Berry Blast Nice Cream – Love Sweat Fitness


دستور تهیه کرم خوب

آیا سعی کرده اید کرم خوب درست کنید؟ من این دستور کرم زیبا را تهیه کردم تا یک دسر دو برابر زیبا به شما بدهم! این نه تنها به شما در سوزاندن چربی در هنگام ترشح کمک می کند ، بلکه مزایای دیگری نیز برای تقویت سیستم ایمنی بدن و بازسازی ماهیچه ها دارد!

هنگام خواب چربی بسوزانید

اگر بدنبال راهی برای سوزاندن چربی بیشتر هستید ، زمان آن رسیده است که میزان مصرف پروتئین خود را افزایش دهید. مطالعات نشان می دهد که حداقل وجود دارد 20 گرم پروتئین درست قبل از خواب به شما کمک می کند تا ماهیچه های لاغر بسازید و به بازسازی ماهیچه ها و سلول ها کمک می کند. توده عضلانی بدون چربی به معنای مصرف کالری بیشتر حتی در حالت استراحت است. این بدان معناست که می توانید بدون تلاش بیشتر چربی بسوزانید! SPF خود را به تمرینات برنامه اضافه کنید و WOW!

بستنی سالم ، کرم توت ، بستنی توت ، دسرهای سالم

این دستور کرم زیبا حاوی Wing Woman است – ایمنی بدن انار توت ما! سرشار از طعم ، صفر گرم شکر ، و همه چیزهایی است که برای تقویت سیستم ایمنی بدن نیاز دارید. با دوز روزانه ویتامین C ، D ، Elderberry ، Echinacea ، پودر ریشه زردچوبه و چندین سازگار باور نکردنی دیگر ، می توانید از خوردن این دستور کرم دوست داشتنی شگفت انگیز شوید!

طرز تهیه کرم بری بلاست نیس

منعناصر:

  • 3 عدد موز رسیده
  • 2 فنجان توت مخلوط
  • 1 قوطی شیر نارگیل یک شبه سرد شده است
  • 2 پیمانه SPF Wing Woman
  • 1 پیمانه پروتئین گیاهی SPF در وانیل
  • 2-4 قاشق غذاخوری شربت افرا

جهت ها:

  1. همه مواد را در یک همزن با سرعت بالا بریزید و هم بزنید تا یکدست شود
  2. بلافاصله برای یک کرم نرم سرو کنید یا حداقل 4 ساعت در یک فریزر قرار دهید تا بافت محکم تری داشته باشد.

نکته جانبی – اگر عاشق شکلات هستید ، می توانید پروتئین گیاهی وانیل را با شکلات جایگزین کنید تا در این دستور غذایی خوشمزه به نظر برسد. حتی یک پیمانه پودر کاکائو اضافه کنید تا غنی ترین شکلات توت شکلاتی هلندی شود!

من نمی توانم منتظر بمانم تا نظر شما را بشنوم! اگر می توانید این کار را انجام دهید ، آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و مرا برچسب گذاری کنیدlovesweatitness #LSFfoodie می دانم که دوست دارید آن را دوست داشته باشید! خو کتی