کنترل کننده و دفتر شهردار نیویورک در مورد آزمایش پاسخ همه گیر بحث می کنند


طبق گزارش حسابرسی که روز چهارشنبه منتشر شد ، هنگامی که COVID-19 برای اولین بار در سال گذشته ظاهر شد ، واکنش اولیه دولت شهردار بیل دو بلاسیو متضرر شد زیرا شهر نیویورک برنامه مناسبی در مورد نحوه پاسخگویی به همه گیری از قبل نداشت.

نتایج نشان داد که جامع ترین چارچوبی که شهر باید در اوایل سال 2020 بر آن تکیه می کرد ، طرح عملیاتی آنفولانزای همه گیر 2013 بود. یک مقام بهداشتی شهر این پروتکل های آنفولانزا را “به دلیل تعدادی س questionsال که بی پاسخ ماند” ، خاص نیست. به گفت: گزارش سند آنفلوانزا ، که به صورت پیش نویس است ، نشان می دهد که شهر هنوز کارهای مهمی برای انجام دارد ، مانند شناسایی عوامل تعطیلی مدارس و مشارکت در برنامه ریزی برای زنجیره تامین.

وقتی شهردار دو بلاسیو در کنفرانس مطبوعاتی صبح روز چهارشنبه خود در مورد این گزارش از او سوال کرد ، گفت که هنوز آن را ندیده است. او از واکنش همه گیر شهر دفاع کرد و گفت مواردی وجود دارد که قابل پیش بینی نیستند.

دی بلاسیو گفت: “هیچ راهی برای درک کامل یک بیماری همه گیر جهانی تا زمانی که در آن نیستید وجود ندارد.” وی افزود که فقدان رهبری فدرال پاسخگویی را دشوار می کند ، اما می گوید “افرادی در خدمات عمومی وجود دارند که باعث می شوند همه چیز اتفاق بیفتد و اطمینان حاصل شود که مردم تحت مراقبت هستند” ، از جمله از طریق راه اندازی آزمایش و تیم سپاه و بعداً هماهنگی تلاش برای واکسیناسیون د بلاسیو می گوید: “موارد زیادی وجود دارد که نشان می دهد این شهر واکنش شدیدی نشان داد.”

تحقیقات حسابرس در مورد آمادگی و پاسخگویی شهر بیش از یک سال است که ادامه دارد. حسابرس اسکات استرینگر گفت که این امر به این دلیل است که دفتر شهردار و مقامات مختلف شهری از ارائه همه اسناد و مدارک درخواست شده خودداری کرده اند.

استرینگر روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما هرگز فراموش نخواهیم کرد چه کسی و چه چیزی را از دست داده ایم و نمی توانیم اشتباهات گذشته را پاک کنیم ، اما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که برای شرایط اضطراری بهداشت عمومی آینده و همه گیری بعدی آمادگی بیشتری داریم.” “این بدان معناست که ما باید مطمئن شویم که برنامه های عملیاتی در سطح شهر داریم.”

اداره بهداشت شهر و دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد نتایج این گزارش و یا ادعاهای عدم همکاری کامل با تحقیقات خودداری کردند.

نتایج اولیه گزارش حسابرس نشان می دهد که در روزهای اولیه شیوع بیماری همه گیری بلاتکلیفی وجود داشت زیرا هر یک از شهرها نقش خود را تشخیص می دادند. این مبارزات خود را حول فرایند تصمیم گیری اضطراری نشان داد.

در این گزارش آمده است که واکنش اولیه شهر همچنین می تواند از داده های متمرکزتر در زمان واقعی در مورد در دسترس بودن منابع حیاتی مانند تخت بیمارستان و تجهیزات حفاظتی سود ببرد. در اواسط ماه مارس ، کمیسر مدیریت اضطراری نیویورک به مقامات شهرداری گفت که “اطلاعات” [is] لازم است که ما در حال حاضر دریافت نمی کنیم “از تعداد کل تخت های بیمارستانی باز. این اداره همچنین برای به دست آوردن شمارش کامل ماسک های N95 تلاش کرد و متوجه شد که کل عرضه N95 های شهر سالها قبل به پایان رسیده است.

در نوامبر گذشته ، اداره حسابرسی از دولت دو بلاسیو شکایت کرد که شهر را مجبور به تحویل اسناد مربوط به پاسخ COVID-19 کرده است. ماه بعد ، قاضی دادگاه عالی منهتن حکم کرد که استرینگر حق قانونی برای انجام تحقیقات و به دست آوردن سوابق و شهادت را دارد.

استرینگر در پایان دوره خود در اواخر امسال کناره گیری می کند و روز چهارشنبه گفت امیدوار است حسابرس بعدی تحقیقات را ادامه دهد.