سه خاصیت شگفت‌انگیز پسته برای سلامتی – دکتر رویا خادمیان


خواص پسته: سه خاصیت شگفتانگیز پسته برای سلامتی

غنی از فیبر ، پروتئین ، ویتامین ، چربی های سالم و. نشان می دهد که پسته در کاهش وزن و تنظیم سطح قند خون بیشتر. ۲۸ پسته قابل قبولی پتاسیم ، زینک ، B6. پسته دارای بیشترین میزان آنتی اکسیدان در میان. همه اینها به طرق مختلف برای سلامت انسان مفید است. برای آگاهی از دیگر خواص پسته با ما همراه.

پسته: 1. کاهش وزن

پسته اضافه فیبر است. نشان دهید که مصرف سیری را به نوبه خود به کاهش وزن کمک کنید. یکی دیگر از مواد است که موجود است احساس احساس گرسنگی را کاهش می دهد. پسته همچنین دارای اثرات مفیدی بر تری گلیسیرید. آیا نگران میزان چربی در پست از آن عنوان یک میانگین سالم برای کاهش استفاده کنید. یک مطالعه ، میزان چربی در بدن کامل جذب بدن شد و همین باعث کاهش چربی بدن شد.

پسته: 2درمان دیابت

نشان داده است که سطح خون با مصرف پسته کاهش یافته است. پسته سطح پپتید 1 افزایش تنظیم تنظیمات کنکوری سطح در افراد شخص به دیابت. مطالعه ایرانی به این رسید که مصرف آزمایشات مثبتی در مبتلایان به دیابت.

پسته: 3بهبود سلامت بینایی

منبع لوتئین و زیگزانتین که این دو ماده در قرنیه چشم انسان یافت شد. کافی این آنتیاکسیدان افراد از آنجا که آب مروارید از افزایش سن جلوگیری کرده است. چرب سالم موجود است در سلامت چشم بیشتر. اگر بیش از حد ممکن است با فشار خون بالا افزایش یابد. دلیل به این دلیل که برخی از پسته های سدیم بالایی.