مقدار مصرف دانه های مغزدار


مقدار مصرف دانه های مغزدار

وعده های غذایی از خوردنی های طرفدار متخصصان تغذیه مواد مغذی فراوانی خود دارند و از آنها برای بسیار مفید استفاده می کنند. هزاران سال است که از غذاهای خوب برای انسانها در دانای افراد خوب است.

فاقد کلسترول هستند و غیراشباع در دارند که خطر ابتلا به بیماری های قلبی- را کاهش می دهند. همچنین می توانید منیزیم را به استحکام بیشتری بکار بگیرید و کمک کنید. کرومیوم هم دارند که در کارکرد انسولین تأثیر داشته اند. همچنین در دانه های موجود وجود دارد که برای رشد و بهبود زخم های ضروری لازم است. هم که بدن را برابر رادیکال های شخصی ، از جمله مواد مغذی موجود است.

دانه های هم چنین منابع خوب و غنی ویتامین E.

هستند که یک آنتی‌اکسیدان مهم است. مانند همه غذاهای گیاهی ، از فیبر که هر دو این مواد در برابر ابتدای به سرطان و مزمن محافظت می شود.
ماده غذایی با ارزش واقعی خام ، یا به صورت پودر شده مصرف کنید. انواع مختلف: فندق ، دانه های برزیلی ، پسته ، بادام زمینی و. سویا را نیز خشک کرده و بو داده است جزو دانه های به شمار.

ملاحظاتی درباره دانه های

:

زمینی از جمله دهانه های که کپک های تولید کننده آفلاتوکسین بسیار به آن هجوم. آفلاتوکسین سمی است که برای انسان سرطانزا است. سم هم در بادام و هم در کره بادام زمینی یافت شد.
برنج ، گندم ، دانه های سویا ذرت خوشه می خواهند همچنین نیازند آفلاتوکسین. تأمین کننده بادام زمینی فرآورده های آن را از وجود آفلاتوکسین مقدار این سم به اندازه خطرناک می داند. محققان درباره قرار گرفتن مدت بدن در برابر آفلاتوکسین نگران.

آلرژیها

زمینی و دانه های درختی ردیف ۸ ماده آلزایمرزایا شایع قرار گرفت. والدین به دانه افراد و مانند عدس ، حساسیت داشته باشید ، احتمال دارد به این مواد در فرزندان آنه بیشتر نه بیشتر نشان دهید. افرادی که هیچ گونه پیش بینی آلمانی هم را دوست داشته اند ، به این دانه های حساسیت نشان داده شده است. آسم و آلرژی امریکا واقعاً که کودکان زیر سه سال آجیل هستند.

ملاحظات زیست محیطی

آفتککشرها در تولید دانه های شخصی به وفور استفاده از دستگرد. چند مثال از این دست عبارت است از:

اندوسولفان

مصرف این آفتکش در بیشتر از روز جهان ممنوع است ؛ هنوز هم در امریکای هندوستان برای تولید برخی از انواع دانه های استفاده کنید. آفتککش برای کارگرانی که مزرعه کار آنهایی را که این مزرعه زندگی زندگی می کنند ، خطرناک است. دسامبر سال ۲۰۰۳ ، پژوهشی هندوستان نشان داد که نزدیک به این مزرعه زندگی یا آنها کار کرده اند بلوغ دیررس. روی حیوانات هم نشان می دهد که این سیستم اعصاب را تحت تأثیر قرار داده و به همه افراد ، کبد و بیضه آسیب رسانده است. همچنین ، زندگی جانوران و ماهی های را نیز تهدید.

سیفلوترین

دهه است که این در کشت استفاده شده و ثابت شده است که در آب آسیب دیده است.

فسمیت

آفتکش در کشت پسته شگرد و که به عسل به شدت آسیب دید.

آترازین

این آفت کشیدن را به امریکا استفاده کنید. شده است که ماهیها و از آن و جزء باروری انسان نیز اثر می گذارد.

دیازینون

آفتککش به خاطر اثرش خاک معروف در کشت بادام زمینی از آن و برای عسل و پرندگان سمی. از این دکه های برداشت آنها را برومید ضدعفونی داشتند که یک آفتککش سمی. احتمال بسیار زیاد که را امخورید ، متیل برومید به شما آسیب رسانده است. وجود این ، متیل برومید افرادی که در مزرعه کار کرده اند ، بسیار خطرناک است. همچنین ، به لایه اوزون هم صدمه دیده است.

روشهای مقابله با مشکلات مربوط به دانه های ارتباطی است

از آفتککشرها دوری کنید

از راه های پرهیز از این است که می دانید از محصول درختان که به روش ارگانیک پرورش داده شده استفاده کنید. تعداد دیگر محصولات که به روش ارگانیک تولید شده ، بسیار کم است. این مزارع در امریکا نیز بسیار اندک هستند. وعده های غذایی ارگانیک به پرورش داده شده است که رشد آنها از آفت کشیدن بدون ضرر بسیار کم برای طبیعت استفاده شده است. پرورش محصولات و غذاهای ارگانیک پرهزینه است. ارگانیک با قیمت گرانتر محصولات معمولی مورد توجه قرار گرفت و یکی از دلایلی که مقدار تولید و پرورش آنها فراوان بود.

نکته نکته در مورد خرید و نگهداری دانه های دل

دانه های به شکل های گوناگون را درک کرده اند. که با پوست هستند واقعا به حال و به سادگی فاسد باید آنها را در جای خنک خشک نگهداری. پوست کنده را اگر بخواهید داشته باشید ، به مدت طولانی تری تری نگهداری کنید. طفره رفت بیش از ۶ نگاه کردن ، آنها را در فریزر. واقعید دانه های را به شکل خرد شده هم. با این کار در وقت شما فقط یکهجویی می خواهید ؛ هم گرانترند و هم باید در دقت کنید ، که امکان زودتر شدن آنها وجود دارد. را که دانه های را پوست بخرید و آنها را را خرد کنید. وقت دیدید که نشانه کپک روی دانه های دیده شد ، فورا آنها بیرون رفتند. درختی بر بادام زمینی دارند و میزان سم آفلاتوکسین در آنها کمتر است.


رضا همانی با ارائه اصولی میزان و نحوه غذا خوردن داشته باشید.

مشاهده پیج اینستاگرام دکتر متخصصانی پزشک متخصص تغذیه و درمان درمانی اصفهان کلیک کنید.


دکتر رضا فشارانی

متخصص تغذیه اصفهان


مطالب پیشنهادی:

تفاوت بین جوششیرین و بیکینگ پودر

از شاخص گلیسمی چه شلدانید؟

باید ها و نبایدهای مصرف گوشت

هشدار در مصرف آکریل آمید