در شام حزب دموکرات در برانکس ، چهار امید فرماندار با هم درگیر شدند


شام سالانه حزب دموکراتیک برانکس عصر روز چهارشنبه اولین روز قبل از شروع غیر رسمی رقابت فرمانداری را تاجگذاری کرد.

این جمع آوری کمک های مالی ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ، بیل دی بلازیو ، شهردار و جمعهان ویلیامز ، دادستان عمومی – مقامات منتخبی را که صراحتا یا ادعا کرده اند علاقه ای به شغل برتر ایالت دارند – در همان اتاق فرمانداری کتی هوچول آورد. که قبلا گفته بود در حال اجراست

این رویداد ، که سال گذشته به دلیل همه گیری به تعویق افتاد ، نوعی از تجمع مجدد برای یک کلاس سیاسی بود که از طریق تجمعات مجازی و رویدادهای خارج از خانه انجام می شد. این رویداد در یک سالن پذیرایی در بخش Throggs Neck واقع در برانکس برگزار شد و صدها نفر در آن شرکت کردند که برای ورود باید مدرک واکسیناسیون را نشان دهند.

در حالی که نامزدهای احتمالی وقتی حرف خود را زدند سیاست را کنار گذاشتند و در عوض تصمیم گرفتند تا نقاط عطف برجسته برونکس را در سال های اخیر برجسته کنند ، ظاهر آنها راهی برای ایجاد زمینه برای مسابقه اصلی تلقی شد ، که احتمالاً در نیویورک تصمیم گیری می شود. شهر

جورج آرز ، استراتژیست کهنه کار دموکرات ، به Gothamist / WNYC گفت: “دیروز در حال حرکت بود.” “شما آنجا هستید تا با مقامات منتخب ملاقات کنید ، با فعالان حزب ملاقات کنید تا بگویند ،” به من نگاه کن. من میدوم.’ و آنها به حمایت سلسله مراتب حزب امیدوارند. “

گزارش دیوید کروز را در مورد شام حزب دموکراتیک برانکس در WNYC بشنوید.

شام تنها رویدادی در روز چهارشنبه نبود که در مسابقه هیاهو ایجاد کرد. پیش از این ، جیمز میهمان انجمن نیویورک بهتر بود (ABNY) ، جایی که از جاه طلبی های فرمانداری خود خجالتی بود. در طول یک کنفرانس مطبوعاتی ، د بلاسیو بارها از س questionsالات در مورد نامزدی فرمانداری دور زد و مانند جیمز گفت که بر شغل فعلی خود متمرکز است. چند ساعت بعد ، ویلیامز در کنفرانس مطبوعاتی با نماینده ران کیم ، که از قانون ایالتی با هدف فرمانداری سابق اندرو کومو برای بازگرداندن بیماران بهبود یافته از کووید به خانه های سالمندان حمایت می کرد. در آنجا ، او گفت که کمیته اکتشافی او و جلسات گوش دادن سراسری تصمیم می گیرد که آیا یک اجرا را ادامه دهد یا خیر.

ادامه خواندن: “این یک سخنرانی کسل کننده بود”: لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش Cuomo ، آب را در صبحانه قدرت آزمایش می کند

دکتر خاطرنشان کرد که این مرحله ای است که نامزدهای احتمالی سعی می کنند حمایت کافی را ایجاد کنند که به مشارکت کمپین تبدیل می شود. به عنوان مثال ، به نقل از نیویورک تایمز ، هوچول گفت قصد دارد 25 میلیون دلار برای کار خود جمع آوری کند. ویلیامز در کنفرانس مطبوعاتی با کیم صحبت کرد و گفت که نگران این نیست که چقدر پول برای شروع بازی باید جمع آوری کند. ویلیامز در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC گفت که انتخاب وی به عنوان معاون فرماندار در سال 2018 نشان داد که او “می تواند پانزده سنت را به یک دلار تبدیل کند”. هنوز مشخص نیست که آیا جیمز یا دو بلاسیو برای یک دوره فرمانداری کمک مالی جمع آوری کرده اند.

هوچول شاید بزرگترین مزیت سیاسی را در رقابت تا به امروز داشته باشد و از دوران تصدی خود برای پیشبرد مبارزات انتخاباتی خود استفاده می کند. او در دوره یک ماهه خود سعی کرده است روابط نزدیک تری با شهر نیویورک برقرار کند و متعهد شد که در مقایسه با کوئومو ، لحن محاوره ای تری با دو بلاسیو اتخاذ کند و در عین حال برایان بنیامین ، سناتور ایالتی که نماینده هارلم بود ، به عنوان نماینده انتخاب شود. فرماندار ستوان آنها بنیامین نیز در این شام شرکت کرده بود.

برخلاف رقبای احتمالی اش ، سخنرانی هوچول در شام از نظر سیاسی واضح ترین بود و به مهمانان قول داد که به عنوان فرماندار “برای هر یک از شما مانند جهنم مبارزه خواهد کرد”.

هوچول گفت: “من برای شما اینجا هستم. بیایید این کار را تا انتها ادامه دهیم. بیایید در انتخابات پیروز شویم. بیایید کارهای بزرگی را برای مردم در سراسر ایالت ، به ویژه برای برونکس انجام دهیم.” “زیرا اگر برانکس برود ، این کار جدید یورک. “

نامزدهای احتمالی اظهارات هوخول را برای برانکس ، منطقه ای که اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین را به پیروزی در انتخابات شهردار دموکرات ها رساند ، تکرار کردند.

آدامز در این مراسم گفت: “برانکس: متشکرم ؛ دوستت دارم. من هرگز BX را فراموش نخواهم کرد.”

در حالی که میزان مشارکت رای دهندگان در برانکس به طور مداوم پایین است ، این منطقه همچنان کاندیدایی را جذب می کند زیرا بیشتر از هر نقطه دیگر شهر اسپانیایی نشینان در آن زندگی می کنند. با توجه به اینکه جیمز و ویلیامز آن خط را در اختیار دارند و هنوز هیچ اسپانیایی تبار در مسابقه شرکت نکرده است ، رای گیری اسپانیایی تبارها به یک پیروزی بیشتر تبدیل می شود.

هوچول و دیگران در صبحانه سالانه حزب دموکرات بروکلین در روز پنجشنبه یکسان بودند و با کلاس سیاسی منطقه در جونیورز قرار گذاشتند.

“زمان دست دادن است. زمان دیدن و دیده شدن فرا رسیده است. به همین دلیل شما به شام ​​شهرستان می روید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه افراد در اتاق می دانند که شما حضور یافته اید و در مورد برنامه های خود صحبت می کنید. “

دور مسابقات احتمالاً تا سال آینده زمانی ادامه خواهد یافت که شرکت کنندگان تصمیم بگیرند که آیا جمع آوری امضا را برای شروع اجرا آغاز کنند یا خیر.