زندگی نظامی است | هائولی از الهام اجتماعی برخوردار است


به عنوان یک کارآفرین با همسر نظامی ، می توانید تجربیات متفاوتی داشته باشید. سخت ترین تجربه در این سفر زمانی بود که من بعداً در زندگی مشترک همسر میل شدم ، پس از یک کار طولانی در زندگی غیرنظامی ام. من در تلاش بودم تا مطمئن شوم که حق خود را به دست آورده ام و می گویم که من همسر میل هستم. لذت بخش ترین تجربه زمانی بود که من به REAL ME تبدیل شدم. دیگر مجبور نبودم بین خانواده یا شغلم یکی را انتخاب کنم. من می توانم برای هر چیزی که خانواده ام به من نیاز داشتند آنجا باشم.

هنگامی که به عنوان یک کارآفرین و MilSpouse احساس راحتی کردم ، می خواستم به دیگران در جامعه خود کمک کنم. من در جامعه Milso بسیار فعال هستم – مدیر بخش Fort Hood Chapter of AMSE. وقتی می توانم به دیگران کمک کنم ، سطل من پر می شود.

من علاوه بر زندگی حرفه ای شلوغ ، یک مادر نوجوان نیز هستم. از من س askedال شد که آیا توصیه ای برای سایر مادران نوجوان در ارتش دارم یا خیر و پاسخ من این بود که من معتقدم در مورد نحوه برخورد با دوران نوجوانی به مشاوره نیاز دارم! هاها وقتی دخترم کوچکتر بود ، من بیشتر مشغول مدیریت تقویم اجتماعی او بودم. او برای یک پست ثبت نام کرد تا بتواند ورزش کند ، در فعالیتهای میزبانی شده توسط MWR شرکت کرد و به شروع دوست / خانواده ما در همسایگی ما کمک کرد. حالا من کمی آن را بر عهده می گیرم و وارد آن می کنم که بیشتر به آن علاقه دارد. من به مادرم زنگ زدم و به خاطر بی احترامی که می دانستم نوجوان هستم عذرخواهی کردم.

تجارت من ، Hauoli Socially Inspired ، به طور تصادفی به وجود آمد. یک همکار قدیمی از حرفه قبلی من از من خواست تا شبکه اجتماعی و وب سایت رستوران خود را مدیریت کنم. وقتی فهمیدم که می توانم آن را به یک تجارت تبدیل کنم و مشتریان بیشتری پیدا کنم ، می دانستم که می خواهم کسب و کارم را به نام پدرم نامگذاری کنم. Hauoli که در هاوایی به معنای خوشحال است. این شامل فرهنگ هاوایی من و نحوه اجرای هر پروژه ای است که در آن شرکت دارم.