جنیفر تیلی با ساخت اولین فیلم چاکی مبارزه کرد


جنیفر تیلی هرگز نمی خواست دوست دختر یک عروسک دیوانه باشد.

آژیر هالیوود گفت که او در سال 1994 با نامزدی اسکار در اوج کار خود قرار گرفت وقتی که مامورش با پیشنهاد بازی در نقش بعدی او تماس گرفت.

این دقیقاً همان تصویر معتبری نبود که او به آن امیدوار بود – این جدیدترین قسمت از مجموعه بدنام بازی کودک عروس چاکی بود.

تیلی می گوید او در ابتدا از ایده عروس شدن چاکی بیزار بود و با آن “دندان و میخ” مبارزه کرد. اما او نمی دانست که این می تواند نقش اصلی در حرفه او باشد.

“من گفتم:” یک فیلم چاکی؟! من فیلم Chucky نمی کنم! ”او به صفحه شش گفت.

“چون من به تازگی از Bullets Over Broadway ، نامزد دریافت جایزه اسکار ، خارج شدم و فکر کردم که شبیه Dame Judi Dench یا چیزی دیگر خواهم بود.”

جنیفر تیلی داخل "گلوله بر فراز برادوی"
تیلی برای بازی در نقش Olive Neal در Bullets Over Broadway نامزد اسکار شد.
عکس سهام Alamy

تیلی ، 63 ساله ، که به طرز جذابی نشان می دهد که قبلاً “در فیلم های بزرگ” بازی می کرد ، می گوید که برخی چیزها نظر او را تغییر داده است. نکته آخر اما پرداخت.

او قبل از افزودن فیلمنامه “بسیار خنده دار ، شوخ طبع و تکان دهنده نیز اعتراف کرد:” البته آنها پول زیادی به من پیشنهاد دادند. ”

چیزی که به آن کمک کرد این بود که بفهمیم این فیلم که در سال 1998 اکران شد توسط کارگردان مشهور هنگ کنگی رونی یو کارگردانی شده است.

او این نقش را بر عهده گرفت و بقیه سابقه فیلم ترسناک است. ستاره “دروغگوی دروغگو” در چهار فیلم چاکی بازی کرده است و اکنون یک مجموعه تلویزیونی به نام “چاکی” دارد که عروسک چاکی قدیمی را دنبال می کند که بدون شگفتی ، ویرانی هایی را در “شهر شیطانی آمریکا” ایجاد می کند.

او گفت: “تنها چیزی که می تواند چاکی را بکشد گیشه بد است ، و این قبلاً رخ نداده بود.” ” می دانم که نمی توانم برای همیشه تیفانی بازی کنم. من این احساس را دارم که در مقطعی باید باتوم را به نسل جدیدتر و جوان تر منتقل کنم. “

خارج از صفحه نمایش ، تیلی یک بازیکن پوکر موفق و اولین فرد مشهوری است که برنده مسابقات جهانی سری پوکر شده است.

جنیفر تیلی در یک بازی پوکر خیریه مشهور.
تیلی در میز پوکر یک آس است.
گتی ایماژ

او گفت: “من فکر می کنم که من بهتر از بسیاری از بازیکنان پوکر مرد بازی می کنم ، و کاری که یک زن انجام می دهد این است که آنها وقتی غریزه ای پیش می آید از این غریزه اولیه برخوردارند.” “من به عنوان یک بازیگر ، در خواندن افراد و اطلاع از زمان بلوف کردن افراد بسیار خوب هستم … اما نکته اصلی در پوکر این است که نترسید.

“و من واقعاً پوکر با ریسک بالا بازی می کنم. اما اگر از پول می ترسید ، باید پول را به عنوان راهنمایی یا ابزار در نظر بگیرید. شما نمی توانید فکر کنید ، خدای من ، اگر من اینجا تماس بگیرم آیا اشتباه می کنم؟ من بیرون می روم می فهمی هزاران دلار ، درست است؟ باید با معده بروی. “

“چاکی” در 21 اکتبر در SYFY نمایش داده می شود.