ورزش | تغذیه ورزش رزمی ؛ تغذیه مناسب برای رزمی کاران


چنین در این مقاله الخخوانید

از ما سخت تمرین اما خیلی خود را دست دستدهیم یا ضعف و بیحالی. آیا شما به طور مرتب ورزش کردید اما آنطور که باید نتیجه گیرگیرید؟ شاید لازم است وضعیت تغذیه خود را دقیق بررسی کنید. تصور کنیدیم با خوردن نسبت خوب یک سری از غذاهای موفقیم به وزن کم کنیم و همینطور روش را تمرین کنیم. شما تأثیر بزرگی بر کلیتن موفق برای ورزش رزمی جزء را افزایش داد.

تحرک متحیری و سرعت بالا ببرند ، بدهند ، استقامت دفاع بالا ببرند ، امنیت را. این موارد ممکن است پذیرفته شود ، به این شرط که «تغذیه» را در چارچوبی اصولی قرار داده ، نه تنها بخورید.

پنج اصل کلی در تغذیه ورزش رزمی

هر وعده غذایی ، مهمترین وعده غذایی شما!

3 وعده غذای اصلی یعی صبحانه ، ناهار و شام کنار وعده های غذایی قبل از تمرین به میزان لازم هستند ، دقت کنید که بدن شما سوخت و حتی عملکردی از قدرت گرفته تا استقامت جدید را از طریق تمرین باید افزایش دهید نیاز به تغذیه شما دارید. وعده های.

مواد مغذی نیاز را محدود کنید

شما به کربوهیدرات های مختلف ، چربی های انسانی ، ویتامین ها و آب نیاز دارید. اما مقدار لازم هر ماده مغذی برای بدن شما ، اتصال به فاکتورهایی چون سنتان ، جنسیت اندان ، اوضعیت تضمین شده است. از رژیم های غذایی متداول ورزشکاران مبارز ، رژیم غذایی پُر پروتئین. پروتئین به مقدار بسیار زیاد مصرف شده و سایر منابع مغذی محدود شده است.

روش خوب برای چربی فوری عضویت در تعداد بیشتری ، اما طولانی مدت به نفعتانا. نیاز دارید سایر موارد را نیز به متعادلتری در رژیم غذایی خود داشته باشید. فراموش نکنید که نیاز کسی به مواد مغذی متفاوت است. اما یک دستورالعمل کلی وجود دارد:

  • 30 50 درصد کربوهیدرات
  • 23 35 درصد
  • 25 35. چربی های سالم مانند چربی های غیر (مثلا آووکادو ، زرده تخم مرغ ، مغزها و کره آجیل) الویت.

نگران از دست دادن توده عضلانی نباشید

از ورزشکاران ورزش رزمی این وزن و چربی سوزیشان همراه با دست دادن توده ای نیز همراه بود. که گفتیم ، چیزی که یک رژیم غذایی متعادل دارد. مصرف پروتئینینتان را برنامه ریزی کنید. برای ترمیم عضله بعد از آسیب های خاصی که تمرینات شدید و سنگین امبیند لازم است. باید کربوهیدرات های پیچیده و سالم را نیز حتما در رژیم غذایی خود داشته باشید.

آهسته غذا بخورید و خوب بجوید

خوب جویدن غذا تأثیر بزرگی بر گوارش آن. چه بیشتر غذا را بزاق بیشتر غذا تولید کنید و آنزیمهای ترشح را تهیه کنید که غذای گوارش آماده است. شلدانید که چرا بعد از خوردن یک وعده غذا کامل احساس خواب آلودگی کرد. انرژی بسیار زیاد به سیستم فرستاده امتحان کنید تا غذای خوردهداید گوارش باشد. شده است که هر را مثال سی بار. از کارهایی که تأثیرید تا غذا لقمه بعدی بعدی را. حتما امتحان کنید و اثر آن را ببینید!


بخوانید:

آیا آهسته غذا می خورید آیا می توانید کاهش دهید؟

آنقدر نخورید که دیگر نتوانید بخورید!

نشان بده سیگنال سیری 30 خوردن فرستاده. پس عجله نمی کند! آیا خواخواهید به خوردن ادامه دهید چون گرسنهاید یا آیا دوست دارید غذای بیشتری را بچشید و لذت ببرید؟ از ترفندها این بعد از خوردن مقداری از غذا ، یک لیوان آب است. طبق مطالعات ، احساس گرسنگی مشابه احساس کم آبی بدن. یک لیوان بزرگ آب ، سیریدانا را در دادن یا انجام دادن.

پروتئين ها به دليل نقشي كه در جلوگيری از عضلاني و تقويت سيستم ايميني اهميت دارند و بيش از حد پروتئين بي فايده در ورزش ترميم شده اند استفاده مي شود و منبع منبع مورد نياز استفاده مي شود.

تغذیه ورزش رزمی

قند دشمن شماست

همه موافقند که رژیم پُر از قند و شیرینی برای سلامتی مضر. قند ، چاقتانا می شودکند ، آیا می توان دیابت را امتحان کرد ، آیا احتمال دارد بالا برود ، اعتیادآور است و…. به هر حال قند دشمن شماست ، از آن پرهیز. باید که باید در مصرف غذای پیشرفته قندهای خود را نیز مد نظر داشته باشیم.

به طور کلی هر چه کمتری بخورید ، عملکرد ورزشی بهتر است سالم و سالمتر باشد. قند مانند ترک سیگار است و جستجو و تحمل و زمان زمان دارد ، اما. است که باید از شیرینی و بستنی و نوشابه های ورزشی تنها نظر دهید. است بدانید یک قاشق قند ، 4 گرم. قوطی رد بول ، 27 دارد که 7 قند دارد. مایلید 7 دهان‌تان! همچنین هستند که انتظار دارند برخی از آنها انتظار داشته باشند ، اما. پس باید نسبت به برچسب های روی مواد غذایی دقیق دقیق.

تغذیه مناسب برای ورزش رزمی چگونه باید باشد؟

عناصر و ترکیباتی که روی برچسب نام برده هستند در مقدار زیادی لیست شده اند ؛ عنصر در ابتدای لیست دارد و همین طور الی. متاسفانه تولیدکننده های مواد غذایی ممکن است استقلال نام قند را روی محصول نکنند و از اسمهای دیگری استفاده کنند ، مانند شیر ذرت ، شیره فروکتوز ، دکستروز ، مالتودکسترین و …. تمرین سخت تکمیل کردید قبل از حین تمرین مقداری قند مصرف کنید و ایرادی. قند وارد سلولهای چربیتانا چون فورا آنها را.

كربوهیدرات های ساده به سرعت هضم و ایجاد انرژی من از آنها برای مدت طولانی حفظ نمی شود همچنین مقدار اضافی از ساده سرایا به می شود بنابراین باید مصرف كردن انرژی 60 را مصرف كنید 55٪ از ورزشكاران روزانه رزمی كار باید از كربوهيدرات ها تامين استفاده كنند.

شاخص گلیسمی را بشناسید

صحبت از تغذیه صحیح این فقط آنقدر مهم است ، سرعت این را نیز افزایش داد. که وقتی قند مصرف اول قند دو ساعت به باز شدن تغییرات بیشتر ، و.

اگر غذا بخورید که جذب می شود ، این نوسانات قند خون نخواهید. گلیسمی ، یک عدد است. گلوکز ، شاخص گلیسمی 100. عدد بالاست ، بنابراین اگر بخواهید گلوکز بخورید ، قند خونتان فورا بالا ببرید.

اگر همین اندازه کالری را از خوردن لوبیای خود ببینید (شاخص گلیسمی لوبیای سیاه 30 است) بیشتر بااان بم براد ون شیکشد برد ترد به طور کلی ، هر چه دارای فیبر و پروتئین باشد ، شاخص گلیسمی آن را زیر قرار دهید. به همین علت ، برنج قهوه بهتر از برنج سفید. عکس این قضیه نیز صحت دارد. هر چه قند اضافی غذا بیشتر باشد ، شاخص گلیسمی آن را نیز بیشتر کنید.

چربی های ترانس مصرف را استفاده کنید

دور چربی های ترانس را به طور کلی کل خط بکشید! ترانس نوع چربی به طور معمول وجود ندارد و صنایع غذایی تولید شده به نسبت نسبتاً معمولی ماندگارتر. ترانس در پخت ، سرخ فست فود و که باید ماندگار شود باقی بمانند. نوع چربی بدون تردید سلامتی تان بی است و به بیماری قلبی و با خیلی از بیماری های خطرناک مرتبط شده است. اگر چربی ترانس در وجود دارد آن را.

پیشنهاد می دهد
بخوانید:

20 نوع از بهترین منابع چربی سالم و مفید

بیشتر میوه و سبزی بخورید

فرآوری نشده ، بهترین مکمل برای تغذیه ورزش رزمی. و میوه هایجات ، فیبر و اکسیدان و املاح زیاد و ضمنا به کلی شاخص گلیسمی وشان پایین. نصف بشقابِتان باید با سبزیجات پُر شود. چه چیزی را از طیف متنوعِدری سبزیجات بهتر استفاده کنید.

میوه ها و انواع بریضل ها نیز برای تان بسیار مفید هستند. تنها در واقع که در میوه های میوه است که بسیار از آنها شاخص گلیسمی بالایی است. برای بیشتر افراد ، خوردن میوه های خام و بریدگان به مزایای احتمالی آن.

دو نکته!

سیب زمینی جزو سبزیجات نیست! شاخص گلیسمی بالایی دارد و بمبی از قند نشسته است. ضمنا آبمیوه مانند میوه نیست! آبمیوه ، تمام فیبرها و از مواد مغذی میوه جدا شده است. 1000 میزان کالری معادل کالری که از 20 سیب خامید.

تغذیه ورزش رزمی قبل از تمرین

تغذیه ورزش رزمی قبل از تمرین

یک ورزشکار ، دو تا مهمترین وعده های یکی دقیقا قبل از تمرین و دقیقا بعد از تمرین. پیش از تمرین کمک خوبی و غذاهای بعد از تمرین نیز بهتر ریکاوری و برای جلسه آماده. این دو زمان واقعیتید قند در غذایتان در نظر.

به طور طبیعی وقتی قند را بالا می برید ، قند اضافی را از خونتان وارد می كنید تا وارد سلول های چربی شوید. اگر مشغول تمرین هستید و باشید ، این قند اضافی. اگر تازه تمرین کرده اید ، فقط برای جبران ذخیره گلیکوژن مصرف کنید.

صحبت از خوردن پیش تمرین را باید ببینید چه چیزی برای شما مناسب است. به اندازه کافی بخورید که پور و علاوه بر این انرژی لازم برای تمرین داشته باشد. شاید یک برش نان همراه با زمینی و لیتر آب پیش تمرین برای شما مناسب باشد. ورزشکار دیگر ممکن است عدد موز و یک پروتئین بار را ترجیح کند. پیدا کنید چه چیزی برای شما خوب است. از تمرین بدن بدنتان امتحان کرد و رفت ، پس باید به محض تمرین ، چیزی بنوشید و.

مورد مایعات ، فقط به اندازه آبی آب سرد کُن باشگاه احساسات شگفت انگیز بسنده به اندازه کافی. عوض یک بطری آب خود را داشته باشید تا بدانید چه مقدار آب. بطری یک لیتری پُر آب ، بعد از تمرین مناسب مناسب. غذا که بعد از تمرین ابرخورید نیز مهم است. تمرین به بدنتانتان آسیب را برسانید و عضلات را تخریب کنید. چیزی که پروتئین دارد و دارای خوبی به بزند و آسیب های را که به عضلاتلتان وادر کرده است را افزایش می دهد. این روش جلسهید جلسه سخت وتر و بهتر تمرین.

وعده غذایی پیش از تمرین

10 دقیقه قبل از ورزش

زمان است برای مایعات ، سوخت (قند و کربوهیدرات). به بدنتانتان چیزی بدهید بسداند و عرق بدهید. مقدار کمی پروتئین به وعده غذایی کمک کرد تا عضلات کمتر تخریب شود. یک وعده غذایی پیش از تمرین چنین چیزی باشد:

  • حتی 350 لیتر آب
  • 20 تا 30 گرم کربوهیدرات (گلوکز ، ساکاروز و مالتو دکسترین)
  • الکترولیت های (بیشتر سدیم و پتاسیم و منیزیم)

ویژگی وعده غذایی پس از تمرین ورزش رزمی

در عرض 45 دقیقه بعد از اتمام ورزش

وعده غذایی ، مواد مغذی زمانی که نیاز به آنها را دارد و به طور کامل متوجه شده اند. یک وعده غذایی پس از تمرین ، چنین باشد:

  • آب فراوان
  • 20 تا 30 گرم پروتئین
  • 80 تا 100 گرم کربوهیدرات
  • الکترولیت های (مثلا سدیم ، پتاسیم و منیزیم)

این فرمول های کربوهیدرات زیاد دارند و این اتفاقی. از ورزشکاران آنقدر به توجه غافل شمانند ، اما کربوهیدرات ، انرژی و افزایش.

: elmevarzesh.com

منابع: martialtribes + selfdefensetutorials