علی رغم شروع سنگین فصل ، باشگاه بالهام از جوانان حمایت می کند


صفحه اصلی وب سایت Balham FC در مورد توسعه بازیکنان بلند مدت و تلاش برای آوردن کمی بارسلونا به Balham است.

گرگ کراوتول ، سرمربی و مدیر فوتبال به قول خود پایبند بوده است.

از زمانی که باشگاه در سال 2011 وارد فوتبال آزاد شد ، کراتول این باشگاه را به پنج صعود رساند که باعث شد بالهام در حالی که فوتبال خوبی بازی می کند به لیگ نهم برسد.

اکثر باشگاههای غیر لیگ در دوره بالهم به دنبال یک حرفه ای قدیمی با تجربه لیگ هستند ، اما کراتول اظهار داشت که توسعه استعدادهای جوان همیشه در اولویت خواهد بود.

او گفت: “همه چیز مربوط به پیشرفت بازیکن است. اگر به عنوان عضو U-7 به بالهم بپیوندید ، شانس واقعی ایجاد تیم اول ما را دارید.

اگر شنبه تیم اول ما را می بینید ، احتمالاً 80-90 them از آنها در لیست ما از سیستم گروه سنی ما آمده اند. در دیگر باشگاه های سطح ما ، خودتان را خوش شانس بدانید که 10 درصد را ببینید. “

پایان راه: فرم ضعیف بالهام با برتری 3-1 مقابل کبهام در آخر هفته به پایان رسیدبه اعتبار عکس: ویل راس

اگرچه بالهام یک باشگاه آماتور است ، اما به عنوان یکی از معدود باشگاه های لیگ خود به بازیکنان خود دستمزد نمی دهد ، مطمئناً آماتور نیست ، و از بدو تاسیس ، بالهام 450 جام خیره کننده در همه سنین به دست آورده است.

تیم فوتبال بالهام که اکنون در لیگ برتر کانتی ها بازی می کند ، فصل نامناسبی را آغاز کرد و چهار بازی لیگ را بدون پیروزی پشت سر گذاشت تا شنبه 3-1 کوبهم را شکست دهد.

با این حال ، Cruttwell معتقد است که نتایج Balham نشان دهنده کیفیت دستاوردهای آنها نیست.

او گفت: “ما بر بازیهای زیادی تسلط داشتیم که از دست دادیم و واقعا فوتبال خوبی بازی کردیم. باشگاه های دیگر همگی از ما به خاطر سبک و کیفیت فوتبالی که بازی می کنیم ، بسیار دوستانه ستایش کرده اند.

با این حال ، نتیجه این است که اگر 20 موقعیت ایجاد کنید و توپ را در تور نگذارید ، مهم نیست در چه سطحی بازی می کنید ، در بازی ها پیروز نخواهید شد. “

این بدان معنا نیست که بالهام فقط برای یکسان سازی لیگ در لیگ حضور دارد ، آنها همچنین باشگاهی با جاه طلبی قابل توجه هستند.

با این حال ، Cruttwell ، با الهام از مربیان بزرگ هلندی دهه 1970 ، اصرار دارد که باشگاه فقط زمانی باید از هرم بالا برود که بازی تهاجمی و آزاد داشته باشد.

وی افزود: “هدف بعدی ما این است که ظرف پنج سال به لیگ ملی و سپس در پنج سال آینده به لیگ فوتبال برسیم.

“در پایان ، ما می خواهیم به لیگ فوتبال صعود کنیم و نوعی فوتبال بازی کنیم که در این کشور مد بود اما ده سال پیش نبود.”

بعد از لغو بازی بانستد اتلتیک در نیمه اول به دلیل بدی آب و هوا ، بالهام شنبه در ورزشگاه میفیلد به مصاف فلیت تاون می رود.

اعتبار عکس: ویل راس