امروز کجا بازی The Buccaneers vs Rams را تماشا کنید


لس آنجلس رامز از ورزشگاه SoFi در اینگلوود ، هفته سوم فصل NFL میزبان Tampa Bay Buccaneers است!

آیا خیلی زود است که بازی امروز بین Buccaneers (2-0) و Rams (2-0) را پیش نمایشی بالقوه از مسابقات قهرمانی NFC بدانیم؟ بله قربان. آیا به هر حال این کار را انجام می دهیم؟ بله واقعاً! پس از شروع فصل با 31-29 فوتبال عصر پنجشنبه دالاس کابوی برنده شد ، تام بردی و شرکت 48 امتیاز مقابل آتلانتا فالکونز در هفته 2 کسب کردند. در آن سوی زمین ، تیم رامز فصل را با پیروزی 34-14 مقابل شیکاگو برز آغاز کرد و قبل از ایندیاناپولیس با پیروزی 27-24 به میدان رفت. کدام تیم هفته سوم را با رکورد بدون شکست ترک می کند؟ خواهیم دید.

نحوه تماشای بازی Buccaneers vs. Rams به صورت زنده در FOX.

بازی BUCCANEERS امروز در چه ساعت است؟

بازی Buccaneers / Rams امروز (26 سپتامبر) قرار است ساعت 16:25 بعد از ظهر به وقت ET در FOX آغاز شود.

نحوه تماشای BUCCANEERS VS RAMS LIVE GAME:

اگر یک ورود کابلی معتبر دارید ، می توانید بازی امروز را به صورت زنده در FOX ، وب سایت FOX ، FOX Sports یا برنامه FOX Sports تماشا کنید. با این حال ، کدام بازی NFL در FOX به شما ارائه می شود بستگی به مکان شما دارد. برای مشاهده نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS ، از 506sports.com دیدن کنید.

BUCCANEERS VS RAMS LIVE STREAM OPTIONS:

همچنین می توانید بازی Buccaneers امروز را با اشتراک فعال در سرویس پخش جریانی فوق العاده ارائه شده توسط FOX ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، به صورت زنده پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشی رایگان را برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهند.

BUCCANEERS VS RAMS گزینه های LIVE STREAM رایگان:

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL می تواند Yahoo Sports باشد. بازی های زنده در محل و زمان اصلی را می توان به صورت رایگان از طریق برنامه Yahoo Sports و برنامه NFL پخش کرد.

استافورد گرم می شود
عکس: گتی ایماژ

BUCCANEERS VS RAMS HULU LIVE STREAM OPTIONS:

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی Rams / Buccaneers را مستقیماً از طریق پخش مستقیم Hulu’s FOX تماشا کنند. سرویس استریم علاوه بر ارائه یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ، می تواند ماهیانه 10 دلار در سه ماه اول به مدت محدود برای شما ذخیره کند.