نحوه ارتباط با انجمن # TeamLSF


# جامعه TeamLSF

آیا به دوستان جدید نیاز دارید؟ همین چیز! وقتی به سفر خود برای کاهش وزن رفتم ، احساس تنهایی کردم. گویی هیچ کس واقعاً نمی فهمد که من در چه شرایطی هستم و چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من واقعاً معتقدم داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنانی که شما را مسئول می دانند کلید ایجاد موفقیت آمیز و حفظ تغییرات هستند و اینجاست که جامعه # TeamLSF وارد عمل می شود!

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، می خواهم ارتباط با دیگر دختران بد LSF * LsF را برای شما بسیار آسان کنم تا بتوانید اهداف خود را از بین ببرید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای تماس با تیم LSF است! اگر به دنبال مسئولیت هستید اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و روزانه از تیم خود انگیزه بگیرید! ما همه با هم درگیر آن هستیم و هرچه بیشتر مشارکت کنید ، بیشتر می توانیم تمام پشتیبانی مورد نیاز شما را انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما پشتیبانی کنم!

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

این به شما کمک می کند دختران بیشتری پیدا کنید تا با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید که در Love Sweat Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید که من نیز می توانم از شما حمایت کنم!

# TeamLSF جامعه ، نحوه اتصال برای پشتیبانی و ایجاد انگیزه

فیس بوک

آیا به صحبت دختران نیاز دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، مشاوره و ارتباط با تیم خود است! درخواست عضویت امروز کنید و ما شما را وارد می کنیم. این فقط GIRLS است بنابراین اگر همه چیز را ریختید می توانید احساس امنیت و راحتی فوق العاده ای کنید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی را به اشتراک می گذارم که زندگی من ، نکاتی درباره کاهش وزن و هزاران هک شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی خود ارسال می کنند! به انجمن ما در YouTube بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم سلام کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ، ما خود را برای خدمت نشان می دهیم. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای همه زنان که دیوارهای خود را کنار بگذارند و یکدیگر را بسازند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما برای شما اینجا هستیم! این انجمن # TeamLSF با سایر افراد متفاوت است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان بزرگ شما باشم!

خو کتی