قسمت 29: AMA | میان وعده های کتو ، کربوهیدرات خالص و افتادگی پوست


در مورد تنقلات کتو مورد علاقه ما کنجکاو هستید؟ دکتر. سیموندز و میشل کندی ، NP-C ، برای رویداد Ask Me Anything از میان وعده های مورد علاقه خود ، از دفتر رالی به صورت زنده پخش کردند. ممنون که وارد شدید و سوالات خود را مطرح کردید. ما واقعاً امیدواریم این س questionsالات و پاسخ ها برای کسانی که در سفر کاهش وزن یا سلامتی هستند مفید باشد.

س: میان وعده های کتو شما چیست؟

پاسخ: چه سوال جالبی! در دکتر سیموندز ، و احتمالاً بسیاری از مردم ، واقعاً به خلق و خوی بستگی دارد. برای طعم شیرین ، دکتر سیموندز از نوار Quest جدیدی لذت برد که با آلولوس شیرین شده و بافت برنج ترد دارد. فقط 3 گرم کربوهیدرات خالص دارد و طعم خاصی ندارد. برای یک میان وعده شور ، دکتر چیپس سیموندس کوئست (مخصوصاً طعم ترتیلا) و هفته ای چند بار آن را در دفتر می خورید. نگاهی به دکتر بیاندازید سیموندز اینستاگرام ، دکتر کتو معمولی ، چند دستور العمل عالی کتو برای ایده های عالی داشته باشید!

میشل معمولاً هوس خوردن تنقلات از طرف نمک می کند و به ویژه عاشق آووکادو با نمک ، پنیر ، گوشت خوشمزه و تخم مرغ آب پز است. سبزیجات برای میشل یک میان وعده محبوب هستند و او عاشق تهیه خامه ترش با همه چیز به جز چاشنی شیرینی است. پنیر خامه ای و کرفس با چاشنی EBTB نیز خوشمزه هستند! زیتون همچنین یک میان وعده عالی است و در ظروفی قرار می گیرد که به راحتی در دست گرفته می شوند. پوست خوک خوشمزه است و طعم های بسیار زیادی دارد. گوشت گوزنی و چوب های گوشت گاو به راحتی پیدا می شوند و برای حمله میان وعده بسیار مفید هستند. آجیل یک میان وعده عالی است و می توانید طعم های هیجان انگیزی را در بسته های میان وعده مفید پیدا کنید. ما یک انتخاب عالی در هر دو مکان داریم!

گزینه های زیادی برای کسانی که هوس غذای شیرین دارند وجود دارد. Slim-fast چندین آبنبات کتو می سازد که با اریتریتول شیرین شده و کربوهیدرات خالص بسیار کمی دارند. کتو و کوکی های کوئست بسیار محبوب هستند. بازار کتو بار راه زیادی را طی کرده است و شما می توانید طعم ها و بافت های بسیار زیادی پیدا کنید!

ما همچنین طرفداران زیادی از شیک های پروتئینی ، پودر شده یا از پیش ساخته شده هستیم که کتو پسند هستند. حتی می توانید شیک های پروتئینی با طعم های میوه ای مخصوصاً در تابستان پیدا کنید. دکتر. طعم و مزه مورد علاقه سیموند طعمی شبیه موسلی با سنگریزه میوه ای دارد و حاوی 1 گرم کربوهیدرات و 25 گرم پروتئین است. حتماً از آب یا شیر آجیل شیرین نشده استفاده کنید و از شیر گاو به دلیل داشتن قند زیاد اجتناب کنید.

برای خوردن میان وعده های عالی به محل بازار پروتئین ما در دفتر رالی یا دورهام بروید!

س: بعد از اینکه من و همسرم فرزند دوم خود را به دنیا آوردیم ، متوجه شدم که بیشترین اضافه وزن را دارم. ورزش را امتحان کرده ام اما واقعاً گرسنه ام می کند. آیا در تمرینات خود با مردان زیادی رفتار می کنید؟

پاسخ: بله ، ما در عمل با بسیاری از مردان رفتار می کنیم. عالی است که در حال آموزش هستید! اولین قدم این است که با محدود کردن مصرف کربوهیدرات خود گرسنگی را کنترل کنید و همچنین خوشحال می شویم که یک داروی اشتها آور موثر و ایمن مانند فن ترمین را تجویز کنیم. این واقعا یک تغییر بازی است و ما با این ترکیب موفقیت های زیادی کسب کردیم. برای اطلاعات بیشتر با دفتر ما تماس بگیرید.

س: آیا روش کاملی برای شمارش کربوهیدرات خالص وجود دارد؟ نظرات متفاوتی می شنوم. و آیا واقعا اهمیت دارد؟

A: این یک سوال عالی است و ما درک می کنیم که می تواند گیج کننده باشد ، به ویژه هنگام خواندن برچسب های مواد غذایی برای محصولات کتو. کربوهیدراتهای خالص اساساً کل کربوهیدراتها را گرفته و سپس فیبرها و الکلهای قندی را برای کربوهیدراتهای خالص کم می کنند. به عنوان مثال ، یک محصول ممکن است 20 کربوهیدرات در کل داشته باشد ، اما تنها 5 گرم کربوهیدرات خالص پس از کم شدن الکل های فیبر و قند وجود دارد. برای پایین نگه داشتن سطح قند خون و ماندن در کتوز ، مراقب این اعداد باشید. در حالی که کربوهیدرات های خالص یک قاعده کلی خوب هستند ، اما اگر نمی توانید هنگام مصرف آنها وزن خود را کاهش دهید ، مهم است که از این غذاهای بسته بندی شده اجتناب کنید. نحوه واکنش بدن شما بسیار فردی است. اگر وزن خود را کاهش نمی دهید ، بهتر است به محیط فروشگاه مواد غذایی بچسبید و غذاهای کامل و فرآوری نشده مانند گوشت ، پنیر ، کره ، تخم مرغ و سبزیجات را انتخاب کنید. ما همچنین توصیه می کنیم در صورت فعال شدن غذاهای از پیش بسته شده ، از محدود کردن حجم وعده خود اجتناب کنید.

س: آیا رژیم غذایی واقعاً تفاوتی روی پوست شما می گذارد؟ من در بیشتر زندگی خود با وزن و لکه های پوستی دست و پنجه نرم می کردم.

پاسخ: در حالی که می توانید با رژیم غذایی خوب و پوست خوب با رژیم غذایی بد پوست بدی داشته باشید ، ما متوجه می شویم که وقتی رژیم غذایی مناسب است ، پوست به طور کلی بهتر است. این ارتباط زیادی با سلامت روده و التهاب دارد. شکر و غذاهای بسیار فرآوری شده فوق العاده قابل اشتعال هستند و می توانند مشکلات پوستی ایجاد کنند. بسیاری از افرادی که رژیم کم کربوهیدرات دارند ، پوست ، مو و ناخن های بهتری دارند و این نیز به دلیل دریافت پروتئین کافی است.

س: آیا راههای موثری برای جلوگیری از افتادگی پوست در هنگام کاهش وزن وجود دارد؟

پاسخ: واقعاً بستگی به شخص دارد. ما پیشنهاد می کنیم که بیماران هنگام ورزش وزن کم کنند و کاهش وزن را حداقل به مدت 6 ماه حفظ کنند. بعد از 6 ماه خواهید فهمید که پوست شما چگونه به کاهش وزن واکنش نشان می دهد. در صورت وجود بیش از حد شل شدن پوست ، برخی از بیماران برای اصلاح به جراح پلاستیک واجد شرایط مراجعه می کنند. در حالی که جراحی یک گزینه است ، ما متوجه می شویم که اکثر بیماران از ظاهر خوب خود کاملاً شگفت زده شده اند و از نتایج آنها بسیار خوشحال هستند. دریافت پروتئین کافی ، ورزش و عضله سازی م effectiveثر است و می تواند تا حد زیادی پیش برود. همچنین برخی از گزینه های عالی غیر جراحی برای سفت کردن پوست و کاهش چربی وجود دارد ، مانند: B. InMode. این روش بدون درد و بدون جراحی در مطب دورهام ما ارائه می شود و توسط یک پرستار مجرب انجام می شود. ما یک مشاوره رایگان ارائه می دهیم تا ببینیم آیا شما نامزد این گزینه هستید و بر اساس نواحی آسیب دیده بدن خود چه نتایجی را می توانید انتظار داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

س: هر کاری می کنم ، نمی توانم “پوک” خود را از دست بدهم. من خیلی لاغر هستم چرا برخی از زنان روی شکم خود وزنه می زنند؟

پاسخ: این اغلب برای بسیاری از زنان سرسخت ترین منطقه است. این می تواند به دلایل مختلف باشد ، به عنوان مثال ب- حاملگی ، اسکار سزارین و هورمون ها. با افزایش سن زنان ، تغییرات هورمونی و سطوح پایین استروژن می تواند باعث مقاومت به انسولین شود که اغلب منجر به افزایش چربی شکم می شود. برای افراد لاغرتر و دارای مشکلات چربی زیر جلدی مانند مواردی که شما توصیف کردید ، ما شما را به ورزش و مصرف مقادیر کافی پروتئین تشویق می کنیم. بر تمرینات با وزنه و برخی از تمرینات قلبی و عروقی تمرکز کنید.