در شرایطی که مصونیت گله در برابر COVID-19 هنوز فاصله زیادی دارد ، یافتن درمان باید در اولویت قرار گیرد


هیجان اولیه ای که در ایالات متحده هنگامی که یکی از اولین برنامه های واکسیناسیون گسترده علیه COVID-19 بود ، در ایالات متحده گسترش یافت ، در هفته های اخیر از بین رفته است زیرا نرخ واکسیناسیون روزانه در سطح فلات باقی مانده است. خیلی پایین او به 3.4 میلیون ضبط در روز رسید – آنچه مفسران می گویند سوال آیا آزمایش ایمنی گله در واقع امکان پذیر است. فقط با 44 درصد از مردم به طور کامل واکسینه شده اند، مصونیت گله در کشور – آنچه کارشناسان علمی معتقدند ایجاب می کند حداقل 75 of از مردم واکسینه می شوند – در حال حاضر هنوز رویایی است که محقق می شود.

این واقعیت که حتی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تا رسیدن به هدف واکسیناسیون برای جلوگیری از انتقال COVID-19 در جامعه فاصله دارد ، تنها بر اهمیت یافتن درمان های م effectiveثر تأکید می کند ، نه این که خود شما فقط برای محافظت از جهان به واکسن ها تکیه کنید. از ویروس ویروس کرونابه خوشبختانه ، درمان های آماده COVID در همان نزدیکی هستند.

راه طولانی به جهان پس از همه گیری

در حالی که چندین واکسن COVID در حال حاضر در بازار حفاظت عالی در برابر ویروس کرونا ارائه می شود ، همچنان بستری شدن برای افراد غیر واکسینه ، همانطور که توسط یک کلینیک در ایالات متحده نشان داده شده است. 99.7 درصد از بیماران واکسینه نشده بودند در سراسر جهان ، دو دلیل اصلی به توضیح عدم واکسیناسیون میلیاردها نفر کمک می کند: نابرابری واکسیناسیون و تردید در واکسنخروج دولت ها از همه گیری را دشوار می کند.

نابرابری واکسن عمدتاً با این واقعیت که مناطق ثروتمند مانند منطقه است ، کاتالیز می شود اتحادیه اروپا، او دارد سفارش داده شده دوزهای کافی برای واکسیناسیون کل جمعیت دو بار و هنوز نیم میلیون باقی مانده است ، رزرو تا سال 2023 این احتکار ، با تنگناهای تأمین ، به این معناست که بسیاری از مناطق جهان پیشرفت چندانی نداشته اند. در آفریقا، تنها 1 درصد از عرضه جهانی تحت کنترل قرار گرفتند و بسیاری از کارگران خط مقدم نیز در معرض ویروس قرار گرفتند. علاوه بر 600 میلیون قوطی وعده داده شده به آفریقا از طریق تسهیلات WHO COVAX تنها برای واکسیناسیون 20 of از جمعیت کافی است. منطقه آسیا و اقیانوسیه چندان بهتر عمل نمی کند زیرا نرخ پایین واکسیناسیون بحران سلامت عمومی ناشی از نوع دلتا را تشدید می کند.

علاوه بر این ، همیشه درصدی از افرادی که به واکسن دسترسی دارند وجود دارد که نمی توانند واکسن را دریافت کنند یا نخواهند کرد. گروه های خاصی مانند زنان باردار ، کودکان و افراد دارای مشکلات مختلف زمینه ای مانند بیماری های خود ایمنی شامل می شوند قادر به دریافت نیست ضربه زدن در همین حال ، تردید واکسیناسیون در زیر فرو می رود آمریکایی و انگلیسی، ولی به طور فزاینده ای در آسیا – عمدتا به دلیل گسترش نظریه های توطئه و اخبار جعلیبه

حتی در برترین واکسن ها ، انگلستان و ایالات متحده ، بستری شدن بیمارستان های کرونا همچنان به قانونگذاران هشدار می دهد. اگرچه بریتانیا بیش از یک سوم جمعیت خود را کاملاً واکسینه کرده است ، اما دولت در حال بررسی این امر است افزایش می یابد بستری شدن بیماران مبتلا به جهش دلتا COVID-19. در ایالات متحده ، اخیراً مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایجاد شده است هل داده نوجوانان پس از سه نوجوان بستری در بیمارستان نیاز به بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه واکسینه شدند. با توجه به اینکه شهروندان واکسینه نشده همچنان فراوان خواهند بود و انواع عفونی بیشتری ظاهر می شوند فشار دادن از آنجا که درصد شهروندان واکسینه شده برای دستیابی به ایمنی گله دور از دسترس است ، یافتن درمانهای م everyثر هر روز ضروری تر می شود.

درمان ها برای بیماران آینده COVID امیدوار کننده است

اگرچه رسانه ها عمدتا بر معرفی واکسن ها متمرکز شده اند ، اما شرکت های دارویی در یافتن درمان هایی برای موارد فعال کروناویروس تلاش می کنند تا رنج این بیماران را کاهش داده و شانس زنده ماندن آنها را افزایش دهند. به عنوان مثال ، Rigel Pharmaceuticals مستقر در سان فرانسیسکو مطالعات بسیار دلگرم کننده ای را برای استفاده مجدد از داروی خوراکی خود انجام داده است به عادی– نام تجاری fostamatinib disodium hexahydrate ، مهار کننده تیروزین کیناز طحال (SYK).

Tavalisse یک داروی جدید نیست – این دارو قبلاً برای استفاده در بیماران توسط مقامات عمده بهداشتی ، از جمله FDA و EMA تأیید شده است. عذاب کشیدن ترومبوسیتوپنی مزمن ایمنی ، یک بیماری خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی به پلاکت ها حمله می کند. به نظر می رسد این دارو می تواند موارد امیدوار کننده دیگری نیز داشته باشد – به نظر می رسد تعدیل کردن برای تسکین بیمارانی که از کم خونی همولیتیک خود ایمنی گرم (WAHA) رنج می برند که در حال حاضر هیچ درمانی در بازار از FDA وجود ندارد.

مطالعات فاز 3 هستند در راه، پشتیبانی می کند 16.5 میلیون دلار از وزارت دفاعتا ببینیم آیا مکانیسم دوگانه منحصر به فرد Tavalisse می تواند از ترومبوز ، ذات الریه و آسیب ریه ها در بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان جلوگیری کند. نتایج فاز 2 بود دلگرم کنندهنشان می دهد که fostamatinib برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان بی خطر بوده و منجر به بهبود نتایج بالینی می شود.

اگرچه Tavalisse ، اگر برای استفاده در برابر کروناویروس جدید تأیید شود ، نشان دهنده بسیاری از دانشمندان است به دنبال بیشتر – یک درمان خوراکی موفق برای اثرات مضر COVID – اولین دارویی نیست که نوید بیماری را می دهد. تلاش اولیه صنعت برای آزمایش داروهای موجود علیه COVID-19 منجر به آزمایش بهبودی در انگلستان شد کشف کردن در ژوئن 2020 یک استروئید ارزان و به طور گسترده در دسترس است دگزامتازون مرگ و میر در یک سوم بیماران مبتلا به بیماریهای تنفسی شدید کاهش می یابد. درمان در حال حاضر است برابر برای دوره در همه بیمارستانهای انگلستان و طبق یکی از آنها تخمین زدن دولت بریتانیا حدود 22000 نفر را در بریتانیا و بیش از یک میلیون نفر را در سراسر جهان نجات داده است.

از آنجا که به طور فزاینده ای روشن می شود که ایمنی گله هرگز قابل دستیابی نیست ، اقدامات متقابل پزشکی گسترده ای برای درمان بیماری های حاد تنفسی ناشی از COVID-19 ثابت شده است. با میلیاردها شهروند جهانی که توسط واکسن محافظت نشده اند ، مهم است که کمپین های واکسیناسیون انبوه با تحقیق در مورد درمان های مناسب متوازن شوند تا سیستم های بهداشت عمومی بتوانند تا آنجا که ممکن است جان بسیاری را حفظ کرده و در را بر روی همه گیری ببندند.

اگر علاقمند به نوشتن برای International Policy Digest هستید ، لطفاً به ما در [email protected] ایمیل بزنید