لس آنجلس سخت ترین دستورالعمل واکسن را در این کشور دارد


نویسنده: رابرت پرید و رابین فاستر
خبرنگار HealthDay

پنجشنبه ، 7 اکتبر 2021 (HealthDay News) – لس آنجلس یکی از سخت ترین دستورات واکسن کرونا را در ایالات متحده تصویب کرد.

شورای شهر روز چهارشنبه 11-2 رای به اقدامی داد که مستلزم اثبات واکسیناسیون کامل برای همه مشتریان و کارکنان در بارها ، رستوران ها ، سالن های ناخن ، اسپا ، سالن های بدنسازی ، سالن های ورزشی ، موزه ها ، فضاهای داخلی شهری و مکان های دیگر است. مطبوعات مرتبط گزارش شده مشتریان فاقد گواهی واکسیناسیون هنوز می توانند از امکانات فضای باز استفاده کنند و می توانند برای استفاده کوتاه از توالت یا سفارش غذا به مدت کوتاهی وارد مغازه شوند. معافیت های ایمن سازی مذهبی یا پزشکی برای ارائه آزمایش منفی ویروس کرونا در 72 ساعت پس از ورود لازم است.

این حکم توسط شهردار لس آنجلس اریک گارستی بعد از ظهر چهارشنبه امضا شد و از 4 نوامبر در پرجمعیت ترین شهر کشور اجرا می شود. AP گزارش شده

گارستی در بیانیه ای گفت: “واکسیناسیون بیشتر آنجلنوس تنها راه ما برای خروج از این همه گیری است و ما باید همه تلاش خود را برای افزایش این تعداد انجام دهیم.” “این قوانین جدید افراد بیشتری را تشویق می کند تا از فرصت استفاده کرده و شرکت ها را برای کارگران و مشتریان ایمن تر کنند – بنابراین ما می توانیم جان بیشتر را نجات دهیم.”

تعداد فزاینده ای از مکان ها در سراسر کشور ، از جمله سان فرانسیسکو و شهر نیویورک ، برای ورود به انواع مختلف مشاغل و مکان ها نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند.

از 20 آگوست ، سان فرانسیسکو از 20 آگوست برای کارکنان و مهمانان مدرک واکسیناسیون را درخواست کرده است ، در خانه هایی که غذا یا نوشیدنی مصرف می شود ، ورزش های هوازی مانند سالن های بدنسازی انجام می شود و گروه های بزرگی مانند مکانهای سرگرمی تجمع می کنند.

تابستان امسال ، شهر نیویورک برای شام در رستوران ها و کافه ها یا ورود به برخی از مکان های عمومی ، از جمله موزه ها ، تئاترها ، سالن های بدنسازی ، سالن های ورزشی سرپوشیده و سالن های کنسرت ، مدرک واکسیناسیون را نیاز داشت.

در لس آنجلس ، برخی از مخالفان می گویند که دستور واکسیناسیون غیرقابل اجرا است و برخی دیگر می گویند که این افراد کسانی را که نمی توانند واکسن بزنند یا نمی خواهند واکسینه کنند ، از بین می برد. AP گزارش شده

گروه های تجاری گفته اند که فرمان شهر سردرگمی ایجاد می کند زیرا قوانین واکسن خود لس آنجلس – که در لس آنجلس و ده ها جامعه اطراف آن اعمال می شود – کمتر سختگیرانه است.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاع از دستورالعمل های واکسن به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: مطبوعات مرتبط