ویاگرا با مرد چه می کند؟


ویاگرا (سیلدنافیل سیترات) برای درمان اختلال نعوظ در مردان استفاده می شود. به افزایش عملکرد جنسی کمک می کند. به درمان اختلال نعوظ کمک می کند. ناتوانی جنسی مردان بزرگترین مشکل مردان است. این مشکل به این دلیل ایجاد می شود که خون کمتری به اندام مردانه می رسد ، اما این دارو به جریان خون به اندام مردانه کمک می کند.

دوز Aurogra

از این دارو 1 ساعت قبل از مقاربت جنسی به صورت خوراکی استفاده کنید. پس از مصرف دارو ، این دارو در 30-60 دقیقه شروع به کار می کند. Aurogra به مدت 4 ساعت کار می کند ، شما می توانید در عرض 4 ساعت نعوظ داشته باشید. Aurogra نباید بیش از یک بار در روز مصرف شود ، یعنی فقط 1 قرص در روز مصرف شود.

دوز فراموش شده
در صورت فراموش کردن یک دوز ، به محض یادآوری آن را مصرف کنید. اگر زمان دوز بعدی شما نزدیک است ، دوز فراموش شده را حذف کرده و برنامه دوز خود را ادامه دهید. برای جبران دوز فراموش شده از داروهای اضافی استفاده نکنید.

مصرف بیش از حد
بیش از دوز تجویز شده مصرف نکنید. مصرف بیشتر داروها علائم شما را بهبود نمی بخشد ، بلکه می تواند عوارض جانبی جدی دیگری را ایجاد کند.

عوارض جانبی

برخی از عوارض جانبی شایع داروهای Aurogra عبارتند از سردرد ، احتقان بینی ، تهوع ، ناراحتی معده ، استفراغ ، قرمزی صورت. برخی از عوارض جانبی خفیف هستند. آنها ظرف چند روز از بین می روند. درمان پزشکی لازم نیست. این عوارض جانبی با AurograTablet اتفاق می افتد ، که دوز ایده آل این دارو برای درمان اختلال نعوظ است. هنگامی که بدن شما سعی می کند دارو را تنظیم کند ، عوارض جانبی ایجاد می شود. اینها به طور طبیعی ملایم و سنگین هستند.

موارد احتیاط

داروی هوروگرافی برای زنان نیست. افراد مبتلا به مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا ، مشکلات قلبی و دیابت قبل از مصرف دارو باید با پزشک خود مشورت کنند. ممکن است واکنش های آلرژیک به ماده شیمیایی سیلدنافیل سیترات را تجربه کنید. در این مورد ، بهتر است از قرص Aurogra استفاده نکنید. و اگر علائم آلرژی شدید است ، به پزشک مراجعه کنید. اگر مشکل قلبی دارید و از داروهای نیترات برای درمان استفاده می کنید ، داروهای ناتوانی جنسی مصرف نکنید زیرا این ترکیب برای قلب مفید نیست. این دارو را با الکل مصرف نکنید. پس از مصرف این دارو از رانندگی و کار با ماشین آلات سنگین خودداری کنید.

مارک های دیگر ویاگرا

سنفورس