حقایق ناشناخته کمی در مورد 2 قرص برای رویای شفاف نشان داد

نمی توان انکار کرد که قرص های رویای شفاف تجربه ای را که آرزو دارید به شما می دهد – یک رویای شفاف. با این حال ، پزشکان با تجربه چنین قرص هایی را توصیه نمی کنند. آنها تکنیک های ایمن تر و دائمی مدیتیشن ، آرامش ، تقویت حافظه رویایی و دیگران را توصیه می کنند.

قرص هایی مانند گالانتامین و کولین در واقع می توانند به شما رویاهای واقعی یا رویاهای شفاف بدهند. در عین حال ، شما نمی توانید فقط رویاپردازان شفاف را انتخاب کرده و انتظار دریافت LD را داشته باشید. این قرص ها را می توان با قرص های کاهش وزن مقایسه کرد. قرص های کاهش وزن به تنهایی کار نمی کنند. آنها فقط در ترکیب با رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی کار می کنند. به طور مشابه ، قرص های رویای شفاف همراه با مدیتیشن ، آرامش و یادآوری بهتر رویاها ، تجربه سریع تری از LD را برای شما به ارمغان می آورد.

کولین

کولین یک اسید آمینه است که معمولاً در سیب زمینی و موز یافت می شود. هنگام بلع ، مغز کولین را به استیل کولین تبدیل می کند. و این منجر به بهبود حافظه رویایی و رویای شفاف می شود.

با این حال ، کولین دارای برخی عوارض جانبی مانند افزایش دمای بدن ، تعریق زیاد ، از دست دادن اشتها و حالت تهوع است.

قرص کولین را قبل از خواب یا نیمه شب مصرف کنید. در اینجا یک کلمه احتیاط است – هرگز آن را به طور مداوم مصرف نکنید. شما می توانید آن را چند روز برای برآوردن آرزوی خود برای یک رویای شفاف بگذارید ، اما نه بیشتر.

گالانتامین

گالانتامین به طور گسترده ای برای درمان بیماری آلزایمر استفاده می شود ، یک بیماری دژنراتیو که هم حافظه بلند مدت و هم کوتاه مدت را از بین می برد.

یونانیان باستان اولین بار این داروی شگفت انگیز را بیش از 30 قرن پیش کشف کردند. چینی ها نیز از آن برای بهبود حافظه استفاده کردند. گالانتامین نه تنها در طول روز حافظه را بهبود می بخشد ، بلکه خواب شب را نیز بهبود می بخشد.

تعدادی از مارک ها در حال حاضر قرص های رویایی شفافی ارائه می دهند که حاوی گالانتامین است که از گل نرگس و زنبق عنکبوت قرمز استخراج شده است.

اگرچه گالانتامین یک داروی طبیعی است که برای بهبود حافظه رویاها استفاده می شود ، اما برخی از عوارض جانبی ناراحت کننده مانند تهوع ، اسهال ، استفراغ ، کاهش اشتها ، کاهش وزن ، فلج خواب و بیداری خرد وجود دارد.

برخی از قرص های رویای شفاف حاوی ترکیبی از کولین و گالانتامین است. اما هرگز این قرص ها را به طور مداوم مصرف نکنید. آنها را فقط در مواقعی که به آنها نیاز دارید ببرید.

قرص LD کار می کند. اما به دلیل عوارض جانبی آنها ، واقعا توصیه نمی شود. اگر عجله دارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان یک رویای شفاف داشته باشید ، این قرص ها را مصرف کنید. اما تا زمانی که با مشاور پزشکی خود صحبت نکرده اید آنها را مصرف نکنید. حتی اگر آنها را مصرف می کنید ، آنها را برای مدت طولانی مصرف نکنید. بهترین تکنیک ها برای رویاهای شفاف روش های قدیمی ، آزموده ، آزمایش شده ، ایمن و بدون دارو است.