مسابقه شب AMITA Health Hoffman Estates – 2019


صدها دونده در غروب 20 جولای 2019 در یک برنامه تفریحی GloRun 5k در هافمن استیت جمع شدند. روز قبل دمای 100 درجه پس از چند بارندگی در بعد از ظهر به طرز محسوسی سردتر بود ، اما هنوز در حدود دهه 70 و کمی مرطوب بود. اکثر مردم دستبند و گردنبند درخشان ، مشعل سر و رنگهای نئون را می پوشیدند.

مسابقه در ساعت 8:55 بعد از ظهر شروع شد و هوا تاریک شده بود و یک مسیر مسطح و آسفالته را در اطراف مرکز AT&T دنبال کرد. مسیر به وضوح با مخروط های بازتابنده و علائم فلش مشخص شده است که جهت را به شما نشان می دهد ، که در تاریکی مهم است. نشانگرهای مایل مکعب های بزرگ ، درخشان و بادی بودند که هنگام عبور از آنها موسیقی شادی پخش می شد. شرکت کنندگان می توانند در ایستگاه آب در مایل 2 آب دریافت کنند. نقاط کمی وجود داشت که به خوبی روشن نشده باشند ، اما تا زمانی که دونده ها و واکرهای دیگری را پشت سر خود می دیدید ، در تاریکی احساس تنهایی نمی کردید! مسابقه با دویدن طاق های درخشان و چشمک زن برای یک پایان سرگرم کننده به پایان رسید.

دوندگان این فرصت را داشتند که زمانبندی انجام دهند یا فقط یک مسابقه سرگرم کننده برای این مسابقه داشته باشند. در پایان دونده های تایم تریل مدال دریافت کردند. GloRun بخشی از مسابقات مسابقه ای AMITA Health بود که صبح امروز شامل نیمه ماراتن ، 10 کیلومتر و 5 کیلومتر و همچنین یک ماراتن اسکیت درون خطی ، نیمه ماراتن و 7 کیلومتر بود که صبح روز بعد در 21 ژوئیه انجام شد.

رتبه های برتر به شرح زیر بود:

5 هزار مرد

اول: رایان منصور ، 16 ساله ، از Aurora مسابقه را در 17:46 به پایان رساند

دوم: مارکوس توماس ، 31 ساله ، از شیکاگو مسابقه را در ساعت 19:34 به پایان رساند

سوم: جاشوا اسمیت 32 ساله از برلینگتون مسابقه را در 20:47 به پایان رساند

5 هزار زن

اول: لیسی هیور ، 23 ساله ، از وودستاک ، ساعت 9:01 شب به پایان رسید

دوم: سیدنی سوکل ، 13 ساله ، از هافمن استیتس ، مسابقه را در 23:12 به پایان رساند

سوم: آلیسا مولینارو ، 13 ساله ، از بارینگتون مسابقه را در 23:21 به پایان رساند

نتایج کامل را می توانید در آدرس زیر بیابید: http://results.itsracetime.com/results.aspx؟CId=17095&RId=600&EId=1&dt=0