آشنایی با 5 وضعیت نامناسب برای گرفتن رژیم لاغری – دکتر رویا خادمیان


آشنایی با 5 وضعیت نامناسب برای گرفتن رژیم لاغری

تعداد زیادی از افراد برای کاهش وزن از رژیم غذایی کمک میگیرند ، اما از رژیم مورد استفاده قرار میگیرند خطرناک هستند ؛ بی بی حوصلگی ، کاهش شدید فشار و افزایش اهمیت نمونه عمل به رژیم لاغری خطرناک است.

قصد دارید وزن خود را کاهش دهید ، که برای.

باردار یا در حال حاضر برای بارداری هستید

طبق مطالعات تغذیه ای ، بهترین زمان برای کاهش این بسیار خطرناک باردار یا در محروم. محرومیت مادر از فسفر ، اسیدفولیک ، ویتامین B12 و اسیدهای چرب امگا 3 بسیار خطرناک باشد ؛ در دوران بارداری به نظر و متخصص زنان و زایمان رژیم.

در خواب مشکل ندارید

از افراد برای افزایش و ایجاد کافئین است ، باعث می شود. محرک شیمیایی که میزان هشت ساعت در سیستم بدن شما است. اگر در خواب مشکل دارید باید از کافئین نزدیک به زمان خواب خودداری استفاده کنید.

همیشه خسته هستی

رژیم غذایی بسیار کم کالری ممکن است شود ، بالغ به چربی مفید ، پروتئین ، انواع مواد مغذی معدنی است و به مدت طولانی درواقع خود را در خلق و ضعف مداوم قرار میدهید.

معده‌درد وجود دارد

سنگین خوردن فشار فشار به معده و حتی را مستعد زخم یا سایر مشکلات. به عنوان مثال شدت شدید وعده های احتمالی را می توان به مده ، ریفلاکس معده و موارد مشابه شبیه کرد. برای افزایش سوخت و بدن خود ادویه و انواع فلفل زیاده روی است معده را در معرض قرار داد.

شما مستعد بیماری هستید

اگر مرتب بیمار احساسشوید ، آن را بدون هیچ دلیل بدنتان بسیار ضعیف شده است که ساخته شده اید اا بدن ختود دا بدن ختود. رژیم های غذایی پیاپی قابل توجه سلامتی شما را به خطر می اندازد.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان