چگونه از قرنطینه حداکثر استفاده را ببریم


به نحوه استفاده بیشتر از قرنطینه خوش آمدید ، جایی که ما به شما کمک می کنیم بهترین تصمیمات ممکن را در این زمان عدم قطعیت بگیرید.

ثبات مالی چیزی است که همه ما می خواهیم و به آن نیاز داریم. اما چگونه ممکن است وقتی COVID-19 و نیاز به قرنطینه مانع می شود؟ این سرزمین ناشناخته برای بسیاری از مردم عدم اطمینان اقتصادی ایجاد کرده است و سوالاتی در مورد نحوه درآمدزایی ما در آینده ایجاد می کند.

اگرچه کووید -19 برای صدها هزار نفر در سراسر کشور به یک بار مالی تبدیل شده است ، اما هنوز هم راه هایی وجود دارد که بتوانید در این دوران مشکل دار از نظر مالی سرپا باشید و در عین حال فرصت های جدیدی برای افزایش درآمد خود ایجاد کنید.

در اینجا چند ایده قرنطینه ای برای کسب درآمد کم آورده شده است:

1. مواد غذایی ، مواد غذایی و سایر لوازم ضروری را تحویل دهید

برخی از مردم هنگام خرید در مغازه های شلوغ خواربار فروشی یا خروج از منزل برای حمل مواد غذایی و / یا خواربار با خود در این بیماری همه گیر ناراحت هستند. خدمات تحویل به عنوان روشی ایمن برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و قوانین قرنطینه در محل خود رواج فزاینده ای پیدا می کند.

برخی از این بسترهای تحویل مواد غذایی عبارتند از:

· PostMates

· دورداش

· Grubhub

· UberEats

این و بسیاری دیگر از بسترهای تحویل غذا برای جلوگیری از گسترش ویروس از طریق مجاورت و تماس فیزیکی ، زایمان بدون تماس را اجرا کرده اند.

2. اخیراً مرخص شده است؟ برای کمک به ادغام مجدد درخواست دهید.

اگر اخیراً به دلیل همه گیری COVID-19 بیکار شده اید ، ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه بازنشستگی باشید. شرایط و شرایط احیای مجدد ممکن است بین ایالت ها متفاوت باشد و از تنش های مالی به طور موقت رهایی یابد. اگر در فلوریدا زندگی می کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در این ایالت از این وب سایت دیدن کنید: https://floridajobs.org/

3. در شغل مرکز تماس از راه دور کار کنید

این یک راه عالی برای کسب درآمد از راحتی خانه شما است. بسیاری از مراکز تماس فوراً به کارمندانی نیاز دارند که بتوانند حجم بالای تماس را مدیریت کنند. فقط پیش بروید و پیدا کنید که چه کسی در حال حاضر مشغول به کار است. در کنار عنوان شغلی به دنبال “فوری” باشید.

4. معلم خصوصی آنلاین شوید

به دلیل قرنطینه ، بسیاری از دانش آموزان در مطالعه موضوعات دچار مشکل می شوند یا انگیزه ای برای کار در خانه ندارند به دلیل مشکلات و حواس پرتی های زیاد. یک معلم آنلاین می تواند به بسیاری از دانش آموزان نیازمند کمک کند. شما می توانید هر چیزی را از مدرسه سنتی گرفته تا آشپزی ، تناسب اندام ، پروژه های DIY و موارد دیگر آموزش دهید! این نیز راهی عالی برای کسب درآمد از راحتی خانه شما خواهد بود.

منابع درآمدی متنوعی وجود دارد که از قوانین فاصله اجتماعی پیروی می کند و می تواند تنش های مالی را که بسیاری از بزرگسالان و دانش آموزان در طول همه گیری با آن روبرو هستند ، کاهش دهد. در حال حاضر ما فقط می توانیم مثبت فکر کنیم و به آینده نگاه کنیم!

“انجام بهترین کار در حال حاضر شما را در بهترین موقعیت برای موقعیت بعدی قرار می دهد.” – اپرا وینفری

آثار نقل شده:
نلسون ، سی و بنیاد ، سی ، 2020. 10 راه برای کسب درآمد در زمان COVID-19 | چرخ برای آرزوهابه [online] چرخ برای آرزوها. در دسترس از: https://www.wheelsforwishes.org/news/how-to-may-mon-during-covid-19/