16 فایده شگفت انگیز سرکه سیب


سرکه سیب 2

سرکه سیب برای اولین بار وقتی من در جایی خواندم که شهد باریک فرگی است توجهم را به خود جلب کرد.

حالا چه کسی نمی خواهد بیشتر در مورد آن بداند؟!

و مدتی بعد ، یکی از دوستان به من گفت که وقتی احساس کرد با گلو درد می آید ، یک قاشق چای خوری سرکه سیب رقیق شده در مقداری آب همیشه کار می کند.

آن مرجع دوم سرکه سیب که در مدت کوتاهی شنیده بودم.

شروع کردم به دیدنش. من آموختم که سرکه سیب هزاران سال است که برای درمان مشکلات مختلف سلامتی از جمله کاهش کلسترول ، کمک به کاهش وزن ، پاکسازی آکنه ، بهبود هضم ، کاهش نفخ و غیره استفاده می شود. حاوی ویتامین ها و مواد مغذی مانند ویتامین A ، B است با E و همچنین کلسیم ، منیزیم و آهن.

اینها تنها برخی از مزایا هستند.

من خودم سرکه سیب را شروع کردم و در اسرع وقت آن را مصرف می کردم (برای شروع روز صبح) اما بیشتر از همه ، من آن را بهترین درمان برای روزهایی که برای فصل احساس می کردم ، می دانستم. اشکال در حال آمدن بود و تب خفیفی در حال آمدن بود.

من یک قاشق چایخوری را در نصف لیوان آب سرد می خورم و حداقل سه بار در روز آن را می نوشم.

بیست دقیقه بعد از هر نوشیدنی ، من با انرژی بیشتری احساس بهتری خواهم داشت ، که بسیار مفید بود ، به خصوص در روزهای شلوغ که نمی توانید از کار یا محل کار خود برای استراحت استفاده کنید.

این توصیه شماره 1 من برای هر دوستی است که می گوید احساس می کند زیر آب و هوا است!

در طول سالها ، من چیزهای بیشتری در مورد سرکه سیب آموختم ، یکی از آنها این بود که یک نرم کننده طبیعی طبیعی مو بود. در روزهایی که من خودم شامپو و نرم کننده می ساختم ، سرکه سیب واقعا عالی بود و کار کرد. (توجه: این روزها من از برخی از شامپوها و نرم کننده های عالی که حاوی سولفات و پارابن نیستند استفاده می کنم ، بنابراین به جای آنها از آنها استفاده می کنم ، اما ساخت شامپوها و نرم کننده های شخصی من مشکلی نخواهد داشت!).

در اینجا یک ویدئوی عالی در تمام لیست بسیار زیبا در مورد سرکه سیب و فواید آن وجود دارد. من در مورد بسیاری از اینها می دانستم اما شماره 11 را نمی دانم و این چیزی است که من می خواهم در اسرع وقت امتحان کنم!

ویدیو را تا انتها تماشا کنید و به آنها بگویید که چگونه سرکه سیب در کاهش وزن کمک می کند و توضیح می دهد که چرا فرگی اینقدر آن را دوست دارد.

امیدوارم از ویدیوی زیر لذت ببرید. مانند روغن نارگیل ، مزایای آن شگفت انگیز است و فقط با این دو ماده می توانید بودجه محصول زیبایی و سلامتی خود را به نصف کاهش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=mpu6hTc2g0Y

چیز جدیدی یاد گرفتید؟ سرکه سیب مورد علاقه شما چیست؟ همچنین روغن نارگیل و سموم را به 15 دلیل بررسی کنید تا آنها را از زندگی خود حذف کنید.
نظرات

نظرات