دختر کوئومو از SUV پلیس ایالت برای بیرون کشیدن از ویلای فرماندار استفاده کرد: منابع


به گفته منابع ، دختر فرماندار کوئومو از یک شاسی بلند پلیس بی نام استفاده کرد تا خود و اموال خود را از عمارت اجرایی ایالت ببرد ، که سوء استفاده احتمالی از منابع دولتی است.

میکائلا کندی کوئومو ، 23 ساله ، چند روز پس از اعلام استعفای پدرش در هفته گذشته ، یک جعبه مقوایی بزرگ و کیسه هایی را از محل اقامت آلبانی بیرون آورد.

او کالاها را در یک SUV سیاه بسته کرد که منبعی آن را خودروی پلیس ایالت معرفی کرد و از آنجا رانده شد.

بلر هورنر ، مدیر اجرایی گروه تحقیقاتی منافع عمومی نیویورک ، ناظر ایالتی ، می گوید: “اگر نگرانی های قانونی برای خانواده او وجود داشته باشد ، آنها می توانند امنیت را ارائه دهند اما خدمات جابجایی را ارائه نمی دهند.”

هورنر گفت اگر کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالتی با آن مخالف باشد ، “این می تواند استفاده نادرست از منابع دولتی باشد.”

میکائلا کوئومو
ممکن است مایکل کوئومو هنگام خروج از عمارت اجرایی از منابع دولتی سوء استفاده کرده باشد.
دانیل ویلیام مک نایت برای NY Post

سخنگوی پلیس ایالت گفت که جزئیات حفاظت “امنیت فرماندار و خانواده نزدیک او را تامین می کند … از جمله حمل و نقل برای خانواده نزدیک”.

دفتر کوئومو فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

کوئومو در حال حاضر تحت بازجویی لتیتیا جیمز ، دادستان کل آمریکا قرار دارد که گفته می شود به مقامات ایالتی اجازه داده است تا بر روی کتاب او در مورد همه گیری ویروس کرونا کار کنند.

شهردار دو بلاسیو نیز به همین دلیل مورد انتقاد قرار گرفت که تیم امنیتی او به دخترش در انتقال از بروکلین به عمارت گریسی در سال 2018 کمک کرده است.

آنتونیا نوئلو ، کمیسر بهداشت سابق ایالت ، در سال 2009 به دلیل رانندگی از سوی کارکنان دولت برای انجام کارهای شخصی و وظایف شخصی ، درخواست اعتراض کرد.

و آلن هویسی ، کنترل کننده سابق ایالت ، در سال 2006 به عنوان بخشی از اعتراض خود به مقامات دولتی که اجازه می دادند همسر بیمار وی به رانندگی بپردازد ، استعفا کرد.