یک آزمایش PH رایگان و آسان ، یک آزمایش کننده سلامت بالقوه

تخمین زده می شود که 80 درصد از مرگ و میرها در ایالات متحده به تاخیر می افتد و شما این قدرت را دارید
انجام دهید! علل اصلی مرگ و میر برای جمعیت آمریکا بیماری های قلبی ، دیابت و چاقی قابل پیشگیری است. این مشکلات بهداشتی و سایر شرایط جدی سلامتی از جمله ؛ آلرژی ، افسردگی ، هضم ضعیف ، سردرد ، سندرم روده تحریک پذیر ، خستگی ، اضطراب و موارد دیگر به طور مستقیم با رژیم غذایی و مصرف غذای ما ارتباط دارد. با اندازه گیری pH بزاق خود در خانه ، می توانید به سرعت و به راحتی استرس تغذیه ای بدن خود را اندازه گیری کرده و تعیین کنید که آیا به تغذیه اضافی نیاز است یا خیر. آمریکایی ها به تدریج خود را با فست فود و کمبودهای مداوم تغذیه ای می کشند ، اما امید وجود دارد. با بهبود رژیم غذایی و مصرف مکمل های غذایی ، می توانیم اثرات بیماری های دژنراتیو را معکوس کنیم. آزمایش pH بزاق به سادگی می تواند پاسخی برای بحران سلامت آمریکا باشد.
PH بزاق توسط رژیم غذایی شما و میزان ویتامین ها و مواد معدنی موجود در بدن شما کنترل می شود. سطح pH پایین بزاق نشان دهنده نیاز خوب به مکمل های ویتامین و مواد معدنی است. pH بزاق بالاتر از 7.0 یک شاخص خوب است که نشان می دهد ویتامین ها و مواد معدنی کافی دریافت می کنید. این آزمایش ساده یک روش کلی خوب برای اندازه گیری میزان ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز شما است. مزایای آزمایش pH بزاق این است که ساده ، ارزان است و بیمار را در کنترل مسیر بازگشت به سلامت قرار می دهد. pH بزاق توسط پزشکان به عنوان شاخص کلی سلامت بدن شما برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته است. تحقیقات اخیر پی اچ پایین بزاق را با رژیم غذایی نامناسب مرتبط کرده و به عنوان شاخص چندین بیماری اصلی مطرح شده است. pH بزاق معمولاً از 5-9 اندازه گیری می شود. هرچه نمره شما کمتر باشد ، اسیدی تر است و احتمال مشکلات سلامتی بیشتر است. pH ایده آل بزاق شما باید بین 7.0-7.4 باشد ، یا اولین چیزی که در صبح انجام می شود یا یک ساعت پس از خوردن یا نوشیدن. خبر خوب این است که شما می توانید سلامت خود را بدون داروهای گران قیمت یا ویزیت پزشک تحت نظارت و بهبود قرار دهید. شما می توانید pH بزاق خود را با بهبود غذاهایی که مصرف می کنید و مکمل هایی که مصرف می کنید ، بهبود بخشید.
برای افزایش pH بزاق ، باید بدانید از چه غذاهایی استفاده کنید و از چه غذاهایی اجتناب کنید. بدن غذا را به عنوان اسیدی ، خنثی یا اساسی تشخیص می دهد. غذاهای سرشار از پروتئین مانند گوشت ، ماهی ، لوبیا و مرغ بدن را اسیدی می کنند. میوه ها ، سبزیجات و غلات کامل اساسی تر هستند و به افزایش pH بزاق شما کمک می کنند. بدترین غذاها در رژیم غذایی آمریکایی ؛ قهوه ، نوشابه ، الکل ، شکر ، ساخارین ، آرد فرآوری شده و غذاهای سرخ شده اسیدی ترین غذاها هستند.
این آزمایش آسان و ایمن به وضوح نشان می دهد که چگونه شیوه زندگی آمریکایی ما را مستقیماً به بحران سلامت ملی کشانده است.
در اینجا آنچه پزشکان و محققان برجسته امروز در مورد آزمایش pH می گویند آورده شده است:

غذاهای خاص ارزش اسید و باز را متعادل می کنند ، روند پیری و بیماری را مهار می کنند

زمان جراحی زیبایی ؛ 07/01/2003؛ کاروی ، جیمبه گفته دکتر Vince Giampapa در کوانتوم طول عمر ، غذاهای تولید کننده اسید آنزیم های آنتی اکسیدان را مسدود کرده و توانایی ما را در هضم غذا به ریز مغذی ها کاهش می دهد. برای حفظ تعادل آنتی اکسیدانی خوب ، بیماران به PH کمی قلیایی نیاز دارند. به طور کلی ، غذاهای اسید ساز عبارتند از: شکر ، آرد ، غلات تجاری ، ماهی ، مرغ ، تخم مرغ ، گوشت. غذاهای تولید کننده قلیایی از میوه ها ، سبزیجات ، حبوبات و محصولات سویا استفاده می کردند.

اثربخشی یک تیم دندانپزشکی / تغذیه در ارزیابی سلامت پرخوری دندان.


مجله انجمن رژیم درمانی آمریکا ؛ 08/01/1990

؛ وامپولد ، ریچارد ال.

در این مقاله تحقیقی گزارش شد که بیماران مبتلا به بولیمی pH بزاق پایین تری دارند. pH کمتر یافت شده با کمبود مواد مغذی و بروز بیشتر فرسایش دندان و پوسیدگی دندان مرتبط بود.

پاکسازی مخاط مخاطی و pH بینی و دهان در بیماران مبتلا به دیابت وابسته به انسولین


دفتر خاطرات گوش ، حلق و بینی

؛ 08/01/1999؛ کورت ، عینور و همکاران

… ما دریافتیم که ترشح مخاط مخاطی و pH خوراکی در بیماران دیابتی با افراد سالم تفاوت معناداری دارد.

تجزیه و تحلیل همبستگی ادرار ، دکتر MT Morter ،pH بزاق نشان دهنده محیط داخل سلولی است و دقیق ترین شاخص سلامت عمومی و وضعیت ذخیره قلیایی است … PH بزاق باید در pH 6.8 یا بالاتر ثابت باشد.

در زیر لیستی از غذاهای رایج و نحوه تأثیر آنها بر تعادل اسید و باز بدن آمده است.

مقدار pH بزاق هرگز نباید کمتر از 6.1 باشد …

در حالی که لیست غذاهای قلیایی و اسیدی بر اساس محققان متفاوت است ، اصول اولیه یکسان است. غذاهای حاوی اسید غذاهایی با پروتئین بالا مانند گوشت ، ماهی و مرغ هستند. غذاهای قلیایی محصولات غلات کامل ، میوه ها و سبزیجات هستند. مانند همه رژیم های سالم ، فست فودها ، غذاهای سرخ شده ، غذاهای فرآوری شده ، قندها و … غذاهای اسیدی هستند و باید از آنها پرهیز کرد. لیست زیر به شما در انتخاب غذاهای مناسب برای شما کمک می کند. شما مجبور نیستید بدون غذاهای اسیدی کار کنید ، اما در مقایسه با غذاهای اساسی از آنها کمتر استفاده می کنید.

به یاد داشته باشید که میوه هایی مانند لیمو و پرتقال اسیدی هستند ، اما قلیایی هستند و برای شما مفید هستند.

این لیست به دکتر داده شد برگرفته از کتاب Mortar’s Correlative Urinalysis.

غذای آلکیلین اسید خاکستر

صدف اسفناج خام

صدف سبز چغندر

ملاس عدس خشک شده

سوسیس کرفس

ساردین انجیر خشک

جو دوسر هویج

گوشت گاو ذرت لوبیا خشک

برگ سوئیچ خرچنگ را ترک می کند

بادام زمینی شاهی

هویج کلم ترش

کراکر سودا سالاد

ماهی کاد لوبیا سبز لیما

ماکارونی با لوبیای خشک لیما

کره بادام زمینی ریواس

مرغ کلم

کلم بروکلی

بروکسل برنج قهوه ای جوانه می زند

گل سویا سبز دانه کامل

آرد سفید خیار

ماهی قزل آلا

گوشت گاو تربچه

بوقلمون شلغم

جو نخود فرنگی خشک شده

لیست های اضافی از غذاهای اساسی و اسیدی را می توان در وب سایت های متعدد یافت.

مکمل های غذایی علاوه بر تغییر رژیم غذایی برای بهبود pH بزاق ، مهم هستند. PH بزاق بر اساس غذاهایی که می خورید و در دسترس بودن ویتامین ها و مواد معدنی در سیستم شما است. PH بزاق اسیدی نشان دهنده نیاز خوب به مکمل های غذایی است. من یک مولتی ویتامین با مواد معدنی ، یک محصول سبز و آنزیم های گوارشی را برای pH بسیار پایین بزاق توصیه می کنم.

اگر می خواهید یک کیت آزمایش رایگان برای اندازه گیری pH بزاق خود داشته باشید ، لطفاً به دکتر ایمیل بزنید. Zodkoy @ [email protected]