مگان مک کین جو بایدن را به دلیل برخورد با افغانستان مورد ضرب و شتم قرار داد


مگان مک کین روز جمعه رئیس جمهور جو بایدن را مورد ضرب و شتم قرار داد – او از وضعیت در افغانستان “عصبانی” بود و او را “جیمی کارتر روی اسید” خطاب کرد.

“هیچ کنفرانس مطبوعاتی بایدن از سوی رئیس جمهور و کارکنانش در کاخ سفید وجود ندارد. همه آنها در تعطیلات هستند. او مانند جیمی کارتر روی اسید است و او و تیمش در تاریخ بدتر از او به یاد خواهند آمد. ” توییت صبح پنجشنبه.

مک کین پس از مقایسه رئیس جمهور فعلی با فرمانده کل سابق دموکرات یک داروی توهم زا ، گفت که وی به دلیل آثار نگران کننده خروج آشفته نیروهای آمریکایی از افغانستان از نظر جسمی بیمار است.

وی افزود: “من از نظر بیماری جسمانی مریض بودم ، از ابتدای همه گیری بیشتر افسرده بودم و از زمان فاجعه” گزیده ای “که یکی از بزرگترین سیاستهای خارجی محسوب می شود ، چیزی جز خشم و خشم محض بلای زندگی من را پر نکرده است.” مک کین ، دختر سناتور فقید جان مک کین ، روز پنجشنبه در یک پست طولانی در اینستاگرام گفت.

روی صفحه ای اظهارات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مورد بحران در افغانستان نشان داده می شود
مگان مک کین رئیس جمهور جو بایدن را “جیمی کارتر روی اسید” خطاب کرد.
جیناه مون / رویترز

او می افزاید: “من عصبانی هستم که رئیس جمهور ما اینقدر ناتوان بود که نبیند چه چیزی از متخصصان روی کره زمین می دید.” جانبازان ما سزاوار چیزهای بهتر هستند ، مردم بی گناه افغانستان و متحدان و مترجمان ما که در 20 سال گذشته در کنار ما بوده اند ، شایستگی بهتری دارند. ”

مک کین – که پدرش ناموفق برای نامزدی ریاست جمهوری ، در ارتش و کمیته نیروهای مسلح سنا خدمت کرد – در ادعای خود گفت که “خجالت” و “شرم” تصمیم بایدن برای آمریکا “نسل ها” لغو خواهد شد “و این کشور. در نتیجه شهرت در سطح جهان کاهش می یابد.

توییت مگان مک کین
مگان مک کین در برخورد با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان از رئیس جمهور بایدن و دولتش بسیار انتقاد کرده است.
توییتر