اولین نمایش کابوس گرگ در نتفلیکس؟هنوز نمی توانیم به گرالت ، ینفر و سیری برگردیم ، اما Netflix بهترین چیز بعدی را به ما ارائه می دهد. این هفته اولین نمایش است The Witcher: Wolf’s Nightmare، پیش درآمد انیمیشن Netflix درباره مربی گرالت. و هنگامی که صحنه های اکشن متحرک. la Castlevania مربا شما هستند ، پس شما بسیار خوشحال خواهید شد.

جادوگران فقط شکارچیان هیولا به دنیا نیامده اند. آنها پسرهایی بودند که توسط ساحران دیگر از خانه هایشان بیرون کشیده شده و به عنوان قاتلان شرور پرورش داده شدند و برای تکمیل فرایند ، بیشمار معجون خطرناک به آنها داده شد. این فقط برای گفتن این است که ما در شرف دیدار با مردی هستیم که گرالت را ساخته است. من متعجبم که معامله چیست The Witcher: Wolf’s Nightmare؟ در اینجا همه آنچه شما باید بدانید آمده است.

چه وقتی است The Witcher: Wolf’s Nightmare تاریخ اولین نمایش؟

شاید مجبور باشید تا ماه دسامبر صبر کنید جادوگر فصل 2 ، اما تنها کاری که باید انجام دهید این است که تا دوشنبه منتظر داستان جدید ویچر باشید. کابوس گرگ اولین نمایش در نتفلیکس دوشنبه ، 23 آگوست. برخلاف سری نتفلیکس ، این قسمت جدید یک فیلم انیمیشن 81 دقیقه ای خواهد بود.

چه زمانی خواهد شد The Witcher: Wolf’s Nightmare برتر؟

شما می دانید چگونه این کار را انجام دهید. اولین نمایش های اصلی Netflix ساعت 3/2 صبح در سرویس پخش پخش می شود کابوس گرگ بلافاصله در 23 آگوست ظاهر شوید ، نگران نباشید. مرورگر خود را بازخوانی کنید یا برنامه Netflix خود را دوباره بارگیری کنید تا ظاهر شود.

چیست The Witcher: Wolf’s Nightmare در بالا؟

برای آموختن چیزهای زیادی در مورد استاد گرالت وسمیر (تئو جیمز) آماده شوید. مدتها قبل از وقایع سریال قرار دهید کابوس گرگ وسمیر را در زمان جادوگری جوان دنبال می کند. اما وقتی یک دشمن جدید مرموز تهدید می کند که نظم این قاره را از بین می برد ، سهولت جوانی وسمیر با جهان در آزمایش قرار می گیرد.

این اسپین آف مخصوص طرفداران رمان و بازی های ویدئویی هیجان انگیز است. ما سالهاست می دانیم که قلعه جادوگر Kaer Morhen در نبردی توسط مردان مورد حمله قرار گرفت که چندین نفر از این شکارچیان هیولا را کشت. اما اینکه چرا این نبرد وجود داشته یا دقیقاً چه اتفاقی افتاده است ، هرگز کشف نشده است. این چیزی است که کابوس گرگ همه اینها را انجام می دهد در حالی که وسمیر شگفت انگیز به نظر می رسد.

کی اونجاست؟ The Witcher: Wolf’s Nightmare پرت کردن؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تئو جیمز (انحراف ، پسر طلایی ، دنیای زیرین: بیداری ، دنیای زیرین: جنگ های خون) نقش وسمیر جوان را بیان می کند. نقش این شخصیت را کیم بودنیا بازی می کند جادوگر فصل 2. لارا پولور (اسپوکس ، شرلوک) صداها تترا ، جادوگری قدرتمند با دستور کار خودش. مری مک دانل (با گرگ ها ، دانی دارکو ، بتل استار گالاکتیکا می رقصد) صداها بانوی زربست ، زن نجیب زاده ثروتمند و بیوه. سرانجام ، زمزمه نتفلیکس گراهام مک تاویش (Castlevania ، Outlander) نقش دگلان ، جادوگری که مربی وسمیر است را بازی می کند.

آیا نظراتی برای The Witcher: Wolf’s Nightmare؟

هستند ، از جمله نقد خود Decider ، که این فیلم را “مشاهده اساسی” نامید. در زمان اکران ، این فیلم دارای 100 درصد امتیاز از Rotten Tomatoes با هفت نقد بود.

توجه The Witcher: Wolf’s Nightmare در نتفلیکس