مراکز پزشکی برای کاهش وزن – جوانب مثبت و منفی

برای کسانی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند و هر رژیمی را زیر نور آفتاب امتحان کرده اند بدون آنکه رژیمی برای آنها مفید باشد ، یک مرکز پزشکی کاهش وزن می تواند پاسخگوی دعاهای آنها باشد. این برنامه های تحت نظارت پزشکی به بیماران امید می دهد در مواردی که قبلاً وجود نداشت. این مراکز کاهش وزن با برنامه های سفارشی متناسب با آرایش خاص شما ، کاهش سریع وزن را ارائه می دهند. مواردی که یک بیمار بالقوه در یکی از این مراکز باید قبل از سرمایه گذاری در هر یک از این برنامه ها در نظر بگیرد عبارتند از:

انواع برنامه های رژیم غذایی مورد استفاده در مرکز

مراکز رژیم معمولاً طیف وسیعی از رژیم های غذایی را ارائه می دهند که می تواند اهداف بیماران مختلف را برآورده کند. برخی از افراد ممکن است به رژیم غذایی بسیار کم کالری (VLCD) واکنش خوبی نشان دهند ، در حالی که برخی دیگر از رژیم غذایی کم کربوهیدرات یا کم چربی استفاده می کنند. شاید شما کاندید جراحی چاقی یا جراحی بای پس معده هستید. اکثر مراکز بر رویکردهای بسیار تهاجمی برای کاهش وزن تمرکز می کنند که نتایج سریع ایجاد می کند.

چه چیزی انتظار می رود

اولین مشاوره شما با یک پزشک انجام می شود ، که مشکلات خاص وزن و عادات غذایی و ورزشی شما را با شما در میان می گذارد. انتظار می رود این مشاوره اولیه در اکثر موارد حدود یک ساعت و نیم طول بکشد. این زمان برای یافتن جزئیات مربوطه که پزشکان را قادر می سازد تا پروتکل درمانی صحیح را برنامه ریزی کنند ، مورد نیاز است. پس از اتمام این کار ، دستورالعمل ها و برنامه ای دقیق به شما داده می شود که باید بر اساس شیمی بدن خود عمل کنید. این مرحله اول است.

بعد از رسیدن به هدف کاهش وزن چه اتفاقی می افتد؟

همانطور که به وزن مورد نظر خود نزدیک می شوید ، به سراغ یک برنامه تعمیر و نگهداری می روید که به شما دستورالعمل هایی را می دهد تا بتوانید وزن سالم خود را تا پایان عمر حفظ کنید.

انتظار نداشته باشید این کار آسان باشد.

قبل از شروع چنین برنامه ای ، باید از رشته مورد نیاز آگاه باشید. مانند هر چیزی ، هیچ راهی آسان برای غلبه بر این بیماری وجود ندارد. اما اگر آماده پیگیری برنامه هستید ، می توانید نتایج عالی را انتظار داشته باشید و تا پایان عمر از این وزن اضافی خلاص شوید.