نرلنس نوئل آماده است تا پوشش دهد در حالی که نیکس در انتظار میچل رابینسون است


نیکس برای اولین تمرین اردوی تمرینی روز سه شنبه در تاسیسات تاری تاون جمع شد ، اما مرکز توانبخشی میچل رابینسون بیشتر به صورت جداگانه و جدا از هم تیمی های خود کار می کرد.

با وجود همه خوش بینی ها در مورد اضافه کردن کمبا واکر ، ستاره شهر اصلی و ایوان فورنیر ، بازیکن آزاد تیم ملی به اولین تیم پلی آف نیکس در هشت فصل ، این سازمان همچنان محتاط عمل می کند زیرا رابینسون پس از سقوط به 31 محدود می شود. سال گذشته در فصل گذشته به دلیل شکستگی دست و پای شکسته ظاهر شد.

“او آنچه را که می تواند انجام می دهد. او برخی قسمت ها را انجام می دهد [of practice]”اما تام تیبودو ، مربی تیم پس از تمرین گفت:” اما ما آن را به آرامی با خود خواهیم برد. ” “اما این روز اول خوب بود ، نقطه شروع را به ما می دهد ، دقیقاً نشان می دهد که کجا هستیم و همه چیزهایی را که باید برای پیشرفت کار کنیم نشان می دهد.”

بازگشت نهایی ورزشکار 7 پای رابینسون از عمل جراحی در ماه مارس مطمئناً به دفاع مرکزی نیکس کمک می کند. این مربی 23 ساله در سه فصل اول خود در NBA دارای 705 درصد شوت در حرفه خود و به طور متوسط ​​2.1 شوت مسدود شده در هر بازی است ، اما رئیس تیم لئون رز گفت که بازگشت او هفته گذشته “در راه است”.

نرلنس نوئل
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

“این دلگرم کننده است زیرا هر روز بیشتر و بیشتر انجام می دهد. تیبودو با اشاره به اینکه رابینسون در تابستان وزن خود را افزایش داد ، گفت: “احساس بسیار خوبی است ، که من فکر می کنم مهم است.” “شما می توانید تفاوت فیزیکی را ببینید. او تمرینات زیادی با وزنه انجام داد. او تا آنجا که می توانید از عهده این کار برآیید.

“من فکر می کنم گاهی اوقات زمانی که استراحت دارید می توانید یک قدم به عقب بردارید و دید وسیع تری از همه چیز داشته باشید. من فکر می کنم او درک خوبی از اهمیت تمرینات آماده سازی دارد و فقط سال گذشته پلی آف را تماشا کرد. … بنابراین آنچه او برای تیم ما به ارمغان می آورد بی نظیر است و سهم او در تیم بسیار مهم است. “

نرلنس نوئل و تاج گیبسون مردان قدبلند در فصل خارج از فصل به کار گرفته شدند و دوباره پوشش و محافظت از لبه را ارائه می دهند تا زمانی که رابینسون بتواند فعالیت خود را افزایش دهد.

نیکس با نوئل 5 میلیون دلار قرارداد یک ساله پیش از فصل گذشته اضافه کرد ، اما آنها تابستان امسال با قراردادی سه ساله 27.7 میلیون دلاری او را به مدت طولانی امضا کردند.

نوئل گفت: “این بهترین آژانس مستقل بود که تا به حال با آن برخورد کرده ام.” “احساس خوبی است. این یک احساس است [relief] من به اینجا می آیم ، نقش خود را می دانم ، انتظاراتی را که از خودم دارم ، از این تیم می دانم. من فکر می کنم این تفاوت بزرگی ایجاد می کند. من می توانم بنشینم و روز به روز درک کنم زیرا می دانم که می توانم به جوانان کمک کنم.

“مثل هر سال [it’s the] همان انتظار ، سعی کنید سخت تلاش کنید و آن را کنار بگذارید انگار هنوز در یک سالگی هستم [contract]، آره واقعا. اما کمی با آن متفاوت است [comfort] جنبه. من قادر به انجام کارهای زیادی هستم. من سعی می کنم بازی خود را کمی گسترش دهم [but] در بازداشت تیم باقی بماند. “

چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

نوئل 27 ساله گفت که تمام تابستان تلاش کرده است تا یک ضربه 3 امتیازی به بازی خود اضافه کند ، اما نقش اصلی او همچنان تنظیم صفحه نمایش ، چرخش و کمک به هویت دفاعی تیم تیبودو خواهد بود. محصول کنتاکی فصل گذشته در NBA با 2.2 بلاک در هر بازی در 64 بازی در رده سوم قرار گرفت.

“دقیقاً همینطور. به خصوص با سرمربی مانند مربی تیبز و بازیکنان ، ورود به فصل بسیار ساده تر می شود ، فقط با یک ذهنیت ساده و متمرکز که با سال گذشته در ارتباط است ، به ویژه موفقیت هایی که ما داشتیم نوئل گفت: “و من سعی می کنم این را به بخشی از آن اضافه کنم.” “من هیجان زده هستم. این کار را روز به روز با جوانان ادامه دهید. سعی کنید مطمئن شوید که ما پایه مناسبی برای انجام این کار در تمام طول سال داریم. . “