Corey Davis از Jets با Zach Wilson ارتباط برقرار می کند


گرین بی ، ویسکانسین-گیرنده وسیع ، کوری دیویس در اردوی تمرینی نشان داد که چرا جت ها در خارج از فصل گذشته با دست آزاد او را تعقیب کردند.

دیویس همچنان باز می شود و پاس های مهاجم تازه کار زک ویلسون را می گیرد. در تمرین با پاکرز در روز پنجشنبه ، او دو بار گرفت ، از جمله یکی برای یک ضربه زمین. او در بازی دیگری باز بود ، اما ویلسون او را از دست داد. دیویس گفت شیمی با مدافع جوان در حال کار است.

دیویس گفت: “احساس می کنم قطعاً به آنجا می رسد.” وی افزود: ما در یک و نیم یا دو هفته گذشته پیشرفت های خوبی داشته ایم. زاک در جیب بسیار راحت تر است و توپ را بسیار دقیق تحویل می دهد. من سهم خود را باز می کنم و فضای بیشتری به او می دهم تا کار را برای او آسان کند. ما قطعاً آنجا خواهیم بود. “

کوری دیویس ، که در طول پیروزی پیش فصل جتز بر غولها پاس می گیرد ، شروع به ایجاد پیوند قوی با زک ویلسون کرده است.
کوری دیویس ، که در جریان پیروزی پیش فصل جتز بر غولها پاس می گیرد ، شروع به ایجاد پیوند قوی با زک ویلسون کرده است.
AP

جت ها در ماه مارس با دیویس قرارداد 37.5 میلیون دلاری سه ساله برای تقویت حمله خود به امضا رساندند. دیویس در حین تمرینات مشترک با ژایر الکساندر دفاع کناری پاکر هماهنگ شد. الکساندر ، یک بازیگر حرفه ای در سال گذشته ، پنجشنبه را رهگیری کرد و برای دیویس چالش برانگیز بود.

دیویس گفت: “عالی است. من بازی با یکی از بهترین های لیگ را دوست دارم. او قطعا یکی از بهترین ها است.” “من از این کار فرار نمی کنم. من آن را دوست دارم. من این چالش را بر عهده می گیرم.”


سرمربی جتز ، روبرت صالح ، وقتی در مورد دیدن آرون راجرز ، مدافع چپکرز صحبت می کرد ، شبیه یک طرفدار به نظر می رسید.

صالح می گوید: “هنگام تماشای تمرین این مرد ، همیشه او را در یک بازی می بینید و بعد از تمرین با او صحبت می کنید ، اما تماشای او در یک محیط تمرینی یکی از جالب ترین تجربه ها برای من بود.” “شما از تالار فامرها می شنوید و عادات تمرینی آنها را می شنوید و من فقط فکر می کردم که چگونه با هم تیمی های خود ارتباط برقرار می کند ، چگونه با مربیان خود صحبت می کند ، احترام و احترامی که هم تیمی هایش نه تنها به او بلکه به او قائل می شوند. توسط او به هم تیمی هایش متقابل می شود ، فقط یک کلاس. و همه آنچه مردم درباره او فکر می کنند درست است ، او یکی است. “


این یک تجربه جالب برای صالح بود ، زیرا از زمانی که این دو در میشیگان مرکزی در سال 2004 دستیار کمی بودند ، با صمیمی مت لفلور ، دوست صمیمی بود. آنها در کنار والدین لا فلور با هم زندگی می کردند و در خانه خود شنا می کردند و غذای خود را می خوردند.

صالح گفت: “من همیشه با او درگیر هستم.” “من می دانم که من بزرگتر هستم و از نظر فنی مدتی در لیگ بودم ، اما او 26-6 ساله است ، نه من. بنابراین همیشه می توانید چیزهای زیادی از او یاد بگیرید. این بسیار دقیق است ، اما همانطور که گفتم من آن را بسیار غیرواقعی می دانم ، مخصوصاً وقتی مادر و پدرش به میدان آمدند و بچه هایش ، فقط به یاد می آورم که آنها به یخچال خود حمله می کنند و همه چیز ، مثل دیروز است. بنابراین باحال است. “