عکس ها: کنسرت بازگشت سنترال پارک به دلیل شرایط جوی شدید لغو و تخلیه شد


درست زمانی که بری مانیلو نسخه کوتاه “کوپاکابانا” را به پایان می رساند و کلاسیک رقص آهسته “بدون تو نمی توان لبخند زد” را معرفی می کرد ، اطلاعیه ای از روی صحنه بلند شد: به دلیل طوفان قریب الوقوع ، شرکت کنندگان چمن بزرگ را برای چه چیزی چنگ زدند. شهردار بیل دی بلاسیو ، که به آن “کنسرت قرن” می گویند ، دستور داد فورا از پارک مرکزی خارج شود.

جمعیت عظیم و کاملاً واکسینه شده از شرق به غرب حرکت کردند و تخلیه – درست قبل از ساعت 8 شب ، کمی بیشتر از سه ساعت پس از شروع نمایش – با ایمن و با سرعت چشمگیر همراه با بارش باران و رعد و برق منطقه را روشن می کند. اما پس از آن شهردار دو بلاسیو روی صحنه رفت و همه کسانی که هنوز در گوش خود بودند ، شنیدند که او اعلام کرد این نمایش ادامه خواهد داشت.

شهردار دو بلاسیو در مقابل تابلویی که از مردم می خواهد سرپناهی پیدا کنند

شهردار دو بلاسیو به مردم می گوید نمایش می تواند ادامه یابد.

فلش

شهردار دو بلاسیو به مردم می گوید نمایش می تواند ادامه یابد.

اریک پندزیچ / شاتر استوک

دی بلاسیو در حالی که مقابل تابلویی ایستاده بود و از شرکت کنندگان می خواست سریع بیرون بروند و پناه بگیرند ، می گوید: “ما می خواهیم کنسرت را برگردانیم.” وی افزود: “برای مدت کوتاهی به خانه ای نزدیک بروید. به زودی به روز رسانی می کنیم. “جف کلتین ، خبرنگار در City & State ، هرج و مرج را مستند می کند:

این باعث شد برخی از تماشاگران کنسرت برگردند و دوباره به سمت صحنه بنشینند تا منتظر بمانند و ببینند.

از جمله هنرمندانی که هنوز به آنها امیدوار بودند ، می توان به عناوینی چون بروس اسپرینگستین ، پتی اسمیت ، پل سیمون ، الویس کاستلو ، مالوما و قاتلان اشاره کرد.

در همین حال ، CNN – شبکه ای که کنسرت را برای کسانی که در خانه بودند پخش می کرد – نیز به حالت تعلیق در آمد تا وقت را با بری منیلو که تماس تلفنی با اندرسون کوپر می خواند ، پر کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=5uNtXA50v-U

در آن زمان ، آنها معتقد بودند که ممکن است برنامه حداقل برای پخش بازگردد. و هنوز مشخص نیست که چرا – وقتی هنری به شهر نزدیک شد و د بلاسیو قبلاً نیویورک را حالت فوق العاده اعلام کرده بود –یک طرح پشتیبان ایجاد نشد در اوایل این هفته ، این نمایش می توانست برای تماشاگران در خانه برگزار شود ، به عنوان مثال به طور مستقیم از تئاتر بیکن.

پس از این سردرگمی ، سرانجام یک اعلان دیگر از پارک مرکزی ، این بار نه از سوی شهردار ، به بازگشت کنندگان آمد: “این رویداد لغو شده است.”

مردم در حال تخلیه هستند

اندی کروپا / Invision / AP / Shutterstock

با این حال ، به نظر می رسد برای چند ساعت ، We Love NYC: The Homecoming Concert به قول خود مبنی بر جشن گرفتن استقامت شهرمان در حالی که مجموعه ای کامل از اجراهای موسیقی رایگان ارائه می داد ، عمل می کرد. این جشن با فیلارمونیک نیویورک ، تنور مشهور آندریا بوچلی و خواننده اپرا جنیفر هادسون آغاز شد. پس از سخنرانی طولانی برنامه نویس کنسرت کلایو دیویس ، وقتی کارلوس سانتانا روی صحنه رفت و آهنگی با وایکلف ژان و دو آهنگ با راب توماس ، که پیراهن “نیویورک یا هیچ جا” را بر تن داشت ، اجرا کرد ، اوضاع کمی پیچیده شد.

دیگر نکات برجسته LL Cool J ، Fat Joe ، Reverend Run ، Busta Rhymes ، Melle Mel ، Scorpio و A Boogie Wit da Hoodie بودند که راه خود را از طریق ترکیبی از کلاسیک های هیپ هاپ پاره کردند. با Don’t Stop Believin و Earth Wind and Fire سفر کنید که با Babyface Edmonds بد بو می شوند. همه این “ست ها” بیش از ده دقیقه طول نکشید.

تماشاگران کنسرت در کنسرت Homecoming در Central Park قبل از طوفان

به نظر می رسد که سنترال پارک در طول تخلیه محل کنسرت “بارانی ترین ساعت خود را در 151 سال سابقه خود” داشته است.