.

قیمت: اگر به اطراف خود نگاه کرده باشید ، مطمئناً متوجه شده اید که خرید یک دستگاه ورزشی با کیفیت خوب هزاران دلار هزینه دارد. و این دستگاه بر روی حداقل تعداد گروه های عضلانی تمرکز خواهد کرد. بسته به وزن دمبل های قابل تنظیم بین 200 تا 300 دلار متغیر است. همانطور که در بالا ذکر شد ، دستگاه ها به شما این امکان را می دهند که تقریباً هر گروه عضلانی را به سادگی با تغییر وضعیت بدن خود تمرین دهید.

محل: تعداد کمی از ما در آپارتمان های بزرگ زندگی می کنیم. با استفاده از این دمبل ها ، لازم نیست نگران محل قرار دادن آنها باشید زیرا فضای کمی را اشغال می کنند. می توانید آنها را در آشپزخانه ، گنجه و هر مکان دیگری قرار دهید. تصمیم با خود شما است.

افزایش وزن: از آنجا که می توانید وزنه ها را به راحتی تنظیم کنید ، می توانید با قوی شدن وزنه ها را افزایش دهید. به این ترتیب می توانید رشد ماهیچه های خود را به حداکثر برسانید. همچنین ، چون واحدها ناپایدار هستند ، برای حمایت از آنها به عضله و تمرکز بیشتری نیاز خواهید داشت. نشان داده شده است که این ماده در رشد ماهیچه ها نقش دارد.

مواردی که هنگام خرید بهترین دمبل های قابل تنظیم باید در نظر بگیرید

برای خرید بهترین دمبل های قابل تنظیم ، چند عامل را باید در نظر بگیرید ، از جمله:

تعویض آسان وزن: از آنجایی که برای ورزش باید وزنه ها را تغییر دهید ، واحدی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد وزنه ها را به راحتی تغییر دهید. برای سهولت کار بعد از تمرین ، وسایلی که خریداری کرده اید باید به شما این امکان را بدهد که وزنه ها را به راحتی برداشته و ذخیره کنید.

کیفیت مجموعه: حتی اگر دستگاه ها مقرون به صرفه باشند ، آخرین چیزی که می خواهید این است که بعد از چند ماه آنها را تعویض کنید. برای جلوگیری از این امر ، وقت بگذارید و در مورد کیفیت صفحات و میله تحقیق کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، بهترین کیت هایی را که می توانید خریداری کنید ، خریداری کنید.

وزن ها: شرکتهای مختلف انواع مختلف وزن را در واحدهای خود نشان می دهند. آخرین چیزی که می خواهید خرید کیتی است که وزنه های مورد نیاز شما را تامین نمی کند. برای استفاده بیشتر از خرید خود ، مطمئن شوید که کیت خریداری شده سبک ترین و سنگین ترین وزنه های مورد نیاز برای ورزش را دارد.

دیپلم

این چیزی است که باید در مورد دمبل های قابل تنظیم بدانید. هنگام خرید مجموعه ، از بالاترین کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. این امر مستلزم خرید از یک فروشگاه معتبر است.