“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز ، که از نام میخانه تاریخی نییر نامگذاری شده است


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

بخش 78 خیابان خیابان 88 در وودهاون پس از مراسم نامگذاری روز شنبه به افتخار بار با همان نام ، که در این ماه 192 مین سالگرد خود را جشن می گیرد ، به عنوان راهرو نییر شناخته می شود.

Loycent Gordon ، صاحب میخانه معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC کمی بیش از یک ساعت قبل از حضور در کنار خانواده ، رهبران جامعه و حامیان برای افشاگری ، گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم.” “ما در حال حاضر راهی برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده.”

پس از افشاگری ، جشن در میخانه با ظرفیت محدود به دلیل نگرانی از COVID دنبال شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها برای نامگذاری عمومی خیابان لابی کردند.

فلش

میخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) مشاور رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری مشترک به افتخار میخانه نییر.

(lr) مشاور رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری مشترک به افتخار میخانه نییر.

فلش

(lr) مشاور رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری مشترک به افتخار میخانه نییر.

جوانا لیس ، میخانه نییر

او هشت ماه را صرف بازسازی تاسیسات ، از جمله بازسازی نوار چوب ماهون کرد. از آن زمان ، گوردون سالهاست برای شناسایی اهمیت تاریخی بار ، از جمله تلاش ناموفق در سال 2016 برای حفظ مکان در فهرست فهرست ، لابی کرده است.

گوردون می گوید: “ما وضعیت برجسته ای نداشتیم ، اما چیزی مشابه داریم ، خیابانی به نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا.”

عکس های داخلی از نیر ، که گوردون آن را “مشهورترین میله ای که هرگز نشنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله “Goodfellas” و “Tower Heist” ظاهر شده است.

گوردون گفت که در حال حاضر با کمبود نیرو دست و پنجه نرم می کند زیرا شهر به امکانات نیاز دارد تا وضعیت واکسیناسیون مشتریان را برای ناهار خوری در خانه بررسی کند.

گوردون می گوید: “وقتی نوبت به زمستان می رسد ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما اعتماد به نفس داریم ، اما بدترین ها را نیز برنامه ریزی می کنیم زیرا بیش از حد را پشت سر گذاشته ایم.”

سرنوشت نییر در چند ماه گذشته بهتر شده است. در ماه مه ، این میخانه کمک مالی 40،000 دلاری از American Express و National Trust for Historic Preservation غیرانتفاعی برای تعمیرات بیرونی و تعویض سایبان دریافت کرد.